All-Star Diyet Yarismasi...

Su
Gazan mübarek olsun. Reglken daha zor değil mi bunları yapmak. Çarşambayı bekliyoruz hadi bakalım.
Yoksa ilerleyemeyeceğim.. bol içer az yersemkesin kilolarbirerbirer gider. Ama asla sağlıksızlık durumuna düşmem. Yeşil çorbaya soğan kabak ıspanak biraz bulgur ekleyerek pişircem.
Çok teşekkürler desteğinize kızlar.. çarşambaaaaa inş sabahki aZmim devam eder dört gün. Regli olunca rahatlıyorum ama olmadan önce çoook zor geçiyor bacak ağrısı ve aşırı uyku oluyor.

Ne süprizli kadınsın sen arkadaşım yaaa.. zigzag da nedirrrr??? :))))
Onu burada gordum canim ya. Arkadaslar bir topik acmis . Yillar once buna benzer bir yontem duymustum ama hic denemedim. Bu vucudu sasirtma yontemiyle ayni.

Spesifik kalori miktarlari oluyor ama ben kalori saymaktan cok , uc ogun , iki ogun , tek ogun diye denemeyi tercih ediyorum.

Sabah dört dilim çiğ kırmızı biber iki parmak peynir bir ceviz..
Su
Çay
Kahve ve limonlu soda

Öğlen tarhana çorba

Sütlü nescafe
Su
Şimdi yeşil çay

İyi gidiyor çok şükür.. sabah sıvı almadım tansiyonum düşer diye cesaret edemedim. Akşama yeşil çorbam olacak.

Sabah dört dilim çiğ kırmızı biber iki parmak peynir bir ceviz..
Su
Çay
Kahve ve limonlu soda

Öğlen tarhana çorba

Sütlü nescafe
Su
Şimdi yeşil çay

İyi gidiyor çok şükür.. sabah sıvı almadım tansiyonum düşer diye cesaret edemedim. Akşama yeşil çorbam olacak.

Kaldiriyorum cezalari bosverin. Kimsenin sagligiyla oynamak istemem.Kilo alanlar onun yerine iki hafta kupa hakkindan feragat edecek.

goldenheart goldenheart
@fatma7454
cgdmk cgdmk
krizantem3 krizantem3
tulipa tulipa

Haberiniz olsun.

YENI KURAL:

Bu haftadan itibaren;

• Kilo alanlar , 2 hafta kupa hakkindan
  • Tarti resmi yuklemeyenler ise , 3 hafta kupa hakkindan

feragat etmis olacaktir.

Sivi diyeti ve Leslie kaldirilmistir.

cgdmk cgdmk tulipa tulipa M e g g M e g g size tarti resmini yuklemek icin iki yontem belirtti. Lutfen carsambadan once olup olmadigini gormek icin deneyiniz.

------------------------------------

ESKI KURAL'A GORE:

B bilinmeyenkullanici
M e g g M e g g
goldenheart goldenheart
@fatma7454
cgdmk cgdmk
krizantem3 krizantem3
tulipa tulipa

Iki hafta kupa alamayacak.

Son düzenleme:
Selam canlar :)
Bu sabah 1 salatalık 1 yumurta 1 dilim peynir 10 zeytin 3 ceviz 4 badem 5 fındık 1 kuru kayısı yedim

Akşamda sadece ayran :)

1 saat yürüdüm

X