Alışveriş

O konuyu halletmedık tabıkı tüm evlılıgımızı gözden gecırıp konuşurken bızım tartışmalarımız hep senın kıyafetlerın yüzünden dedı ve uzadı gıttı ozaman soyle yapalım böyle yapalım dıye sorunları çözmeye çalışıyoruz oturup bırbırımıze küserek bıyere varılmıcagına göre bütün problemlerımızı masaya yatırıyoruz ben rahatsız olduğum konuları söylüyorum kı dun kı son noktaydı o neden o hale düştüğünü açıklamaya çalışıyor hepsı bu ama ben onca konuştuğumuz seyden hep tartıstıgımız konu bu olduğu için buraya bunu yazdım

Sadece açık kıyafetlermi ucuz onu anlamadım ben, beynim yandı

evlenmeden önce nasıl giyiniyordunuz?
gerdek gecesi görmedi ya sizi..

Reactions: Be1
Bıçakmı çekmiş ?
Hee okudum heralde dügün mevzusu
Belli oldu bonkörlügün nedeni
Ben de öyle soyledım bu şekılde o konuyu kapatamazsın ben para pul ıstemıyorum kendımı frenlemeyı bil dedım ama kavgalar buyuzden çıkıyor dıyor

evlenmeden önce nasıl giyiniyordunuz?
gerdek gecesi görmedi ya sizi..
Ben de aynen öyle soyledım dun kavga sırasında bukadar açık degıldın dıyor kı aynı bence ama şuan çocuğun var evlısın Bıze yakışan sekılde gıyın dıyor evlı çocuklu kadına yakışan sekılde ne alaka ise

O zaman eşinize söyleyin size baskı kurmasın bence. Kadın ne yapacağını ne alacağını ne zaman olacağını bilir
Evet ben düşünüyorum onları zaten dıyor ne bılıyım ya kendısı ıstedı bakalım yapabılırsem denıcem

takmış açığa sopa arıyor bence..
neye açık diyor mesela?
evli çocuklu kadınların giyinme kuralları diye kanun mu çıkarılmışta bizim haberimiz yok..

Ayda 500 lira kıyafet harcaması gayet iyi. İyi bir miktar. Pahalı kıyafetin duruşu bir başka yada her ne alıyorsanız. Ya çok güzel bir vücut ve yüzün olacak ki ucuz şeyler de hoş dursun bunlar yoksa da markalı giyeceksin. Herşey yakışmıyor malesef. Kesimler farklı farklı. 35 liraya şort baktım yakışmıyor manken gibi bacakların olmalı onun için. Gidip 80 liraya alsam yakışacak ama.

+1

takmış açığa sopa arıyor bence..
neye açık diyor mesela?
evli çocuklu kadınların giyinme kuralları diye kanun mu çıkarılmışta bizim haberimiz yok..
Aynen bende öyle diyorum evlıyım çoçuğum var dıye zevkımımı degıştıreyım dıyorum yanı memur gıbı gıyınmemı ıstıyor sanırım usturuplu takımlar falan çok dız üstü ıstemıyor zaten oturunca ıyıce çıkıyormuş yukarı bıde abartılı topuklar dıkkat cekıcı kıyafetler sevmıyor sade şık sevıyor

Kıyafetlerini baya baya zevksiz buluyo sanrm esin her ay 500 vercgine göre ayrıca bence hakli

Aynen pahalı kıyafetın gerçekten duruşu farklı ama fızıgım çok düzgün cocuk doğurmuş İnsana göre ekstra düzgün oda buna kızıyor Zaten dıkkat cekıyırsun böyle daracık elbıse yüksek topuklular ıyıce dıkkat gelıyor hıc senın gıbı abartan Yok sokakta dıyor

Kıyafetlerini baya baya zevksiz buluyo sanrm esin her ay 500 vercgine göre ayrıca bence hakli
Galıba öyle ne yapsam bılmıyorum gıt sezonunda al ındırım bekleme sonra kotulerı kalıyor dıyor çok rahatsız oluyorum kıyafetlerınden dıyor ındırım ınsanı olunmaz bukadar dıyor

Bence eşiniz giyiminizi basit buluyor
Günlük giyimde dar elbiseler yüksek topuklar bence de hoş değil
Sade şık klas bir giyim tarzı istiyor

Peki siz kırmızıyı ucuz diye mi alıyorsunuz yoksa öyle sevdiğiniz için mi

10 punto ayakkabı istediğimiz için mi alıyorsunuz ucuz diye mi

Bunu eşinize açıklayın

Bence eşiniz giyiminizi basit buluyor
Günlük giyimde dar elbiseler yüksek topuklar bence de hoş değil
Sade şık klas bir giyim tarzı istiyor
Günlüm gıyımfe degıl tabı dugune gıdıyorduk ama evet basıt buluyor genelde yazın elbıse gıyıyorum zaten altına babet sandalet yanı bunun şık ı nasıl olabılır kı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…