All-Star Diyet Yarismasi...

20180324_195709.jpg

Iki neskafe oglen işyeri yemeği cok az tatli cok az aksam iki lahmacun yarim büyük muz su da içerim bir birbucuk litre.Spor yok nobetteyim

Kilom ayni ama ben incelme hissediyorum bel ve karında.Hatta kalçada.Zaten iyiydi orasi:)

Yediklerinden mi cıktı o hesap lucky.Evt bana aktivite lazim aslinda.Daha az yemektense.Yine de kısmaya calisirim.

Yas , kilo , hesabini baz alarak yapildi.

Yediklerini goruyorum, gorunen koy klavuz istemez. :KK70:Yemegi az tutup abur cubura yukleniyorsun.

Ya benim evde latte bitti sekersiz olan, findikli lattem var. Hediye almistim, benim degil yani ama acabilirim de. Cok zor bir karar asamasindayim.:KK45:

Sekersiz 15. gunum. :deli:

Yarın sabah kayinvalidemler ve eltimler bende kahvaltıdalar
Kızartma börek kek çeşit çeşit kahvaltılık kar krep falan yapicam :)

Ama asla yemicem

1 yumurta 3/5 zeytin neyime yetmez :) önceki yediklerime sayıyorum

Yarın sabah kayinvalidemler ve eltimler bende kahvaltıdalar
Kızartma börek kek çeşit çeşit kahvaltılık kar krep falan yapicam :)

Ama asla yemicem

1 yumurta 3/5 zeytin neyime yetmez :) önceki yediklerime sayıyorum

Ohh hayat onlara guzel. Neyine yetmez dimi ama cok azaltiyorsun umarim vucudun kitlik sinyali vermez. :KK12:

Ben jillian i artik zor yapiyorum. Haftaya yag oranim olcturucem. Patates disinda bi sey yemiycem artik o da evde yaptigimdan. :KK53:

Inadim inat , badem sutlu Turk kahvesi ile idare ettim. Findikli latteyi acmadimm yeahhh. :halay:

Tamamlananlar;

Jillian level1
70 biceps + 25 triceps + 25 ters squat.+ leslie 1 m

Tamamlanacaklar;
Dun yapmadigimdan dolayi bugun cift yapiyorum.

roxen2303 roxen2303 asiri terliyorum leslie de de jillian da da. Normal mi aceba. :deli:

Ohh hayat onlara guzel. Neyine yetmez dimi ama cok azaltiyorsun umarim vucudun kitlik sinyali vermez. :KK12:

Ben jillian i artik zor yapiyorum. Haftaya yag oranim olcturucem. Patates disinda bi sey yemiycem artik o da evde yaptigimdan. :KK53:
inanır mısın iştahım kapandı :) kahvaltıdan sonra yiyesim gelmiyor

inanır mısın iştahım kapandı :) kahvaltıdan sonra yiyesim gelmiyor

Dun coconut beni resmen sarsti. Sarhos gibi bi o yana bi yana. Kalorisine baktim, bir bardak 320 kalori filan.

Sabah ki 700 gram a sasirmadim. En buyuk patates. :halay:

Ben yatmaya gidiyorum gençler yarın görüşürüz :)
Ben de erken yaticam bugun erken dedigim 1 . :KK45:

Iyi geceler.

Inadim inat , badem sutlu Turk kahvesi ile idare ettim. Findikli latteyi acmadimm yeahhh. :halay:

Tamamlananlar;

Jillian level1

Tamamlanacaklar;
Dun yapmadigimdan dolayi bugun cift yapiyorum.

roxen2303 roxen2303 asiri terliyorum leslie de de jillian da da. Normal mi aceba. :deli:
Yani bence normal çünkü nabız artıyor, bende terliyordum yaparken

Yani bence normal çünkü nabız artıyor, bende terliyordum yaparken

Gyme gittigimde bu kadar terlemiyordum. Resmen saclarim su icinde kaliyor. :deli:

Bunlara bakiyordum roxen. 1. cok itici geldi bana , 2 . de cekici degil ama 3. iyidir. Ilginc bir sekilde 5. de iyi durmus. :dondurma:

procenty-zhira-u-zhenshchin.jpg

Bi de erkeklere bakalim hep kadinlar olmuyor. :deli:

1.2 yine itici, 3 ve 4.un gideri var. Otekilere girmiyorum bile. :KK70:

98f5678602610027ff08dc3f1a2b855e--men-bodies-female-bodies.jpg

X