aldatma değil de ne bu yani?

bu arada mevsim dediğim yer marketin adı gürmar bim kadar çok izmirde hayret asıl sen izmirlimisin artı ben şu an metronun kapalı olduğu yerde oturuyorum bizim buraya daha açılmadı en son hataya kadar geldi demek istedim.

kız kur yapabilir eyvallah ona da lafım yok, sevgilim var dememişse yapar tabi iki bekar insan olarak görerek. ama yok canım ya asıl kuru bariz onur yapmış bence, nikahı basacakmış adam baksana, kız yoruluyormuş ev işlerinde, kocan eşek deilse yormaz demiş, yani ben kocan olursam yormam bilesin diye resmen kendini işaret etmiş.

benim erkek arkadaşlarımla en ufak iletişimime kızan adamın böyle bir lüksü yok benim gözümde..

cidden yumuşamıştım ama bu gece tazelendim resmen

Sen bilirsin canım,ben sadece aklında acabalar kalmasın diye söyledim.Eğer zaten devam edince aklında hep kuşkular kalacaksa en doğrusu affetmemen olur.

Ben yine de senin sevgilini çok hatalı görmedim.Normalde aldatılan insanlara direk affetme derim ama senin durumu aldatılma olarak görmedim.Belki de bu günlerde regl dönemim yüzünden fazla iyi niyetliyimdir.

Umarım mutlu olursun canım.

alemsin yaa :))) twitterda bu mizansenle yapılan capslere ölüyorum ben :KK70: resmen tek gözüm kapalı yazıyorum ölücem uykusuzluktan şimdi ama hatun yılmadı, tamam onur değilse de niye iki kelime etmiyo eski sevgilimle ilgili sorduğum soruya onu çözemedim ben. hadi beni geçtim size de cevap vermedi, gercekten tarotcu olsa, ki olmasa bile bana böyle suclamada bulunsa birileri, ya konudan çeker giderim deli lan bunlar diye ya da atmasyon bi seyler yazarım, eski sevgilin çok mutlu, sana da yeni bi iş görünüyo, geleceğin parlak vs vs çok mu zor yahu niye bu direniş

hatun değil o hatun bozması....

yani kızlar demeyim demeyim diyorum da resmen onur'un üslubu ya resmennn !

bu arada bak kardeşim eğer onur değilsen, eski sevgilim bana dönmek istiyor, bununla ilgili çok konustum forumda, he desem evlenicez? sence ne diyim bi bak suna ya bi detay ver inanıcam senin tarotcu olduğuna

bu arada mevsim dediğim yer marketin adı gürmar bim kadar çok izmirde hayret asıl sen izmirlimisin artı ben şu an metronun kapalı olduğu yerde oturuyorum bizim buraya daha açılmadı en son hataya kadar geldi demek istedim.

metronun kapalı oldugu yer neresi yahu... bi hatay diyon bi dolunay.... dolunay poligon hatay çok gezerim ben ve mevsim diye bir market görmedim... demekki mevsimi geçmiş :))))) ahahahaha

bende şöyle bi okudum da geçmişi... dedim niye ısrarla inandırmaya çalışıyor, sabırla konuda kalıyor...bu işin içinde başka iş var :26:

metronun kapalı oldugu yer neresi yahu... bi hatay diyon bi dolunay.... dolunay poligon hatay çok gezerim ben ve mevsim diye bir market görmedim... demekki mevsimi geçmiş :))))) ahahahaha

ahahahahahah :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: nicegirl yaaa :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
az önce tak tak cevap yazan flowercığımız şuan yazmıyo google bile bulamadı demek ki sorduklarını :KK76:

yani kızlar demeyim demeyim diyorum da resmen onur'un üslubu ya resmennn !

bu arada bak kardeşim eğer onur değilsen, eski sevgilim bana dönmek istiyor, bununla ilgili çok konustum forumda, he desem evlenicez? sence ne diyim bi bak suna ya bi detay ver inanıcam senin tarotcu olduğuna

evlen bence bu onur bozmasınıda at başından... :))) delirttti beni delirttiiiiiiiiiiiiiiiii

uleee uleee bak hele buraya eğer onur sensen sana kız falan vermiyorum arkadaşşşşşşşşşşşşş istersen yogun bakımlık ol geber uleeeeeeeeeeeeeeee

sen onu boşver de bize istanbul'u anlat onur, nasıl bahar gelince çiçekler açtı mı istanbulda da ? açmış olmalı ki güzel bi nickle giriş yaptın.. makedonya nasıldı yeni döndün malum bize oralardan bahset izmir'i avucumun içi gibi öğrendm ben kızlar sayesinde..

alemsin yaa :))) twitterda bu mizansenle yapılan capslere ölüyorum ben :KK70: resmen tek gözüm kapalı yazıyorum ölücem uykusuzluktan şimdi ama hatun yılmadı, tamam onur değilse de niye iki kelime etmiyo eski sevgilimle ilgili sorduğum soruya onu çözemedim ben. hadi beni geçtim size de cevap vermedi, gercekten tarotcu olsa, ki olmasa bile bana böyle suclamada bulunsa birileri, ya konudan çeker giderim deli lan bunlar diye ya da atmasyon bi seyler yazarım, eski sevgilin çok mutlu, sana da yeni bi iş görünüyo, geleceğin parlak vs vs çok mu zor yahu niye bu direniş

Aynen ya bende öyle :KK60::KK60:
Bence kızın daha ilk günü ya ben nereye düştüm böle diyo :KK53::KK53: :KK1::KK1: Benimde 2 gram uykum vardı kafamda kurduğum hayallere gülmekten iyice açıldı gidiyimde bi kahve yapıyım kendime :KK52:

Bu arada kız İzmir'i tarif edicem diye uğraşıyo tarot falan yalan oldu ya :KK1::KK1: Nicegirls süpersinn :KK16:

sen onu boşver de bize istanbul'u anlat onur, nasıl bahar gelince çiçekler açtı mı istanbulda da ? açmış olmalı ki güzel bi nickle giriş yaptın.. makedonya nasıldı yeni döndün malum bize oralardan bahset izmir'i avucumun içi gibi öğrendm ben kızlar sayesinde..

istanbulda çiçekmi açıyo heryer asfalt :))) sen hanfgi memlekettensin

Aynen ya bende öyle :KK60::KK60:
Bence kızın daha ilk günü ya ben nereye düştüm böle diyo :KK53::KK53: :KK1::KK1: Benimde 2 gram uykum vardı kafamda kurduğum hayallere gülmekten iyice açıldı gidiyimde bi kahve yapıyım kendime :KK52:

Bu arada kız İzmir'i tarif edicem diye uğraşıyo tarot falan yalan oldu ya :KK1::KK1: Nicegirls süpersinn :KK16:

googledan izmir takibi... metroyu getircek tarhanın yapamadığını bu ablak yapacak... mevsim die market varmı gıı izmirde

sen hatay poligon hıfsızıhha göztepe üçkuyular gezmeye devam et tatlım. ama en önemlisi yazılaları iyi oku anla... anladın izmir de yaşadığımı da nedense konduramıyorsun... şu nu bil burada yaşıyorum ve iyiki izmirli değilim :))

izmiri tarif edemeyen hemde önünde harita varken tarot gibi mantık his içgüdü ne bilem istikablel vuku gerektiren bir kart açılımını nasıl yorumlar allasen.... kaybol ezmeyim seni flowersmis orkidin yan ürünü isimli seniiiiiiiiiiiiiiiiii

flower_79 sana özel mesajdan telefon numaramı yazdım. bi smsle geri dön. madem davet ettin, davetini kabul ettim. bekliyorum. adrese luzum yok bi kafede bulusuruz bakarsın.

ama buna cevap vermezsen bir smsle sen onur'sun seni hayatımdan attım, burdan da attırıcam

izmirde mevsim diye market vardı sanki..... ben şirinyer-buca işçievleri yokuşundaydı sanırım görmüştüm bi zamanlar
+1 izmirli daha :KK9:

googledan izmir takibi... metroyu getircek tarhanın yapamadığını bu ablak yapacak... mevsim die market varmı gıı izmirde

allah kimseye yaşatmasın, düşük yaptım sonra burayı buldum diyor ayy ilk msjını insan buraya mı yazar direk konu açarçın akıl danışırsın yani. Ve ne alaka bu başlığı buluyor yani? msj sayısını yükseltmek için desem onu da bilmiyormuş ki sonra dedi "özel msjı msjım yetmiyo galiba" diye. e bana da hisset bi kaç cümle dedim, hık mık o kadar da istemiştim halbu ki :-)

X