Alışveriş

Perspective Chima journey İpekyol ekol burdan bı bluz bı pantolon
Bı elbise ceket
Bı kaban
Bı t-shirt tayt bluz alırsınız mis gibi ne güzel işte ?

Ucuzunu değil beğendiklerinizi aldığınızı söyleyin sizde.
Kendi imajinizi kendiniz çizmişsiniz.

Ben olsam , " al 500 tl. ... kafana at " derdim.

3000 maasim var yazin oda ben ayda 500tl vermiyorum kiyafete git al giy daha ne istion marka al ama indirimi bekle giyen nasil giyiyor takilma fiyatina benimde canta takintim var gordummu gozum donuyor valla

İroni icermiyorsa gulucem.
İçermiyor kız :) valla canımız çekti de nerden sipariş etsek ucuza gelir diye tartışıyorduk üzerine ayda 500 TLlik kıyafet bütçesi olan arkadaşı okumak biraz enteresan oldu:) bir kere de evde salça bitmişti öğrenci evindeyken eski cantalarimi kurcaliyordum 1 lira bulmak icin o esnada bu tarz benimde bi kadın aylık 10 bin lira kiyafet giderim var demisti onda da ayni hazzi yasamistim......

İçermiyor kız :) valla canımız çekti de nerden sipariş etsek ucuza gelir diye tartışıyorduk üzerine ayda 500 TLlik kıyafet bütçesi olan arkadaşı okumak biraz enteresan oldu:) bir kere de evde salça bitmişti öğrenci evindeyken eski cantalarimi kurcaliyordum 1 lira bulmak icin o esnada bu tarz benimde bi kadın aylık 10 bin lira kiyafet giderim var demisti onda da ayni hazzi yasamistim......
Ahhahahaha aklıma karı koca yerde 5 kuruş 10 kuruş aradığımız günler geldi. Hayat zor ya. Ama hep diyorum eşime bi gün zengin olucaz diye

• Beğen
Reactions: Be1
Biz de arkadaşlarla nerde lahmacun yesek diye konusuyoduk simdi boyle bir konu okumak çok impressed oldu.
Ben de esımde ogrencıyken çok sıkıntı cektık ama işimızı gücümüzü oturtunca gelırın kadar gıderın oluyor ogrencıyken makarna ve turşu en kral menumuzdu ☺️

Ahhahahaha aklıma karı koca yerde 5 kuruş 10 kuruş aradığımız günler geldi. Hayat zor ya. Ama hep diyorum eşime bi gün zengin olucaz diye
İnşallah olursunuz bızde yerı geldı evde makarna yedık yerı geldı gezmeye gıtmedık borç ödemek için fedakarlık yaptık hala da bıyerlerden yapıyoruz cunku cocugumuz var ama eşim bu yaşa bıdaha gelmıcez dıye bakıyor hayata bıraz da haklı

Böyle anlaşılacağını bilsem böyle bır konu açmazdım amacım madde durum tartışmak degıl dı konu nasıl sılınıyor bilen var mı

dun konu açmıştım esımle bugun konuştuk kıyafetlerımın evlı çocuklu bı kadına göre olmadığını ındırımden alıcam dıye hep açık kıyafetler aldığımı buna çok sınırlendıgını söyledi...daha bı çok konu konuştuk tabı dun ile ilgılı ama bu kısmını bana evlendıgımızden berı yap dedıgı halde yapamıyorum yanı gıysı meselesı ayda 500 lıralık alışverıs sana kıyafet için ama doğru düzgün seyler al dıyor herseferınde ama ben alışkanlık gıdıp bı tshort e 100 lıra veremıyorum aslında tüm gıysılerım markadır gıyınmeyı çok severım ama çok lüks bı ıpekyol dan düz tshort e okadar para vermem cesıt yaparım daha ıyı derım kadın mantıgıyla ama yapcaksın dıyor uyduruk seyler alma yeter dıyor ama ben bı turlu yapamıyorum okadarını
Bana göre tsört açık bir giysi ama askılı giyene kapalı eşiniz bence kapalı olmanızı istiyor artık

Aynen sanırım öyle ıstıyor ama ben ıstemıyorum ne yazıkkı
Yani birini değiştirmek istemek yanlış bir düşünce sonuçta sizi böyle kabul etmiş evlenmiş umarım orta yolu bulursunuz

• Beğen
penye şeyler almayın;ne kadar marka olsa da sakil duruyor(biraz kilonuz bile olsa gösteriyor);çok dar giymeyin yani alt da üst de dar olmasın en az birini dar giyin ;şifon bluzları tercih edin daha kibar duruyor...

• Beğen
Ucuz diye dandik seyler aliyorsunuz galiba. Ben cok çeşit yerine az ama kaliteli ve güzel ürünleri tercih ederim. 1.000TL lik çantam alirim, aldim ama 10-15 cesit canta kullanmiyorum az cantam var. Ucuz diye ne bulursaniz doldurmak yerine dogru durust ve zevkli seyler alin bikac cesit olsun. Bence esinizde bunu kastediyor.

• Beğen
Evli cocuklu kadin kiyafeti ne demek bilmiyorum.

Evli ve cocukluyum. Bekarliktan kalan kiyafetlerimi giyiyorum.
Her seyim asiri kalitelidir. Ama tane tanedir. Yani gidip de 20 cift ayakkabim 10 tane cantam yoktur. Ama olan her seyim en iyi markalardandir. Digerleri pacavra gelir ve aslinda daha pahaliya gelir. Mesela 10 yildir giydigim iki kot pantolonum var hala tas gibiler.
Acaba bunu mu kastetti esiniz?

Bunu kastettiyse o hakli. Ilk yikamada agzi burnu kayan t shirtler giyiyorsaniz bunu uygunsuz buluyor olabilir. Sahsen ben ucuz mal alacak kadar da zengin degilim. Her sene 40 50 liraya kot alip pacavra donusturup atsam daha pahaliya patlardi.

Ucuz diye dandik seyler aliyorsunuz galiba. Ben cok çeşit yerine az ama kaliteli ve güzel ürünleri tercih ederim. 1.000TL lik çantam alirim, aldim ama 10-15 cesit canta kullanmiyorum az cantam var. Ucuz diye ne bulursaniz doldurmak yerine dogru durust ve zevkli seyler alin bikac cesit olsun. Bence esinizde bunu kastediyor.
Aynen bunu ıstıyor bencede eşim

X