All-Star Diyet Yarismasi...

mesela haslanmıs patatesı cok severım hatta salatasını yaparım 2 patates yarım domates kuru sogan maydonoz lımon suyu baharat cok lezzetlı olur
ama karatay kurşuna dızıyor patateslerı :KK70: asla dıyor halbukı yesek ne şirin olurdu

ya bıldıgın ac bırakıyormusum kendımı suan bı aydınlandım :KK70:
sabah kahvaltım dogru onda sıkıntı yok
oglen sadece 1 tabak salata aksam sadece 2 bardak ayran ıcıyordum kıtaba bakınca parantez ıcınde yazılanları da yemek dıye algılayınca :KK70: korktum sen yeme kızım dedım

ıyıkı her yazanı yenıyormus dıye yememısım suan 6 ogunle hızla kılo alıyor olurdum
Acıkman cok normalmiş çünkü aç gezmişsin:KK53:
Yarın 2 en fazla 2,5 öğün yap kahvedende korkma hatta kahvenın içine cay kaşığıyla bır parça tereyağı atarsan daha tok tutar:eğlence:

BEnde o saatlerde yıyorum kahvaltımı.akşam yemegınıde 5 saat sonra yıyebılırsın en geç 8 de yemiş olmalısın yanlız.bıde ögunlerınde doyarak kalkarsan acıkmazsın arada❤️
tamamdır
karatay 2 ögune eksıksız uyacagım sabah aksam
eger cok yogun tempolu ve cok erken saatlı gunum olursa 3 ogunune uyacagım sabag oglen aksam
kıtapda yazanı dırek yapacagım bırebır

vucut alısmıs sureklı yemege uyanıp uyuyana kadar... tok olsada agız alıskanlıgı sanırım
10 gun once 15 paket cıps yedım bır gunde :KK43:
oyle bır mıde var yanı

mesela haslanmıs patatesı cok severım hatta salatasını yaparım 2 patates yarım domates kuru sogan maydonoz lımon suyu baharat cok lezzetlı olur
ama karatay kurşuna dızıyor patateslerı :KK70: asla dıyor halbukı yesek ne şirin olurdu

ya bıldıgın ac bırakıyormusum kendımı suan bı aydınlandım :KK70:
sabah kahvaltım dogru onda sıkıntı yok
oglen sadece 1 tabak salata aksam sadece 2 bardak ayran ıcıyordum kıtaba bakınca parantez ıcınde yazılanları da yemek dıye algılayınca :KK70: korktum sen yeme kızım dedım

ıyıkı her yazanı yenıyormus dıye yememısım suan 6 ogunle hızla kılo alıyor olurdum
1 hafta önce felan canan karatay rüyama konuk olmuştu birlikte adanaya gidiyorduk özel araçla , bana günlük ne yediğimi felan soruyor kabus gibiydi:KK53::KK53:

ama bence serbest olan şeylerin miktarını arttır çünkü onlarda mis gibi şeyler:kk77:

Acıkman cok normalmiş çünkü aç gezmişsin:KK53:
Yarın 2 en fazla 2,5 öğün yap kahvedende korkma hatta kahvenın içine cay kaşığıyla bır parça tereyağı atarsan daha tok tutar:eğlence:
tadı guzel oluyor mu gercekden ya bunu cok kısıden duydum

1 hafta önce felan canan karatay rüyama konuk olmuştu birlikte adanaya gidiyorduk özel araçla , bana günlük ne yediğimi felan soruyor kabus gibiydi:KK53::KK53:

ama bence serbest olan şeylerin miktarını arttır çünkü onlarda mis gibi şeyler:kk77:
:KK70: canan hocayı bu bolgeye alsak zaten emınım yenı bır bakıs acısı gelıstırecektır

uyguladıgı menu hıc bu taraflara uygun degıl :KK43: saglıklı kabul ama adana hatay antep urfa buranın yemek kulturu baska mevzu yaptıgın yemek degıl o yemegı yeme kulturu daha kahvaltıda konusulur oglen ne yesek dıye :KK70: kahvaltı sonrası kekı oglen yemegı oncesı atıstırmalıgı oglen yemegı sonrası 5 cay boregı aksam yemegı sonrası tatlısı gece uyumadan once meyve ve cerezı
hayat standartımız yasayız bıcımımız olmus bu aslında buyuk hata ama
bunca guzel sey bız yıyelım dıye var olmus bu haksızlık :KK70:

tamamdır
karatay 2 ögune eksıksız uyacagım sabah aksam
eger cok yogun tempolu ve cok erken saatlı gunum olursa 3 ogunune uyacagım sabag oglen aksam
kıtapda yazanı dırek yapacagım bırebır

vucut alısmıs sureklı yemege uyanıp uyuyana kadar... tok olsada agız alıskanlıgı sanırım
10 gun once 15 paket cıps yedım bır gunde :KK43:
oyle bır mıde var yanı
hadı haftaya güzel sonuçlar alacağına inan,yedıklerını unut yıyeceklerıne odaklan.gecmiş geçmişte kalsın bız yolumuza devam edelim
:KK19:

:KK70:ne rüyaymış hayrolsun

tadı guzel oluyor mu gercekden ya bunu cok kısıden duydum
menengiç kahvesi içtinmi bilmem bıraz yağlı bır kahvedır.onun tadına yakın gıbı:confused:

hadı haftaya güzel sonuçlar alacağına inan,yedıklerını unut yıyeceklerıne odaklan.gecmiş geçmişte kalsın bız yolumuza devam edelim
:KK19:
:KK70:ne rüyaymış hayrolsun

menengiç kahvesi içtinmi bilmem bıraz yağlı bır kahvedır.onun tadına yakın gıbı:confused:
menengıc kahvesını cok severım
onun tadına yakınsa severım demek oluyor
ozaman sabah tereyaglı aksam tereyagsız kahve :KK70:

Canim tabiki yapmak zorunda deilsin ama karatay yapcaksan cok da erken kalkmiosan eger iki ogun yap bence. Kahvaltida 1 yumurta yediysen iki yap daha tok tutar. Kahvaltidan sonra hicbisey yemeyip saat 5 gibi ikinci ogunu yaparsin ama ogunun salatasi corbasi yogurdu eti olsun elini korkak alistirma. Zaten iki ogun yiosun. Bu sekilde hem karatay hem de if yapmis olursun. Ogun arasinda da agzina lokma koymicaksin malesef

ıkı ogun arası gercekden cok uzun bana cok uzun gelıyor yerımden kalkamıyorum hasta gıbı her fırsatda uzanıyorum :KK43:
Kitaptakilerin hepsini yeme yarin. :KK70:

Omlet de yapabilirsin ekmek yemedigin surece zarari olmaz. Bir de haslanmis yumurta ve sut tok tutar.

Salata olmadigi surece. :KK70:

ay omlet denınce aklıma cıtır cıtır ekmek gelıyor :KK70: ben haslanmıs yıyeyım

Kasarli patates cok yerim ben. Bu hafta da goreceksiniz. :KK53:

oy oy oy oy :KK70:

bre bismillah sen geçen haftada pattisleri götürdün :KK53: şu gözler sabah kahvaltılı ara öğünlü akşam ızgaralı yeşillikli bir menü istiyor senden:KK53:

ölçüm yapmayı unutma:KK49:

Tam goturmedim roxen pilav filan da vardi. :deli: Kasarli patatiz istiyorum ben. :kk77:

Yesillik, domates aciktiriyor beni napiyim. Smoothie mi yapsam acaba.

ay omlet denınce aklıma cıtır cıtır ekmek gelıyor :KK70: ben haslanmıs yıyeyım

Alisiyorsun onceden aksam yemegi yerine yerdim bazen. Domates filan da koyardim.

Tam goturmedim roxen pilav filan da vardi. :deli: Kasarli patatiz istiyorum ben. :kk77:

Yesillik, domates aciktiriyor beni napiyim. Smoothie mi yapsam acaba.

Alisiyorsun onceden aksam yemegi yerine yerdim bazen. Domates filan da koyardim.
Domates havuç marul bir kaşık yoğurt azıcıkta su bızt geçir robottan harika oluyor

X