aldatma değil de ne bu yani?

ya kızlar delirdiniz mi izmirde yaşıyorum ben ve onur değilim.çok şükür biri bana inansın yaaa

sen nasıl izmirlisin poligonda oturuyorum deyip hatay pazarına yakınım diyorsun betonyoldaki gürmardan alışveriş yapıyorsun yazık degilmi sana... hatayda onca market varken hemde pazar yakınsın parana yazık... benim dibimde pazar olucak ben kalkıp çarşamba pazarına gidicem sebepde mevsimlik diye sanki kışın yazdan kalma ürün satıyor bostanlı pazarı :))) ve metroda ücretsiz :))) hataydasın ve sizin oraya metro gelmiyo ilginç.... :))))

olur onurun paranoya sevgilisi olur :))) bu arada mantıklı yani izmiri telefonla öğrenebilir. kızlar tarot baktırmak isteyen varsada bana özelden ulaşın ben yazamıyorum sonra bakıcam ama

olur onurun paranoya sevgilisi olur :))) bu arada mantıklı yani izmiri telefonla öğrenebilir. kızlar tarot baktırmak isteyen varsada bana özelden ulaşın ben yazamıyorum sonra bakıcam ama

onur telle ögrenebilir eyvallahta sen nerden ögreniyon hangi siteden haritaya ters bakıyon anlaşılan...

nicegirl valla her msjına gülmekten öldüm allah da seni güldürsün yaaaa ayva mayva yedirtmesin
bi dedektiflik işim olursa msj kutundayım hemen sendeyim yani sorcağım soruları de bana

ya arkadaşım ! güzel kardeşim ! madem fal bakıcaksın tamam diyosun özelden niye ulaşıyoruz ? yani bu kadar mesajlaşmaya yedi düvel falımızı bakmıştın yeme bizi. ayrıca onur'un eski sevgilisi. dikkat edelim lütfen

bostanlıda vapur iskelesinin karşısında arkadaşım oturuyor. gidiyorum çarşamba sabahı kahvaltıya... öğleden sonra pazar... hem vapura binip hava almış oluyorum. daha önce 3 yolda oturdum oraya alışmışım arabamla 10 dak gidiyorum. değişiklik oluyor. şu an yol kapalı olduğu için otaraf tesr geliyor. hatay noktada eşimin işyeri o kadar da uzak değil:)

onur telle ögrenebilir eyvallahta sen nerden ögreniyon hangi siteden haritaya ters bakıyon anlaşılan...

izmirdeki pazarlar yazınca kk da çıkıyo zaten hemen. gün gün yazmış kızlar
bir de en başta çok bekledik msj yazmasını sonra takır takır 2 msj geldi flowerdan

Biz kimiz - Hepimiz Rockyizzzz

Ne istiyoruzzz - Çiçekleri yolmakkk

Ne duruyoruzz - Alalalalalala ( Burda hücuma geçtik )

Sen yarın onur'u bi yokla bakalım kızında günahını almayalım ya :)

nicegirl valla her msjına gülmekten öldüm allah da seni güldürsün yaaaa ayva mayva yedirtmesin
bi dedektiflik işim olursa msj kutundayım hemen sendeyim yani sorcağım soruları de bana

bu sefer ayvayı başka yerden yedirtmeyi düşünüyorum :))) sağol kuzum sende gülesin... hayır izmirin heryerini bilirim sokak sokak cadde cadde... kalkıp dangalakça bişey söylerse kızarım... hakimevlerine kadar metro var kalkıp gelmedi bizim oraya diyo haleye dolunay dıyo :))) mevsimlik çarşamba pazarına gidio mevsimlik giyinmeyi seviyormuş haspam biz yazın kazakla geziyoduk cünkü

bu arada çakma izmirli olduğum doğru ben evlenince buaraya yerleştim. ama çok izmiliden daha fazla bilirim buarayı.

üçyoldan bostanlıya 1o dakika gidemezsin altındaki jet değil araba.... yol kapalıysa arabalı vapura bin...????????

kız kur yapabilir eyvallah ona da lafım yok, sevgilim var dememişse yapar tabi iki bekar insan olarak görerek. ama yok canım ya asıl kuru bariz onur yapmış bence, nikahı basacakmış adam baksana, kız yoruluyormuş ev işlerinde, kocan eşek deilse yormaz demiş, yani ben kocan olursam yormam bilesin diye resmen kendini işaret etmiş.

benim erkek arkadaşlarımla en ufak iletişimime kızan adamın böyle bir lüksü yok benim gözümde..

cidden yumuşamıştım ama bu gece tazelendim resmen

ayyy az önceki sayfada yazdın nicegirlcüğüm iş nedeniyle taşındım falan dicek bakın görün diyeeee içine doğdu heralde sen de mi onursun yoksa

merve az yesinde kendine uşak tutsun çok sinirlendim şuan ingiltereye sokmam onu bu sinirle.... onurda hemen külkedisi modu geyşa ruhlu pislikkkkkkkkkkkkkkkk

ayyy az önceki sayfada yazdın nicegirlcüğüm iş nedeniyle taşındım falan dicek bakın görün diyeeee içine doğdu heralde sen de mi onursun yoksa

heee onurum ben :))) herkesin psikoya bağladı )) yeni gelinmiş ve benden iyi biliyormuş izmiri hadi baaammmm

alemsin yaa :))) twitterda bu mizansenle yapılan capslere ölüyorum ben resmen tek gözüm kapalı yazıyorum ölücem uykusuzluktan şimdi ama hatun yılmadı, tamam onur değilse de niye iki kelime etmiyo eski sevgilimle ilgili sorduğum soruya onu çözemedim ben. hadi beni geçtim size de cevap vermedi, gercekten tarotcu olsa, ki olmasa bile bana böyle suclamada bulunsa birileri, ya konudan çeker giderim deli lan bunlar diye ya da atmasyon bi seyler yazarım, eski sevgilin çok mutlu, sana da yeni bi iş görünüyo, geleceğin parlak vs vs çok mu zor yahu niye bu direniş

Biz kimiz - Hepimiz Rockyizzzz

Ne istiyoruzzz - Çiçekleri yolmakkk

Ne duruyoruzz - Alalalalalala ( Burda hücuma geçtik )

Sen yarın onur'u bi yokla bakalım kızında günahını almayalım ya :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…