All-Star Diyet Yarismasi...

Hadi ben gittim. :KK70:
20150824114759-5441371f-cu_e260x180.jpg

bende sporu aksam yapayım ozaman
en azından esım cocukla ılgılenır yaptırtmıyor kucuk hanım bacagıma atlıyor kolumu cekıyor :KK70: onume gecıp yapmaya calısıyor fakat ben goremıyorum kose kapmaca resmen
hıc degılse rahat ederım

iri iriyim yanı 38 beden gıyıyorken bıle ırı duruyordum hayatımın hıc bı donemınde narin bır vucudum olmadı 58 kıloyken bıle
Spor inanilmaz farkeder nisa inan ki. Ben son senelerde en dusuk 58 gordum, ama 58'ken 34 beden kiyafetler kalip gibi oluyodu. Spor yapiyodum hemen hergun, tarti farketmese de olucler farkediyo. Albumumde bikinili bi fotom var hatta 2013'ten bakabilirsin. Orda 59 kilo falanim ama baya inceydim.

Spor inanilmaz farkeder nisa inan ki. Ben son senelerde en dusuk 58 gordum, ama 58'ken 34 beden kiyafetler kalip gibi oluyodu. Spor yapiyodum hemen hergun, tarti farketmese de olucler farkediyo. Albumumde bikinili bi fotom var hatta 2013'ten bakabilirsin. Orda 59 kilo falanim ama baya inceydim.
Yaaa süper

Bende bugün diyete verdiğim karar gibi verdim sporla olan ilişkim resmen başlamıştır :)

Gördüm resmi manken gibisin yahu !
Benim böyle olabilmem hayal olur bence :)

Gördüm resmi manken gibisin yahu !
Benim böyle olabilmem hayal olur bence :)
Yok yahu ne demek, neden olmayasin. Cok acayip bi spor da yapmiyodum, brazil butt lift'in videolarini yapip duruyodum haftada 4-5 gun. Bazen de mari winsor'un kalca&bacak videosunu yapiyodum, onceki sayfalarin birinde paylastim onu.

X