All-Star Diyet Yarismasi...

Mentalist bile izlemeyi biraktim uykusuzluktan kafami veremiyorum. Mocha da canim cekmiyor degil ama basladim bi kere. Yemek fazla yesem oyle kalkmam biliyorum. Az yeyince oluyor bende :))
şimdi bende yağ oranı düşürüp kas olarak kilo almaya çalışıyorum o yüzden kilo verme sürecinden daha fazla dikkat ediyorum diyebilirim sana ... kafamda bişeyle çok meşgul olunca uyuyamıyorum..eğer dışarda değilsem şuan yaptığım gibi sporcu kanallarında veya bu konuyla ilgili araştırmaları okuyarak geçirmeye çalışıyorum zamanı bide uykuda gelmiyor.. saatlerce uyusak inan daha kolay hem zaman geçiyor hem vücut çalışıyor

şimdi bende yağ oranı düşürüp kas olarak kilo almaya çalışıyorum o yüzden kilo verme sürecinden daha fazla dikkat ediyorum diyebilirim sana ... kafamda bişeyle çok meşgul olunca uyuyamıyorum..eğer dışarda değilsem şuan yaptığım gibi sporcu kanallarında veya bu konuyla ilgili araştırmaları okuyarak geçirmeye çalışıyorum zamanı bide uykuda gelmiyor.. saatlerce uyusak inan daha kolay hem zaman geçiyor hem vücut çalışıyor

Tabi ki uykunun onemi buyuk. Vucudun kendini tamir etmesi icinde gerekli. Bir daha seker yemiycem ya. Su hale bak adam gibi uyuyamiyorum bile.

Al iste dun beni ruyamdan kaldiran adam; sacma sapan ruyalar goruyorum :)))

upload_2018-3-15_20-24-47.jpeg

B bilinmeyenkullanici
Menüm
Sabah 2 yumurta yeşillik ekmek 1dlm peynir zeytin
Akşam
tavuk ızgara derisiz baget 3 tane salata 1 bardak ayran
Su 2.5 lt
Spor 3mil leslie

B bilinmeyenkullanici
Kahvalti 11 de
Yarim avokado
2 ymirta
10 zeytin
10badem
4ceviz
Yarim greyfurt
Aksam 7 de yaparim
1 tabak etli patates ( patatesi az)
1 tabak zeytinyagli taze fasulye
Yesil salata
1 bardak kefir
Toplam 1100cal
A AklinYolu1 1.gun rafine seker, gluten yok

Kızlar menüler şahane afiyet tolsun

A AklinYolu1 roxen2303 roxen2303 kızlar gaza geldim. Leslie ve mekik plank işte bi iki hareket daha var, 45 dk onları yaptım. Kendimi inanılmaz dinç hissediyorum. Ben sen uyuyamayacağım galiba. Öğlen de 45 dk aletlerle çalışmıştım. Bugün yaptığım ve yediğim keki yaktım:eğlence:

Aferin bak onemli olan baslangic gerisi geliyor. Leslie nin insulin direncine etkisi buyuk. Bir daha kek yeme ama. :))

Son düzenleme:
bodyforumtr, bodybuilding ve myfitnesspal forumlarda geciyo benim hayatim da:)) gitmiyor yaglar gitmiyor... popomuzdan aldirip gogsumuze koyduralim:))

Bugün nobet cikisi ogleden sonra neskafe iki bisküvi .Bir D tatlisi.Akşam bir kase yeşil mercimek çorbası. Bir kase ballı az ekmekli yogurt tatlı niyetine.Iki kucuk pogaca.iki biskuvi.Kacirdim gibi biraz.Bir lt su.
Spor yok

Dun de biraz kuru pasta kacirmistim aksam.

X