aldatma değil de ne bu yani?

metro çalışması dediğim yerde yok... dolunay pastanesinin adı değişeli yıl oldu... özel mesajla benim sordugum sorularında alakası yok

Flowers dolunay mı kaldı Allasen değişti o pastanenin ismi

Evet yalan söylemesi düşündürüyor insanı işte:44:

Keşke dürüst olsaymış.Ben yine de daha ilişkiniz yeni olduğu için seni üzmekten,sinirlendirmekten korktuğu için yalan söylemiştir diye düşünüyorum.

Hatta yazışmalara bakılırsa daha çok kız Onur'a kur yapmış o bence baya bir geçiştirmeye çalışmış gibi.Bir erkek aldatmayı kafasına koyduysa karşısındakine asla zamana bırakalım filan demez çünkü.Geçiştirmeye çalışmış gibi.

Yine de bir şansı hakediyor diye düşünüyorum ben.Ama bundan sonraki en ufak hatasında yolu gösterirsin direk.

sanırım size izmirli olduğumu inandırmalıyım :))) mesele arşambaları genelde bostanlı pazarındayım... evim hatay pazarına daha yakın ama ben bostanlıyı daha ok seviyorum. genelde mevsimden alış veriş yaparım değişiyor tabi. betonyolda ki gürmardan alış veriş yaparım ... alıoşkanlık. :)))hatay metrosu yeni açıldı ücretsiz... ama bizim metro daha açılmadı

al burdan yak yaa

mrsfreesia, bak bakalım facebooktan attığın msjda görüldü yazıyo mu

poligon dolunayın yukarısı arkadaşlar :)))) şehir planlama yapıoz tekrardan.. izmiri ters döndürüyoz :))))

evin hatay pazarına yakınsa oraları anlat bize... neler var cevrende.... hatay metrosu açılalı yıl olduuuuuuuuu

Acı yok Rocky Allahımm gece gece yerlerdeyimm şuan gözümün önünde güzelyalı sahilde boynunda havluyla koşup hoplayan zıplayan bi mrsfreesia var

Aynen ya sorulan yerleri sölememek için ben zor tutuyorum kendimii

bu arkadaş onur olsa da izmir'in tarifini yapardı kızlar bi ton arkadaşı vardır izmirli ne olucak bi telefonla öğrenir ah ne çakaldır o ne çakalll. özel mesaj ben sana atıcam şimdi telefon numaramı vericem sen de bana bi smsle dön geri olur mu flower_79?

çarşambaya kadar yorulma ya ayağına geliyor çarşambadaki pazarcılar hataya :)) mevsiminden bide ne bu mevsiminden sebze meyve gibi :))))

isterse onur olsun.... bilmiyor izmiri.... poligona dolunayın yukarısı dedi :))) de getttt

ben de kendimi değişik değişilk kılıklara sokup yarılıyorum şu an gülmekten kum torbasına da onurun fotografını yapıştırmışım Allah ne verdiyse giydiriyorum hazır fotoğrafın çıktısını almışken boş durmamışım çoğalttırmışım da tabi sokak sokak asmışım wanted ilanıyla :))

yarın onur kaçta uyanacak çok merak ediyorum ben nıormalde çok erken kalkar da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…