All-Star Diyet Yarismasi...

Bu nedir peki yorumlarinizi bekliyorum
upload_2018-3-22_10-19-22.png

Spora mi giyiyoruz bunu, gece cikarken mi:KK70::KK70:
B bilinmeyenkullanici nisana bunu dusunmez misin:KK70:

Kk ya erkek girmesi yasak mi saniyeler icinde banlamislar, gercekten bilmedigimden soruorum kinamayin :)

Erkek uye yasak , her gelen erkek uye diyor ki o zaman neden cinsiyet secenegi var.Akil akil gel onlara takil.:confused:

Bugun de bi okuz oturdu yanima , bacaklar acilmis 45 derece. Ittiriyorum filan, yer olsa baska yere gidecektim de ayakta durmak icin cok yorgundum. :KK70:

Erkek uye yasak , her gelen erkek uye diyor ki o zaman neden cinsiyet secenegi var.Akil akil gel onlara takil.:confused:

Bugun de bi okuz oturdu yanima , bacaklar acilmis 45 derece. Ittiriyorum filan, yer olsa baska yere gidecektim de ayakta durmak icin cok yorgundum. :KK70:
Yanında iğne taşı parmağnın arasından sapla hanzoya pergel gibi açamasın bacaklarını:KK53:

Yanında iğne taşı parmağnın arasından sapla hanzoya pergel gibi açamasın bacaklarını:KK53:
Ulan bi de yurdum insanina laf soylerler . Gerci bunu yapan okuz ingiliz degildi.

Bir de ben kadinlar kulubune giriyorum, bakiyor filan. Ona buradan selamlarimi gonderiyorum.

Ha bi de bunun kotusu, eli malum yerinde dolasarak yuruyen ergenler, evet boyleleri de var burada. :halay:

Ulan bi de yurdum insanina laf soylerler . Gerci bunu yapan okuz ingiliz degildi.

Bir de ben kadinlar kulubune giriyorum, bakiyor filan. Ona buradan selamlarimi gonderiyorum.

Ha bi de bunun kotusu, eli malum yerinde dolasarak yuruyen ergenler, evet boyleleri de var burada. :halay:
Iyy öğğ neden öyle yaparlar ki yerinde duruyo mu diye emin olmak için mi :confused:

Bana soyleyebilirsin nerden alisveris yapion :)
@Berin35 ben seni neden bilmem baya kucuk saniodum boyle yeni mezun gibi yazisindan oyle bi izlenim aldim :)
B bilinmeyenkullanici ben ikinci elbiseyi begendim ama bilek ayakkabi ile olmaz boyunu kesmis zaten oylesine giydim demissin ama yinede soylim. Bide fotolari yukardan cekme proporsiyonunu her ne haltsa artik yanlis gosterio yaniltio :) ek olarak gayet guzel olmussun sana 53 fln olmaz die dusunuorum hedwfini gozden gecir bari 55 yap duz hesap
Yaaaa bugün aldığım en güzel mesaj bu çok çok teşekkür ederim acayip kompleksliydim bugün şu yorum beni gerçekten çok rahatlattı :KK200:
Arkadaslar bana dar gelen, 38 beden ama dar kalip bir esofman altim vardi simdi uzerimden dusuyor. Cok sevdim ben bu zayiflama isini. Jillian shred den sonra jillian ripped e gecicem. :halay:
Yaaa kaçıncı günün benim 2 bitti ripped ne daha mı zor
Bu nedir peki yorumlarinizi bekliyorum
Eki Görüntüle 2127342

Spora mi giyiyoruz bunu, gece cikarken mi:KK70::KK70:
B bilinmeyenkullanici nisana bunu dusunmez misin:KK70:
Tam aradığım elbiseyi bulmuşsun yalnız hemen sipariş veriyorum nişanımız okumalı olacaktı tam oldu bu elbise :KK70: :KK70:

X