All-Star Diyet Yarismasi...

ben 4 gundur bosuna mı ac kaldım :KK70:
sımdı ben bu canan karatayın kıtabında yazan 6 ogunu de bayagı yıcem mı ? hepsını ?? bakın yerım ha

kıtabından resım cekıp atayım sıze
6 öğünün 3 ü zorunlu olmamakla birlikte çok açlık hissedilirse yenebilecek ara öğünler diye biliyorum...eğer çok erken güne başlıyorsan 3 ana öğün yok ben sabah erken kalkmıyorum 5-6 saat arayla iki öğün bana yeter diyorsan 2 öğün şeklinde yapıyorsun:KK53:

IMG-20180310-WA0005.jpg

Kitap kapağı bu

6 öğünün 3 ü zorunlu olmamakla birlikte çok açlık hissedilirse yenebilecek ara öğünler diye biliyorum...eğer çok erken güne başlıyorsan 3 ana öğün yok ben sabah erken kalkmıyorum 5-6 saat arayla iki öğün bana yeter diyorsan 2 öğün şeklinde yapıyorsun:KK53:
:KK70: :KK70: benım gozum hepsı yenır gıbı gordu yanı kıtaba bıle bı yıyıcı gozuyle baktım :KK70:

ben 4 gundur bosuna mı ac kaldım :KK70:
sımdı ben bu canan karatayın kıtabında yazan 6 ogunu de bayagı yıcem mı ? hepsını ?? bakın yerım ha

kıtabından resım cekıp atayım sıze
ilk başlandığında eğer cok erken kalkıyorsan ve acıkıyorsan vücut alışana kadar 2,5-3 öğün yapabılıyorsun.alıştıkca bunu 2 öğüne düşürüyorsun.2,5 öğün yap bence 6 değil :rolleyes:
Nasil 6 ogun karatay ara ogun veren diyetisyenlere catiodu ben mi yanlis biliorum acaba
Bende öyle gördüm ara öğünlere saydırıyordu en son:KK70:

İç cnm afıyet olsun.sut bozar leptını sade Türk kahvesı veya fılıtre kahve serbest . Yok zamanla mıde küçülüyor,kısa zamanda fark edersın zaten:KK73:
tek bıldıgım karnımı sırtımda hıssettıgım :KK70:
ben yanlıs anlamısım bu dıyet ısını baya baya ayakta duramıyorum basım dönüyor cok kotuydum ya bılsenız :KK70:

hayir yaaaa 6 ogunnn yaziyorrr. :KK70:

açım ben aç :KK70: :KK70: herseyı yemek olarak goruyorum

ilk başlandığında eğer cok erken kalkıyorsan ve acıkıyorsan vücut alışana kadar 2,5-3 öğün yapabılıyorsun.alıştıkca bunu 2 öğüne düşürüyorsun.2,5 öğün yap bence 6 değil :rolleyes:

Bende öyle gördüm ara öğünlere saydırıyordu en son:KK70:

sabah 7 de kalkıyorum gece 2 de yatıyorum
ama kahvaltıyı 10 ya yapabılıyorum cunku kızım 10 da uyanıyor ve benımle yemek ıstıyor
eskıden uyanır uyanmaz yer bırde kızımla yerdım . sımdı sadece kızımla yıyorum tek yemek ıstemıyor hanfendı cunku :)
ozaman ben sabah 10 da kahvaltı aksam 6 da yemek yıyeyım degıl mı

:KK70: :KK70: benım gozum hepsı yenır gıbı gordu yanı kıtaba bıle bı yıyıcı gozuyle baktım :KK70:

:KK70: gercekten oyle yazıyormus parantez ıcınde bunu nasıl goremedım ben ?
cok açım :KK70:
koptum yanlız:KK70:

tek bıldıgım karnımı sırtımda hıssettıgım :KK70:
ben yanlıs anlamısım bu dıyet ısını baya baya ayakta duramıyorum basım dönüyor cok kotuydum ya bılsenız :KK70:
ılk defa Karatay dıyetınde bu kadar açlık cekıyorum dıyenle karşılaştım.acaba yedıklerın mi azdı,proteını arttırsan belkı daha tok olursun.:KK31:

Kitaptakilerin hepsini yeme yarin. :KK70:

gercekden kuculmusmudur ya
cok ıstıyorum kuculsun bende 1 corba ıcınde doydum dıyeyım
ınsanlar 1 porsıyon balıkla doyuyor bılıyor musun ? hala anlamıs degılım

Omlet de yapabilirsin ekmek yemedigin surece zarari olmaz. Bir de haslanmis yumurta ve sut tok tutar.

Salata olmadigi surece. :KK70:

sabah 7 de kalkıyorum gece 2 de yatıyorum
ama kahvaltıyı 10 ya yapabılıyorum cunku kızım 10 da uyanıyor ve benımle yemek ıstıyor
eskıden uyanır uyanmaz yer bırde kızımla yerdım . sımdı sadece kızımla yıyorum tek yemek ıstemıyor hanfendı cunku :)
ozaman ben sabah 10 da kahvaltı aksam 6 da yemek yıyeyım degıl mı
BEnde o saatlerde yıyorum kahvaltımı.akşam yemegınıde 5 saat sonra yıyebılırsın en geç 8 de yemiş olmalısın yanlız.bıde ögunlerınde doyarak kalkarsan acıkmazsın arada❤️

kitapta da yazıyormuş zaten şart değil diye , araştırmıştım bir aralar ... çoğu şeyi doğru geliyor bana aklıma yatmayan kaliteli karbonhidratlarada savaş açmış olması:KK53::KK53:

mesela haslanmıs patatesı cok severım hatta salatasını yaparım 2 patates yarım domates kuru sogan maydonoz lımon suyu baharat cok lezzetlı olur
ama karatay kurşuna dızıyor patateslerı :KK70: asla dıyor halbukı yesek ne şirin olurdu

koptum yanlız:KK70:

ılk defa Karatay dıyetınde bu kadar açlık cekıyorum dıyenle karşılaştım.acaba yedıklerın mi azdı,proteını arttırsan belkı daha tok olursun.:KK31:

ya bıldıgın ac bırakıyormusum kendımı suan bı aydınlandım :KK70:
sabah kahvaltım dogru onda sıkıntı yok
oglen sadece 1 tabak salata aksam sadece 2 bardak ayran ıcıyordum kıtaba bakınca parantez ıcınde yazılanları da yemek dıye algılayınca :KK70: korktum sen yeme kızım dedım

ıyıkı her yazanı yenıyormus dıye yememısım suan 6 ogunle hızla kılo alıyor olurdum

mesela haslanmıs patatesı cok severım hatta salatasını yaparım 2 patates yarım domates kuru sogan maydonoz lımon suyu baharat cok lezzetlı olur
ama karatay kurşuna dızıyor patateslerı :KK70: asla dıyor halbukı yesek ne şirin olurdu

Kasarli patates cok yerim ben. Bu hafta da goreceksiniz. :KK53:

X