Alışveriş

ucuz kıyafetler açık mı oluyomuş? ne alaka ki? aksine açık kıyafetler daha pahalı oluyor.
bence siz alışveriş yapmayı bilmiyorsunuz. kapalı giyinmek isteseniz 100 liraya üst baş düzersiniz ki yine. ha buna eşin karışması ne derece doğru onu bilemem sadece alışveriş üzerinden yorum yapıyorum.

Reactions: Be1
Galıba rukuş buluyor yanı açıkcası açık buluyor her kıyafetı aynen sen öyle dedın dıcem bakalım dedıgıne uyarsa
Benim de indirimden iyi marka alma takıntım var. Fakat kapalı/ normal şeyler giymek bana sıkıcı geldiği için ve de indirime girenler içinde genelde herkesin giyemeyeceği şeyler olduğu için bir miktar sıra dışı şeyler almış oluyorum. Sevgilim şimdiden mırın kırın ediyor, evlenince "evli-çocuklu kadın" bahanesiyle bir tepki gelebilir mi acaba böyle

Keske benı tanımış olsaydınız aşırı mütevazı olduğumu bılırdınız kac yaşına geldım hava falan işim olmAz hava atmak istesem kendı cevreme anlatırım ama ben benı tanımayan insanlara özgürce anlatabıldıgım ve onlarda rahat yorum yapabılsınler dıye detaylandırıyorum yorumunuz için tesekkurler

Aylik 500 tl yi bana ver ben sana hem pazar hem kasap alisverisini yapar uzerine kiyafet bile alirim hemide marka ya gecen biri demişti

Derdini seveyim butonu diye şuan tam lazim olan şey. 500 tl elbise icin cok yahu. Yazik bence...
Bencede yazık gunah

düzgün bıseyler al gene ındırımden aldın demı dıyor
İndirime girmiş çok şık ürünler oluyor.Eşiniz şu cümleyi kuruyorsa demek ki aldığınız ürünler gerçekten"ben indirimden alındım" diye bağırıyor.
Ucuz diye size hiç yakışmayan bir ürünü almayın.
İşte bu, insanın parasıyla rezil olmasıdır bence.
Madem maddi sıkıntınız yok,eşiniz de kesenin ağzını açmış onunla birlikte gidin alışverişe.Eşiniz de fikir versin kıyafet alırken.Dışarıdan bir göz her zaman yardımcı olur insana.

Yani adam acikca kaliteli giyin yanimda sik dur demis. Marka kalitedir demiyorum ama 10 tl lik pazar t shirti ile marka t shirt arasinda da durus farki vardir illa ki. Yani zaten her ay kiyafet almiyorsunuzdur ama en temel giydiginiz seyleri degistirin bence ve esinizin dedigi gibi kaliteli seyler alin. Yani size bunu diyorum ama ben de ayni sizin gibiydim ve esim bi gun bana bu ne ustun sanki biseyin yok gibi koylu gibi giyinmisin dedi ve ben de o gun caattt etti. Yani dedim ben ucuzu alacagim diye ugrasirken adamin gozunden dusuyorum. Simdi hiiicc acimiyorum en iyisini en kalitesini alip giyiyorum ve cidden de esimin hosuna gidiyor o sekilde giyinmem. Yani siz yillarca tasarruf edecegim diye ucuz seyler almaya cabalarken adam sizden soguyup sonunda sizi terk ederse karda mi olacaksiniz zararda mi onu dusunun derim.

İndirim de diye ne varsa alıyorsun o zaman canım sen. Deri cekette kırmızıyı bedava verseler almam mesela... Bir tarzın olsun uyumsuz alakasız şeyler alma da giyme de. Elbiseleri eteği bol olanlardan tercih et mesela streç gibi yapışan elbise giymeni istemiyor demekki... Alacağın şeyin fiyatına bakma üstünde duruşuna yakışıp yakışmadığına bak öyle al 500tl ile birçok şey alırsın...

Aynen o da böyle dusunuyor

Çok doğru benımde acımamam adam akıllı kıyafetler Almam gerekıyor

Doğru fıyorsunuz ama onunla gıttıgımızde klasık kesım elbıseler begenıyor bankacı gıbı günlükte nasıl gıyılır onlar

adam sizin kapalı dikkat çekici olmamanizi istiyor net .

şu kırmızı derinin fotosunu eklesene tam kırmızı mı bordo gibi mi merak ettim hem fikrimiz olur

Aynen öyle ıstıyor bu genç yaşımda ama rahat bı yerde yaşıyorum kayınvalıdem falan açık zaten çok begenır gıyınmemı abartmamı
Bende hiç sevmem öyle dikkat ceken hatunlari en iyisi biz burda noktayı koyalım : p

Doğru fıyorsunuz ama onunla gıttıgımızde klasık kesım elbıseler begenıyor bankacı gıbı günlükte nasıl gıyılır onlar
Birkaç tane o tip elbise alırsınız.Özel günlerinizde giyersiniz.
Ondan sonra da "hadi günlük giymek için de bir şeyler bakalım" dersiniz.
Böylece hem onun, hem de sizin istediğiniz olur.

Kocanız benim giymek isteyip de pahalı diye alamadığım klas kıyafetleri seviyor anladığım kadarıyla
Sizinse uygun fiyatlı dikkat çekici kıyafetlere ilginiz var rahat da olmak istiyorsunuz
Hem rahat hem şık şeyler de zor bulunuyor
İşiniz zor
Ama hiç alışık olmadığınız plaza tarzı kıyafetler satan yerlere bi girin bakalım size uygun şeyler elbette vardır
Blazer ceketler klasik pantolonlar yeleklerle takılın bakalım bi de belki siz de daha iyi hissedersiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…