All-Star Diyet Yarismasi...

Valla ben de anlamadım hangileri katlediyor. Hepsi farklı bir şey diyor. 1 öğüne alışan vücut da 3 öğün normal yemeye başlayınca sapıtabilir bilmiyorum Allah bir doğru yol göstersin bize :) Çok geçmiş olsun.
Valla ben kendime bilimi baz alıyorum direk :) en doğrusu sanırım bu olur tüm dünyanın genel kabul gördüğü insanın biyolojisi organların çalışma saati falan :)

Senin salt icmen gereken su miktari 3 litreymis. 4 icin kendini kasmana gerek yok. Ayrica benim cezalari takan yok sadece iki kisinin yaptigini goruyorum.
Kasmadan 4 litre içiyorum valla :) kilo çok olunca hareket ederken şip şıp terledigimden mis gibi gidiyor su :)

Kim uymuyor kuralına bilmiyorum ama 2 hafta üst üste kurala uymayan gruptan atılmıyor mu

Kasmadan 4 litre içiyorum valla :) kilo çok olunca hareket ederken şip şıp terledigimden mis gibi gidiyor su :)

Kim uymuyor kuralına bilmiyorum ama 2 hafta üst üste kurala uymayan gruptan atılmıyor mu

2 hafta kupa hakkindan feragat etmis olacak dedim . Ozel olarak iki kere etiketledim hala ses yok. Gruptan atmaya niyetim yok ama artik yarisma disi devam ederler.

Bu hafta yeni duzenlemeler gelecek...

Yeri gelmisken M e g g M e g g , cgdmk cgdmk ve tulipa tulipa ya tarti resmi yuklemeleri konusunda yardimci olur musun.

_Makaron_ _Makaron_ sen de bana listeyi gonderebilir misin. Excel dosyasi olsa daha iyi olur :)

Tesekkurler kizlar. :sampiyon:
Tabikii:KK76:
-Kızlar tartı fotonuzun ekran görüntüsünü alıp dosya yükleden yükleyin öyle yükleniyor.
-hızlıresim nokta comdan fotoyu linkedip öyle yükleyin ben öyle yapıyorum çoğu zaman.
Bu ikisinden biri mutlaka oluyor sevgiler:KK200:

Kızlar geçen sene saçıma şaşkoloz gibi açıcı uygulayıp üstüne küllü kumral boyamıştım çok açık renk olmuştu akınca turuncular sarımsı saçlar koyu kızıllar falan berbat oldu. Sonra koyu kumrala boyadım hoş bi renk oldu yine aktı geçen aralıkta koyu kahveye boyadım siyah oldu ama yine açıldı diplerim uzadı uçlar bakırımsı saçlar çıktı ben istiyorum ki siyah olmasın açık renk olmasın doğal dursun bakır renkler çıkmasın. Hangi renge boyasam da kapansa ya:/ buraya yazayım dedim fikri olan vardır belki. Burası yerimi diyenler popcorn künefe falan atabilir kafama :KK53:

Kızlar geçen sene saçıma şaşkoloz gibi açıcı uygulayıp üstüne küllü kumral boyamıştım çok açık renk olmuştu akınca turuncular sarımsı saçlar koyu kızıllar falan berbat oldu. Sonra koyu kumrala boyadım hoş bi renk oldu yine aktı geçen aralıkta koyu kahveye boyadım siyah oldu ama yine açıldı diplerim uzadı uçlar bakırımsı saçlar çıktı ben istiyorum ki siyah olmasın açık renk olmasın doğal dursun bakır renkler çıkmasın. Hangi renge boyasam da kapansa ya:/ buraya yazayım dedim fikri olan vardır belki. Burası yerimi diyenler popcorn künefe falan atabilir kafama :KK53:

Kadina dair her seyi konusuyoruz. Bazen samet'ler de giriyor araya. :KK45: Ben kina yaktim yine , cok memnunum ama sen 4 saat o zahmeti cekmezsin. O zaman oneriler arkadaslardan gelsin :)

Aynı sıkıntıyı ben de çokça yaşadım. 2 yıldır çikolata kahvesi'ne boyuyorum ama önceden boyalı olan kısımlar açılıyor hemen, iki renk oluyor :KK43:((

Kumral
Screenshot_2018-03-23-14-02-42-030.jpeg
Screenshot_2018-03-23-14-02-24-839.jpeg

Canım yaa teşekkürler foto atmışsın uğraşıp:)
Evde boyucam da ben küllü koyu kumral düşündüm de yine açılır mı diye korkuyorum ya:/
Benimki simdi koyu kestane ve kizil golgeler(beyazlar beyazlar:) oldu. Iki kinayi karistiriyorum ben , siyah ve normal kina ama sen cekmezsin bilirim :)
Kınalı kuzu olmak istemeyrum:p
Ne kınaymış arkadaş itiraf et sponsorun falan mı:p

Aynı sıkıntıyı ben de çokça yaşadım. 2 yıldır çikolata kahvesi'ne boyuyorum ama önceden boyalı olan kısımlar açılıyor hemen, iki renk oluyor :KK43:((
Çikolata kahvede de çok kızıllık yok mu ya:/

X