All-Star Diyet Yarismasi...

krizantem3 krizantem3
sergerdan sergerdan
Sarellam Sarellam
Arkadaşlar boy, hedeflenen kilo, yaş ve haftalık yapılan aktivite bilgilerinizi yazabilir misiniz? Yazdıysanız affedersiniz, görmedim.
günaydın çok yoğun bir işte çalıştığım için katılım sağlayamıyorum kusura bakmayın

boy 155
hedef şimdilik 60
yaş 41
spor haftada 5 gün spor salonu günde 10000 e yakın adım

Bana soyleyebilirsin nerden alisveris yapion :)
Roka35 Roka35 ben seni neden bilmem baya kucuk saniodum boyle yeni mezun gibi yazisindan oyle bi izlenim aldim :)
B bilinmeyenkullanici ben ikinci elbiseyi begendim ama bilek ayakkabi ile olmaz boyunu kesmis zaten oylesine giydim demissin ama yinede soylim. Bide fotolari yukardan cekme proporsiyonunu her ne haltsa artik yanlis gosterio yaniltio :) ek olarak gayet guzel olmussun sana 53 fln olmaz die dusunuorum hedwfini gozden gecir bari 55 yap duz hesap
Biraz geç kalınmis cevap oldu ama teşekkür ederim canım.görüntum de öyle...gerçekten inanmıyorlar yaşıma...ruh önemli herhalde...hepimiz hissettiğimiz yaştayız..beni oraya 19 yazın:KK76:

Doktorum günde 2 Ogün hatta mümkünse tek Ogün ye dedi :)

Ben de iki ogun yiyorum ama benim ara ogunlerim fazla . Ara ogun diye nitelendirmesem de. Surekli bir icecekle mesgul olma durumum var.

Bu iki gun keyfin yok. Borekleri yaptin yiyemedin koydun dolaba diye mi:confused:, yoksa baska bi sey mi.

Ben de iki ogun yiyorum ama benim ara ogunlerim fazla . Ara ogun diye nitelendirmesem de. Surekli bir icecekle mesgul olma durumum var.

Bu iki gun keyfin yok. Borekleri yaptin yiyemedin koydun dolaba diye mi:confused:, yoksa baska bi sey mi.
Doktor bana şey dedi
Muhteşem bir kahvaltı yap
Akşam yemeğide ızgara et salata çorba iç

Aralarda sınırsız ayran bitki çayı filtre ve Türk kahvesi icebilirsin şekersiz dedi

Öyle değince baktım Karatay diyeti ne diyorsa onu diyor :)

Günde tek Ogün de yiyebilirsin kahvaltıya çorba da ekleyip dedi. Kahvaltıyı 10 gibi yaparsın ozaman dedi

Haftasonu oyuzden daha az yiyorum haftada 2 gün nerdeyse tek Ogün gibi besleniyorum çarpıntım vardı o gitti :)

Yok kız iyiyim ben dün baya yardirdim burda :) sizler yoktunuz kizceler

Doktor bana şey dedi
Muhteşem bir kahvaltı yap
Akşam yemeğide ızgara et salata çorba iç

Aralarda sınırsız ayran bitki çayı filtre ve Türk kahvesi icebilirsin şekersiz dedi

Öyle değince baktım Karatay diyeti ne diyorsa onu diyor :)

Günde tek Ogün de yiyebilirsin kahvaltıya çorba da ekleyip dedi. Kahvaltıyı 10 gibi yaparsın ozaman dedi

Haftasonu oyuzden daha az yiyorum haftada 2 gün nerdeyse tek Ogün gibi besleniyorum çarpıntım vardı o gitti :)

Yok kız iyiyim ben dün baya yardirdim burda :) sizler yoktunuz kizceler

Muhtesem kahvalti bir yumurta mi:KK70:. Ben gece oynuyorum burada bakan yok. :KK45:

Sen bilirsin nas. Ben arada latte icmeden duramiyorum biliyorsun . Belki de iyi yapiyorsun.

X