All-Star Diyet Yarismasi...

Kız bende simit yok ama saçma sapan bi doğum göbeğim var ya... karın kası sıkıöaştı onu hissedebiliyorum. Jullian güzel şekil veriyor vücuda devam et 3
Seviyeye kadar

Karin kaslari icin mekik var, terk mekik var. Benim icin zamani onemli degil. 10 gunu 21 gune cikardim, iki ayda bitse sonra, jillian ripped e gecsem , gunde 2 mile leslie yapsam bana yeter de artar yani.

kremsokola cim hayirdir noldu yaa
A AklinYolu1 bence son kupa degsikligi iyi olmus dieri cok motivasyondan dusururdu kilo alanlari. Adimiza yakisir all star acun gibi format degistirip duruosun :) ama bu sonuncu gayet iyi

Aslinda sivi diyeti iyiydi ama isteee... Sali gunu yapacagim ben.

Amacim kilo vermenizi saglamak adaletsizlik hissettigim zaman rahatsiz oluyorum. Ayrica yeni grup alismaya calisiyorum hepinize. Baziniz sivi diyeti sevmez , baziniz leslie sevmez vs vs ... O yuzden o tur cezalar yok. Kilo uzerinden gidelim.

Karin kaslari icin mekik var, terk mekik var. Benim icin zamani onemli degil. 10 gunu 21 gune cikardim, iki ayda bitse sonra, jillian ripped e gecsem , gunde 2 mile leslie yapsam bana yeter de artar yani.
Vücudun rahat yapmaya başlafığında geç zaten bi sonraki seviyeye yoksa sakallanırsın Allah korusun. Bak senin vücut spor istiyormuş kilo verip şekillenmek için

Vücudun rahat yapmaya başlafığında geç zaten bi sonraki seviyeye yoksa sakallanırsın Allah korusun. Bak senin vücut spor istiyormuş kilo verip şekillenmek için

Cidden ben bu kadar ummuyordum. Oteki yarismadan biliyorsunuz beni.Spora da karsiydim cunku spor yaptigimda daha cok yerim saniyordum.

Her sey o begenmedigim Leslie ile basladi. Ilk sayfadaki , 20 dk yapip birakiyordum, o da zorla.

Cidden ben bu kadar ummuyordum. Oteki yarismadan biliyorsunuz beni.Spora da karsiydim cunku spor yaptigimda daha cok yerim saniyordum.

Her sey o begenmedigim Leslie ile basladi. Ilk sayfadaki , 20 dk yapip birakiyordum, o da zorla.
Güzel oldu güzel sen bu yarış sonunda hedefe ulaşırsın darısı başıma ramazandan sonra kıyafet almak zorundayım çocukların sünnet düğünü için 10 kilo hayatta gştmez ya çok sinir bozucu debeleniyorum65 de

Bazi arkadaslar kilosunu verir gider belki ama ben carsamba gunleri size destek cikarim. Belki bu kadar girmesem de , cogumuzun hedefledigi kilolari gormek istiyorum.

Kızlar bugün diyeti kırmadım ya vallahi de ben bu kiloyu veririm çatır çatır veririm ne iradem varmış benim kendimi tebrik ediyorum :) en ufak kacamagim olmadı önümde mükellef hazin sonlu sofraya rağmen :)

Kızlar bugün diyeti kırmadım ya vallahi de ben bu kiloyu veririm çatır çatır veririm ne iradem varmış benim kendimi tebrik ediyorum :) en ufak kacamagim olmadı önümde mükellef hazin sonlu sofraya rağmen :)

Ben de findikli latte icmedim. Zafer sonunda bizim olacak.

Besinci sezona basliyorum , hafta ici az izlerim.

Ben de girecektim hiç uğramayım mı? Gerçi ben bugün biraz dondurma yedim. Çarşamba için hedefim 54.5. Kilomu anca korurum herhalde bu hafta

Yemek olsa biraz seciciyim her seyi yemem ama tatli konusunda hepsini yiyebilirim. Tabi ki nerde ruyamda. Bir de birden fazla favorim var, o yuzden baska zaman oy kullanacagim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…