All-Star Diyet Yarismasi...

Arkadaşlar merhaba ben de aranıza katılmak istiyorum...tüm gün yogundum ve paylaşımlarınizı ancak okuyabildim.sizin gibi azimli ,kuralcı,paylaşımcı ve tatlış arkadaşlarla kalan kilolarımı vermek istiyorum.beni de aranıza alırsanız çok mutlu olucam..yeni bir dijital baskül alıcam ve önümuzdeki çarşamba foto yollarım...

Merhaba,
Aralarda katilim yok. Onumuzdeki carsamba olmuyor yalniz. Normal baskul varsa o da olur, bugunluk komsudan ayarla. Haftaya ayarlarsin.

B bilinmeyenkullanici dunku menumu yazayim
oglen: tavuklu fasulyeli peynirli salata (tavuk yemegi desem daha dogru olabilir, o kadar tavuk vardi)
ara: iki avuc antep fistigi
aksam: karidesli sebze sote (brokoli, mantar, kabak ne ararsaniz var), 3 kasik yogurt
Toplam: 1500 kalori diyor myfitnesspal

Spor roxen2303
1 saat yoga dersi + 30 dk kendim yoga pratigi
Aslinda soyle de bisey var, ben gunde gidis-donus 40 dk okula yuruyerek ya da bisiklete binerek gidiyorum. Bu aralar bisikletimin lastigi patlak gerci o yuzden yuruyorum:) O da spordan sayilir mi ki:))

şu yogaya bende bir başlayabilsem var mı bana önerebileceği evde kendi halimde yapacak bişeyler
spor güzel ve günlük rutinin içinde hareket olması ayrı güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…