All-Star Diyet Yarismasi...

Ilk gun tokat gibi vuran gercek :) ben de ilk gun koca pizzayi gommustum ne guzeldi

Erkek arkadasinla beraber mi gittin. Orada mi tanistin. Cok neselisin sen. Her eve lazim.
:)) Evet erkek arkadasimla beraber geldik. Ay simdi anlatinca cok neseli de o sirada kafamizda bin bir soru "bavullar gelicek mi, evi bulabilcez mi, bu kedi nereye isiyecek:))" 24 saattir ucaktayiz zaten, saclardan yag damliyo, gozler kan canagi. biriyle falan tanissak hayatta turk oldugumuzu soylemememiz lazim, turklerin imaji zedelenir o kadar yani

Onlari organ mafyasina aldiracaksin.

bugun trampolınde dızımı sakatladım
en son ucarcasına zıplarken ters kondum trampolıne
sureklı hareket edınce agrım yok ama bıraz oturup dınlenınce kalkarken cok agrıyor dızımın içi

bende bugun baya tum evı cıkardım delı gıbı temızlık yaptım
tum camlar perdeler yerler sılındı toz alma ıslemı tamam banyo wc mutfak cıflendı balkon cıflendı eskı halılar yıkamaya gonderdım yenılerı actımm koltukları elden gecırdım sagı solu topladım

bunları egzersızden sayıyormuyuz

pert oldum da

Tabi ki kokorec istemesinden belliydi.

Buz koysaydin.Bir iki gun yapma. Neden leslie yapmiyorsun. Benim de belim incindi , bir masaj aleti aldim. Rahatimiza cok duskunuz.
Bence sayalim.

Tabi ki kokorec istemesinden belliydi.

Buz koysaydin.Bir iki gun yapma. Neden leslie yapmiyorsun. Benim de belim incindi , bir masaj aleti aldim. Rahatimiza cok duskunuz.
Bence sayalim.
trampolın ustunde lesie yapıyorum genelde
ama en sonlarda cozutuyorum

700 gram da iyi aslinda yarin bakalim kac cikacaksin.
kendı durumumu begenmıyorum sahsen
kendımden beklentım buyuk
yarın 1 kılo verebılmek ıcın elımden gelenı yapıcam olmazsa da napım kalan saglar bızımdır

kendı durumumu begenmıyorum sahsen
kendımden beklentım buyuk
yarın 1 kılo verebılmek ıcın elımden gelenı yapıcam olmazsa da napım kalan saglar bızımdır

Benim de beklentim buyuk. Neden 59 olamiyorum neden.

Yarina 300 gram veririm bugun tek ogun yedim diyorum. Borsanin dusmesini bekliyoruz.

Son düzenleme:
Benim de beklentim buyuk. Neden 59 olamiyorum neden.

Yarina 300 gram veririm bugun tek ogun yedim diyorum. Borsanin dusmesini bekliyoruz.
ahhaahha

59 dan daha ınce gorundugune emınım :) tartıya takılmamak lazım tartıya takılsak benım sumo olarak yasamıma devam etmem gerek

benım regl oncesı krızım regl krızım ve regl sonrası krızlerım olurdu
bu surecı sanırım rahat atlatıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…