All-Star Diyet Yarismasi...

Muhtesem kahvalti bir yumurta mi:KK70:. Ben gece oynuyorum burada bakan yok. :KK45:

Sen bilirsin nas. Ben arada latte icmeden duramiyorum biliyorsun . Belki de iyi yapiyorsun.
Muhteşem kahvaltıdan kastı 1 yumurta 1 su bardağı zeytin yiyebilirsin dedi 1 tabak dolusu yanına salata 1 kase çökelek ,lor peynir tereyağı kuru kayısı 1 avuç ceviz badem fındık 1 bardak süt :)

Mesela bende latte icecegime 1 büyük kupa türk kahvesi içerim daha doyurucu :KK70:
Ya iste herkesin keyfi baska, Benim de ickim yok , sigaram yok bi latte iste. :KK45:

Şimdi benim diyetim yanlış mı ben anlamadım kız

Aralarda bi sey yememek daha iyi aslinda diyorum 4-5 saat ac kalirsin, leptin hormonu daha cok calisir.

Yaaa geçen haftadaki sağlık problemi beni duraklattı...bu hafta tam gaz devam şekerim...hele ki senin gibi kaptan varken biz mayısa incecik:rapci:
Bazen diyorum cok mu yukleniyorum diye , hayir az bile yukleniyorum. :KK70:

Ya iste herkesin keyfi baska, Benim de ickim yok , sigaram yok bi latte iste. :KK45:

Aralarda bi sey yememek daha iyi aslinda diyorum 4-5 saat ac kalirsin, leptin hormonu daha cok calisir.

He doktorum da böyle dedi

Diyetisyenler 3 ana 3 ara 6 Ogün vererek leptine izin vermiyorlar vücut daha çok insulinle savaşıyor dedi
Yedikten 4 saat sonra çalışmaya başlayan hormon bırakmalıyız çalışsın tekrar menü vererek durduruyorlar evet hasta hiç acikmıyor ama tüm denge bozuluyor dedi

Aralarda birşey yememek gerekmiş ama kahve ayran çay bitki çayı şekersiz icebilirsin dedi

Birde dediki vücudu yeterli su alan açıkmaz bol su içen insan ben acıktım demez dedi mesela benim 4 litre su içmek gerekmiş

Bazen diyorum cok mu yukleniyorum diye , hayir az bile yukleniyorum. :KK70:
Bence de az yükleniyorsun canım...senin verdiğin cezalar masumca...:KK53:sıvı diyeti de neymiş...direkt su diyeti olmalı ceza:KK48:

4 lt su çok değil mi ..:KK64:böbrekler yorulur bence bir de yanında diğer içecekleri de düşünün.

Bugün akşam yürüyüşe çıkcam :)

He doktorum da böyle dedi

Diyetisyenler 3 ana 3 ara 6 Ogün vererek leptine izin vermiyorlar vücut daha çok insulinle savaşıyor dedi
Yedikten 4 saat sonra çalışmaya başlayan hormon bırakmalıyız çalışsın tekrar menü vererek durduruyorlar evet hasta hiç acikmıyor ama tüm denge bozuluyor dedi

Aralarda birşey yememek gerekmiş ama kahve ayran çay bitki çayı şekersiz icebilirsin dedi

Birde dediki vücudu yeterli su alan açıkmaz bol su içen insan ben acıktım demez dedi mesela benim 4 litre su içmek gerekmiş

Iste ben bunu yapiyorum ama sadece latte yani. Tok tutuyor beni. :KK45:

Bence de az yükleniyorsun canım...senin verdiğin cezalar masumca...:KK53:sıvı diyeti de neymiş...direkt su diyeti olmalı ceza:KK48:

30 gun su orucu vardi bi yerlerde. Ayy akillara zarar. :dondurma:

Bu hafta sonuncumuza ozel bir cezamiz var. Bundan sonra boyle. :cool:

Iste ben bunu yapiyorum ama sadece latte yani. Tok tutuyor beni. :KK45:

30 gun su orucu vardi bi yerlerde. Ayy akillara zarar. :dondurma:

Bu hafta sonuncumuza ozel bir cezamiz var. Bundan sonra boyle. :cool:
Sen latteyi çok icmiyorsun ki canım ondan zarar gelmez

Aslini istersen senden bu kadar beklemiyordum. :KK70:Aralarda yersin demistim ama iyi gidiyorsun. :KK19:

Ya arkadaslar sonuncuya extra bir cezamiz var, birinciye de bir odulumuz olsun ne olsun. :cool:
Kız o 98 kiloyu kim görse istahtan kesilir :KK70: nasıl ağladım Ogün
Eski resimlerime bakinca hele ...

Bu hafta inat ettim 2 kiloyu buldurmam gerek

Birinci olmalıyım :)

Kız o 98 kiloyu kim görse istahtan kesilir :KK70: nasıl ağladım Ogün
Eski resimlerime bakinca hele ...

Bu hafta inat ettim 2 kiloyu buldurmam gerek

Birinci olmalıyım :)

Birinciii birinciii biiiirrrrin biiiirrrr ...zzzzzzzzzzzZZZZ:KK53:
Birinciye spordan feragat etmek hakkı verilsin :p

Cik ... Profiline gidip tebrik edelim yarisma grubu olarak.

Birinciii birinciii biiiirrrrin biiiirrrr ...zzzzzzzzzzzZZZZ:KK53:

Cik ... Profiline gidip tebrik edelim yarisma grubu olarak.
Ayy evet :) birde bol bol Kupali smiley koyarak öyle düz tebrik olmasın coşkulu olsun alkışlar ışıklar falan :) bana uyar

İç hastalıkları ve kardiyoloji uzmanı
Profesör
Malum insülin direnci troid falan olunca :)
Diyetisyenler 5/6 Ogün vererek metabolizma yı katlediyor :)
Valla ben de anlamadım hangileri katlediyor. Hepsi farklı bir şey diyor. 1 öğüne alışan vücut da 3 öğün normal yemeye başlayınca sapıtabilir bilmiyorum Allah bir doğru yol göstersin bize :) Çok geçmiş olsun.

X