aldatma değil de ne bu yani?

valla kızlar öle bi yazim dedim. onur oldum çıktım. ne desem inandıramıycam. eğer benim onur olduğuma inanmak seni bir parça mutlu ettiyse gece gece ne mutlu bana. ben sadece fikrimi söyliyeyim demiştim.

ilkokulda kapının orda duruyordum veledin biri kapıyı kapattı ve parmagım acıdı onu o duruma sokabilmek için 1 ay ugrastım ve yaptım bu kincilikse evet akrebim ve kinciyim :)) empati yapamıyorsa karşımdaki çok güzel yapmasını ögretirim

Kız yavaş ben de akrep burcuyum
Şaka bi'yana akrebin erkeği fena oluyo, bencillikleri de var
Allah daha iyileriyle karşılaştırsın inş

ay bu onur vallahi onur onun üslubu yazısmayı okudunuz ''öyle'' demez ''öle'' der, ''yazayım'' demez ''yazim'' der.

onurcum, ay flower_79cum

tamam şüpheleri kenara attım af diledim geçmiş olsun dedim, ve sana bi sey danıştım neden görmezden gelip hala onur değilim deyip duruyorsun? bi tarot aç soruma cevap ver inandır beni. yeni hesap açmışsın bak yazık fake damgası yersen bu leke gitmez kolay kolay kk hatunları unutmaz :))

valla kızlar öle bi yazim dedim. onur oldum çıktım. ne desem inandıramıycam. eğer benim onur olduğuma inanmak seni bir parça mutlu ettiyse gece gece ne mutlu bana. ben sadece fikrimi söyliyeyim demiştim.

başkaları içinde fikrini söyler misin ayy valla gece gece fal isteğim geldi resmen

Öncelikle başına gelen bu olayı anlatma tarzına bayıldımm :) Bende diğer kızlar gibi düşünüyorum aldatmaya teşebbüs olmuş belki Merve'den bi adım daha gelse olabilirmiş ama sen erken yakalanmışsın keşke biraz daha sabredip pusuda kalabilseydin Gerçi erkek arkadaşın baya pişman olmuş ama affetsen bile senin paronayak olma ihtimalin yüksek bu ilişkide Ama şöle de bi durum var senin bu kendinden emin tavırlarından dolayı bi daha istese de yapamaz gibi geldi bana

kızlar siz alınmayın yahu benim abim de akrep ve bilenler bilir ben abime taparım :)) ben arkadaşa laf dokundurmak için onurun kişisel özelliklerini yazdım :) ama akrep kıskanç ve kincidir çok net. intikam planları da yapar. erkeği tabi bu. bayanları daha ılımlı olurlar. ve genel olarak zekidirler. sözüm onurdan dışarı :))

Kız yavaş ben de akrep burcuyum
Şaka bi'yana akrebin erkeği fena oluyo, bencillikleri de var
Allah daha iyileriyle karşılaştırsın inş

Bacım senin onur krizin gelmiş... unutma bir zamanlar üzülmüştün belkide ağladın belkide aç susuz geçti günlerin belkide kalbin şuan kapalı herşeye bilemicem birşeyler bir kırgınlıklar yaşamışsındır eminim ben senin yerinde olsam o bile olsa muhattap olmam konudan çıkar konuyu silerim ama sen maşallah yelkenler foraaaaaaaa bu ne biçim kızgınlık şekli ??? karşındaki hz.yusuf değil onur...!!!! masum değil yani....

aaynı seyi düşünüyorum merve'den net seyler duysaymış balıklama atlayacak bir tavır takınmış resmen onur. (o kadar çok onur dedim ki google'a onur yazınca bu linki verecek

istese de aldatamaz belki artık ama bu, bu adamın yalancı olduğu gerçeğine bi fayda sağlamayacak. başka konularda da yalan söyleyecek. bu da beni paranoyak edecek.

pusuda kalma konusunda bi ikizler burcu olarak 2 hafta dayanmak nedir bilir misin o da sınavı var diye kıyamadığımdan.zaten bitecek nasılsa dedim bekliyim de sınavlardan kalırsa suçlu hissetmiyim.

bu arada konudan bağımsız ama twitterdaki sokaktaki madam olabilir misin? :)

yavrum ne yelkenler forası şaşırdın mı sen? yelkenleri fora edecek olsam burayı mı beklerim Allah aşkına adam hastanelik olmuş annesi arayıp dil dökmüş buraya mı kaldı işim.

ilk mesajımı iyi oku sen. ne dedim benim gibi canı sıkılan, uykusu kaçan varsa eğlence olur hem diye anlattım 3 hafta önce olmuş mevzu bu.

bu arkadaş da onur olsa neden tadını çıkarmıyım yahu gayet ilginç ve eğlenceli bi durum bence. ayrıca konu kapatmak diye bi sey yok.

o son soruyu ben de sorcaktım

kızlar delirdiniz mi gece gece tarot die. keşke tanışsak baksam yüz yüze size ama ben daha hızlı yazmayı beceremiyorum. birde nasıl yorum yapayım. yanlız izmirde yaşıyorum tanışmak isteyen buyursun gelsin. ne diyim kırmak da istemiyorum ama üzgünüm.

Cidden ya bi lakap bulalım bence yoksa ismini yazsa direk burası çıkıcak vallahi
Aynen ama Merve'de az değilmiş hanii Oldum olası sevmem o kişilikte ki insanları kız olsun erkek olsun hep bi askıntı olma havaları ,
Allah bilir bu yaptığıyla övünüyodurda bi nevi ego tatmini herhalde Ama bu durum Onur'un yalan sölediği gerçeğini değiştirmiyo malesef

Yok canım ben o değilim ama severek takip ettiğim bi kişidir kendisi ayrıca isim annem oldu ama farkında değil

yok bi yorum falan yaparsın diye dedim yanlış anlaşılmasın isteyen bi bendim yani ben de izmirde yaşıyorum nerede bakıyorsunuz acaba? (özel msja cevap veremiceksiniz msj sayınızdan dolayı ondan burdan soruyorum)

kuzum sen değil misin az evvel kimse sana bir sey sormadan, ilk mesaj siftahını bana bahşederek bana fal açan?

şimdi küüçücük bir rica senden, lütfen soruma cevap ver cok vakit alan bir sey değil tarot.

izmir'e davet etmişsin ya, bana özelden adres, telefon bir sey bırak gelicem söz. madem davet ettin ben de sen gibi müneccim değilim ki sen bilgi vermeden sana ulaşayım dimi?

ayy hemşerimm Ben gelirdim ama tırsıyorum tarottan nedense :18:

özel bir yerde bakmıyorum ben sadece arkadaşlarıma bakarım. bu tarotu iş olarak görmedim. bu benim hobim. aslında iş olarakta görsem mi acaba :))) birde özel msj atmayı henüz çözemedim

lakap buldum çiçek diyelim ona biz demin de kızlardan biri çiçek demişti :))

merve'lerle ilgili ilk tecrübem oldu bu, ama mervelere gidiyorum geyiği de boşa çıkmamıştır herhalde, neden merve dimi:)) şaka şaka adı merve olan varsa alınmasın.

ama merve'ye hiç kızmadım ben, çiçeğe de söyledim dedim kızın haberi yok ki haberi olsa söyler sevgilin var ne ayaksın sen diye kız da temiz düzgün bi kıza benziyo. beni inandıracak diye heryerden silmiş, sanki kız onu zorladı Allah'ım yarabbim

2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…