All-Star Diyet Yarismasi...

Ben ikisinde de üç diyorum üçlük oğlan bulmak lazım

Iyi pazarlar kizlar,

Kilom dune gore 100 gram artmis. Bugun kasarli patates gunum.
Bana gelip gidiyorsun diye laf soyluyordunuz ama siz bir gittiniz gelmediniz .

Dizimi izleyeyim bari.

Selam kızlar temizlik ve misafir maratonum bitti çok şükür diyete devam ama dün biraz kaçırmış olabilirim. Oda saatini akşam yemeğin yoksa yediklerim yine diyet tarzıydı. Bugün yarın ve salı oruç çarşamba da tutarım belki bilmiyorum. Hesapladım 300 günlük bi oruç var kaba taslak garanti olsun diye fazla fazla hesapladım. Ramazana kadar böyle ara ara tutayım. Sahurda genelde yumurta yogurt ceviz yada yumurta kefir ceviz oluyor bazen sadece su içip yatıyorum

Catliycam bugun ya. Evde standart latte kalmadi, findikli latte bana bakip duruyor.

Acsam mi acmasam mi.

Sekersiz 16. gunum. 63 gune kadar devam etmek istiyordum. Bozup tekrar baslamak isime gelmiyor.
Kızzzz sakın ha elleme dursun yerinde yada ver birilerine gitsin 16 gün çöpe mi gitsin sütlu turk kahvesi tarifi verdiydin ya ondan yap kendine

Mutlu pazarlar canım.geçmiş olsun

Bu tarife bir ben dikkat etmedim...kızmazsan tatlım nasıldı tarif
Kızzzz sakın ha elleme dursun yerinde yada ver birilerine gitsin 16 gün çöpe mi gitsin sütlu turk kahvesi tarifi verdiydin ya ondan yap kendine
Tirstim senden fatma. Aslinda bile bile normal latte almiyorum eve. Bunu da arkadasa almistim zaten.

#Diren aklinyolu1

Gecmis olsun pegasus. Bu hafta kupa alamayan 7 arkadasimiz var. Sans iki katina cikiyor bence . Iyi degerlendir.

Arkadaslar kural degisikligi yapiyorum. Sanirim bu daha mantikli. Onemli olan kupa degil, esas olan kilo vermeniz cunku...

Gecen hafta kilo alan arkadaslar icin gecerli. Bu yuzden herkesi ornek vererek anlatiyorum. Kilo aldiginiz miktar +100 gram verip kupa hakkiniza kavusabilirsiniz.

Muttapa7555 65.3 --------- den 66.3 e cikmis.

Bu hafta 65.2 ve asagi olursa gelecek hafta kupa alabilir.

cgdmk 63.5 den ----------- 65 e cikmis

Bu hafta 63.4 ve asagi olursa gelecek hafta kupa alabilir.

tulipa 64.4 ------ den 64.9 e cikmis

Bu hafta 64.3 ve asagi olursa gelecek hafta kupa alabilir.

krizantem3 65.1 --------------- 65.8 e cikmis.

Bu hafta 65 ve asagi olursa gelecek hafta kupa alabilir.

@kralicem77 68.5 den 69.3 e cikmis

Bu hafta 68.4 ve asagi olursa gelecek hafta kupa alabilir.

Bundan sonra kilo alanlar icin bu kural gecerli. 100 gram arti her hafta artacak , 200, 300 400 gram olacak.

Bu haftadan itibaren , tarti resmi yuklemeyenlerin 3 hafta kupa hakki olmayacak.

Tirstim senden fatma. Aslinda bile bile normal latte almiyorum eve. Bunu da arkadasa almistim zaten.

#Diren aklinyolu1
Versene arkadaşına o zama yada kilitle bir yere anahtarı at gitsin. Ha ben verdiğim 10 kiloyu geri almışım ha sen 16 günü çöpe atmışsın aynı şey yapma kuzum yazık sana

Tamamdır kaptan 65.2 nin altına düşeyim ben. Bu arada plank bel bölgesini şekillendiriyor haber verim size. 60sn seviyesine geldim 2. Hafta bitiyor

Çok geçmiş olsun çocuklar hasta oldu mu anneler için hayat duruyor.

Tamamdır kaptan 65.2 nin altına düşeyim ben. Bu arada plank bel bölgesini şekillendiriyor haber verim size. 60sn seviyesine geldim 2. Hafta bitiyor

Yani boyle kurallarla oynuyor gibi oluyorum ama bu degismez artik ona gore.

Sen devam et plank ina .120 sn ye cikarsan super. Ben de kendime gore bi rutin uydurdum. Benim simitler ve selulitler gidiyor ilginc sekilde. Bu kadar beklemiyordum.

Yani boyle kurallarla oynuyor gibi oluyorum ama bu degismez artik ona gore.

Sen devam et plank ina .120 sn ye cikarsan super. Ben de kendime gore bi rutin uydurdum. Benim simitler ve selulitler gidiyor ilginc sekilde. Bu kadar beklemiyordum.
Kız bende simit yok ama saçma sapan bi doğum göbeğim var ya... karın kası sıkıöaştı onu hissedebiliyorum. Jullian güzel şekil veriyor vücuda devam et 3
Seviyeye kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…