All-Star Diyet Yarismasi...

B bilinmeyenkullanici
Kahvalti 11 de
Yarim avokado
2 ymirta
10 zeytin
10badem
4ceviz
Yarim greyfurt
Aksam 7 de yaparim
1 tabak etli patates ( patatesi az)
1 tabak zeytinyagli taze fasulye
Yesil salata
1 bardak kefir
Toplam 1100cal
A AklinYolu1 1.gun rafine seker, gluten yok

Kolay gelsin. :cool:

Benim 6. gun komple sekersiz, yarin bi borek yiyicem ama sekersiz devam etmek istiyorum. Bu yarisma bitene kadar...:KK19:

B bilinmeyenkullanici
Kahvalti 11 de
Yarim avokado
2 ymirta
10 zeytin
10badem
4ceviz
Yarim greyfurt
Aksam 7 de yaparim
1 tabak etli patates ( patatesi az)
1 tabak zeytinyagli taze fasulye
Yesil salata
1 bardak kefir
Toplam 1100cal
A AklinYolu1 1.gun rafine seker, gluten yok
sabah yenen greyfurt direkt yağ yakımı sağlıyor , şiddetle devamlı yemeni tavsiye ederim

Ebrunun pilatesi ama bence en iyi dvd bu tum hareketler var. Youtube da vardi kaldirmislar ama izlesenede vardi ordan yaptim. Pilates ipi topu cemberi fln lazim ama
yahu ebru bana bir itici geliyor sorma:KK53: yapabileceğim bir dvd değil ama pilatesin çok güzel etkileri olduğunu gördüm kendi ablamda:KK49:

Evet pazarda bulurum ins yarin :)

son kalan kiloları verirken 2 hafta boyunca kahvaltım şu şekildeydi ;

yarım greyfut
2 haşlamış yumurta
taze nane
domates
salatalık
nar ekşisi ile salata yapıp yedim...spora ara verdim suyu zaten bol içiyoruz bunu söylemeye gerek yok artık ve iki haftanın sonunda 3.1 kilo gitmişti

yahu ebru bana bir itici geliyor sorma:KK53: yapabileceğim bir dvd değil ama pilatesin çok güzel etkileri olduğunu gördüm kendi ablamda:KK49:

son kalan kiloları verirken 2 hafta boyunca kahvaltım şu şekildeydi ;

yarım greyfut
2 haşlamış yumurta
taze nane
domates
salatalık
nar ekşisi ile salata yapıp yedim...spora ara verdim suyu zaten bol içiyoruz bunu söylemeye gerek yok artık ve iki haftanın sonunda 3.1 kilo gitmişti
Cok zor gidio benim ama eksiklerimi biliorum. Spor konusunda cok iradesizim bi gun yapip 5 gun birakiorum. Arada sabirsizlanip liste denedim o gereksizdi az yiyince hic sonuc almiorum. Bu hafta daha once demistin if teki acligin son saatlerinde kardiyo yapcam. Daha etkili die okudum ben de. Ebru evet itici bi kadin ama pilates konusunda cidden iyi, sesini kisip yapiorum ben de hareket sirasini fln ezberliosun zaten kisa sure icinde

Cok zor gidio benim ama eksiklerimi biliorum. Spor konusunda cok iradesizim bi gun yapip 5 gun birakiorum. Arada sabirsizlanip liste denedim o gereksizdi az yiyince hic sonuc almiorum. Bu hafta daha once demistin if teki acligin son saatlerinde kardiyo yapcam. Daha etkili die okudum ben de. Ebru evet itici bi kadin ama pilates konusunda cidden iyi, sesini kisip yapiorum ben de hareket sirasini fln ezberliosun zaten kisa sure icinde

aslında kilo verme sürecinde insanların umudu çok sömürülüyor bende yaşadım kaç bitki çayı çeşit çeşit karışım , detoks adı altında şok diyetler... hepsini yaptım ama zamanla aslıda tek doğru olduğunu görüyoruz beslenme konusunda.Spor kişinin insiyatifine kalmış ( süre ve tür olarak) yinede herkes en azından yürüyüş yapmalı. .

aslında kilo verme sürecinde insanların umudu çok sömürülüyor bende yaşadım kaç bitki çayı çeşit çeşit karışım , detoks adı altında şok diyetler... hepsini yaptım ama zamanla aslıda tek doğru olduğunu görüyoruz beslenme konusunda.Spor kişinin insiyatifine kalmış ( süre ve tür olarak) yinede herkes en azından yürüyüş yapmalı. .
Kesinlikle:) Kendine uygun beslenmeye yilmadan devam edip durunca da sasirtmak en iyisi. Sporsuz da gider ama oyle guzel olmuo bence , sporun vucudu bi baska oluo :)

Kızlar ben galiba zayıfladıktan sonra meme problemi yaşayacağım. Üstten kilo alan birisiyim. Ayıptır demesi vücudumda en beğendiğim yerim memintolardı ama 18 kg verdiğim dönemde sporla beraber feci sarktı. Yine aynı kader beni bekliyor galiba. Ben zıpladıkca sert bir şekilde çarpıyor. Zayıfladıkça da çökme oluyor :KK43:((
Sporcu sutyeni kullaniyosun dimi? Ben kullanmadan hicbi hareketi yapamiyorum, canim aciyo:KK43:

Duzeltme: tabiki benden once yazilmis, bos konusmusum:))

Son düzenleme:
bende şikayetçiyim bu durumdan boyutunda gözle görülür küçülme oluyor kilo verdikten sonra hatta dikkat edilmezse sarkmada oluyor fazlaca yani ben spor sütyeni kullanıyorum ama vaziyette memnun değilim ve şuda bir gerçek kadınların göğüsü sporla toparlaması imkansız çünkü tamamen yağ dokusundan oluşuyor ve kilo verdikçe de küçülüyor
Ben ust vucut calismaya agirlik verdigimden beri goguslerimde iyilesme goruyorum roxencim. Yastan, hormonlardan vs. de olabilir ama goguslerim hic bu kadar duzgun olmamisti hayatimda.

X