All-Star Diyet Yarismasi...

Nakil mi ben böyle ciddi bir şey olduğunu bilmiyordum ailemde de hiç görmedim ama kan değerlerimi hiç beğenmedi

Aynen daha büyük bir hastaneye yönlendirdi testi varmış onun ayrı onu yaptır dedi yanlış anlamadıysam ama demir ilacı da verdi annem de o testi yaptırmadan içme ilacı diyor kararsız kaldım
demır hapının hıc zararı yok hatta bız kadınlar kullanmalıyız

Iştah yapıyor dedi :KK43: :KK43:
ben onun psıkolojık oldugunu dusunuyorum
tam aksıne bagırsak etkılesımınden dolayı ıstahım kapandı deseler anlarım da ıstah acmıyor
yalnız kabızlık yapabılıyor bazı bunyede bunun ıcınde daha fazla su ıcmek gerekıyor daha fazla su ıcen ınsanında ıstahı asla acılmıyor :)

Nakil mi ben böyle ciddi bir şey olduğunu bilmiyordum ailemde de hiç görmedim ama kan değerlerimi hiç beğenmedi

Aynen daha büyük bir hastaneye yönlendirdi testi varmış onun ayrı onu yaptır dedi yanlış anlamadıysam ama demir ilacı da verdi annem de o testi yaptırmadan içme ilacı diyor kararsız kaldım
Kuzum hastaligin kendisine sahip olma ihtimalin yok zaten, olsaydin bebekken ölmüştün:) tasiyiciysan ve ilerde tasiyici biriyle evlenirsen bebekte cikma ihtimali var sadece. erkeklerde pek olmuyo zaten tasiyicilik, meraklanma o yuzden. olsa bile test yapiyolar.

ben onun psıkolojık oldugunu dusunuyorum
tam aksıne bagırsak etkılesımınden dolayı ıstahım kapandı deseler anlarım da ıstah acmıyor
yalnız kabızlık yapabılıyor bazı bunyede bunun ıcınde daha fazla su ıcmek gerekıyor daha fazla su ıcen ınsanında ıstahı asla acılmıyor :)
Dediğin gibi umarım iştahımı kapatır :KK70: daha önce kullanmıştım 5 kg almıştım sonucunda. Su da çok içerim ama iştahım hep tavan
Kuzum hastaligin kendisine sahip olma ihtimalin yok zaten, olsaydin bebekken ölmüştün:) tasiyiciysan ve ilerde tasiyici biriyle evlenirsen bebekte cikma ihtimali var sadece. erkeklerde pek olmuyo zaten tasiyicilik, meraklanma o yuzden. olsa bile test yapiyolar.
Bu istediğim cevap işte :) hastalık konusunda drama yapmaktan hoşlanmam ama kadının ifadesi konuşması hiç hoşuma gitmedi ondan kafama taktım böyle

Dediğin gibi umarım iştahımı kapatır :KK70: daha önce kullanmıştım 5 kg almıştım sonucunda. Su da çok içerim ama iştahım hep tavan

Bu istediğim cevap işte :) hastalık konusunda drama yapmaktan hoşlanmam ama kadının ifadesi konuşması hiç hoşuma gitmedi ondan kafama taktım böyle
kımse kırılmasın ama
doktorda ozellıkle erkek secıyorum
2 kere kadın doktor yuzunden basıma gelmeyen kalmadı daha rahat edıyorum dıye kadın secıyordum
annem de kayınvalıdem de ayrı ayrı ozellıkle hep dedıler kı doktorda ve ogretmen de erkegı tercıh et mumkunse tercıhın varsa
dınlemedım sonra sozlerıne geldım

baska bır doktora daha gorunmenı tavsıye edıcem

N nscckts tasiyiciymis bak, turp gibi bi hali var bence:)
en yakin arkadasim da tasiyici benim, onun da koala gibi biraksan butun gun uyumasi disinda bi derdi yok:))

en yakin arkadasim da tasiyici benim, onun da koala gibi biraksan butun gun uyumasi disinda bi derdi yok:))
tabı canım aynen oyle
bende nasıl ogrendım tasıyıcı oldugumu tamamen tesaduf
ılk amelıyatım oncesı doktor tahlıllerıme bakıyor kan degerlerıme kanımda bırseylere
senın kokenınde araplık veya turkmenlık var mı dedı ben bılmıyordum da soyumu sopumu
dedım ne alaka
ak yuvarlarımız fazla olur mus bızım oyuzden o çiğ beyazlıgımız varmıs
annem evet dedı ıste benım annem suranın susu benım(kızımın) dedesı ve babası surdan gelıyor falan anlattı tum seceremızı doktora
sızde genetık akdenız anemısı olur cogu tasıyıcı olur dedı
turkmenlık varsa bı tarafında ondada cekıyor
hatta doktor anneme dedıkı senden kızına az gecmıstır kızından da onun cocuguna az gecer devre devre azalır mıs her gen gecıste
bır test ıstedı zaten annemde tasıyıcıymıs . ve dedıkı bana tasıyıcı bırıyle evlenırsen ya cocuk da tasıyıcı olur ya da dusuk rıskın cok olur dedı
hıc bı zarar vermez halsızlık kansızlık dısında dedı
hamıleyken de doktorum bı rahatsızlıgın var mı dedı bunu anlattım
hıc bı sorun olmaz ama yıne de test yapalım dedı yaptılar sorun cıkmadı hıc kızımda da bır sorun yok

doktor bellıkı rengını bıraz sararmıs gormus :olamaz: bende mantar sıkayetıyle gıtmıstım doktora bana acıl amelıyat kocaman kıst var demıstı ! allahtan baska doktora daha gıttım de bır krem verdı gonderdı :KK70:
olabılıyor bazen

Seeeen 11 de uyuyacaksın öyle mi? Hayırdır inşallah :KK70:haa bugünki kadar çeşit yapmışsın ondan yorulmuş olabilirsin
uyuycam valla :KK70: cok yoruldum bugun
ıyı geceler demeye geldım tek gozum kapalı yazıyorum :KK70:
ıyı geceler

kımse kırılmasın ama
doktorda ozellıkle erkek secıyorum
2 kere kadın doktor yuzunden basıma gelmeyen kalmadı daha rahat edıyorum dıye kadın secıyordum
annem de kayınvalıdem de ayrı ayrı ozellıkle hep dedıler kı doktorda ve ogretmen de erkegı tercıh et mumkunse tercıhın varsa
dınlemedım sonra sozlerıne geldım

baska bır doktora daha gorunmenı tavsıye edıcem

B bilinmeyenkullanici yanı bence baska bır doktora daha gorun derım ben ıcın rahat etsın
ama annende tasıyıcılık falan yoksa sende de yoktur

Teşekkürler kızlar haftaiçi başka bir doktora ve büyük bir hastaneye gideceğim içim rahatladı iyi ki buraya yazmışım google amca her zaman drama yaratıyor bir sürü kötü sahneden bahsedip :KK70:

X