aldatma değil de ne bu yani?

özel bir yerde bakmıyorum ben sadece arkadaşlarıma bakarım. bu tarotu iş olarak görmedim. bu benim hobim. aslında iş olarakta görsem mi acaba :))) birde özel msj atmayı henüz çözemedim :KK43:

tarot bakmayı çözüyonda o kadar desteyi... bir özel mesajımı çözemedin :))))

kızlar delirdiniz mi gece gece tarot die. keşke tanışsak baksam yüz yüze size ama ben daha hızlı yazmayı beceremiyorum. birde nasıl yorum yapayım. yanlız izmirde yaşıyorum tanışmak isteyen buyursun gelsin. ne diyim kırmak da istemiyorum ama üzgünüm.

Ben İzmir'deyim.Ben de tarot bakıyorum belki karşılıklı fal bakarız birbirimize:)

Bu arada konu sahibi arkadaşım.Öncelikle sabrına hayran kaldım ben olsaydım ilk yakaladığım an dünyayı başına yıkmıştım sevgilimin.

Bu arada akrep burcu erkeğiymiş,benim sevgilim de akrep burcu,onlar gayet sadık olurlar diye biliyorum.Ve sevgilin seni aldatmamış sadece aldatmaya teşebbüs etmiş.Bence ilişkiniz daha çok erken olduğu için böyle bir hatada bulunmuş.Seni o kadar sevdiğinden eminsen annesini filan devreye sokuyorsa bence bu ona ders olur aynı şeyi tekrarlamaz diye düşünüyorum.

Tamamen aldatmış olsaydı,affetme zaten çok yeni ilişkiniz unutur gidersin derdim.Ama iyice süründürdükten sonra bir şans vermelisin diye düşünüyorum.

Ayy sayfadaki kızlar hep İzmir'li :KK9::KK9: Ben Tam 35 :KK1: ama konu sahibesi 35.5 gibi geldi bana :KK1: Tutarsada ben Onur deilim bak baştan söliyimm :KK1::KK1:

poligondan sonraki gelen duragın adı ne... poligonda bir dershane var oranın adını söyle gürmar nerde mesela bim nerde bi inandır ...

canım madem hobi olarak görüyorsun sana az önce bi sey sordum, eski erkek arkadaşımın hayatında bi durum var su anda o ne olacak diye?

hele bi el atsan suna? ticarete de dökersin ben sana ne müşteriler getiricem ne müşteriler söz.

ama önce bi kendini göster bakalım ne kadar iyisin.

sadece arkadaşlarıma bakarım demişsin ya, demekki beni de arkadaşın gbi gördün baktın az önce, hadi kırma arkadasını :KK9:
özel bir yerde bakmıyorum ben sadece arkadaşlarıma bakarım. bu tarotu iş olarak görmedim. bu benim hobim. aslında iş olarakta görsem mi acaba :))) birde özel msj atmayı henüz çözemedim :KK43:

ayyy kızlar hepimizden korkulur, yazık bu erkeklere :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: (şaka tabi :KK51:)

canım madem hobi olarak görüyorsun sana az önce bi sey sordum, eski erkek arkadaşımın hayatında bi durum var su anda o ne olacak diye?

hele bi el atsan suna? ticarete de dökersin ben sana ne müşteriler getiricem ne müşteriler söz.

ama önce bi kendini göster bakalım ne kadar iyisin.

sadece arkadaşlarıma bakarım demişsin ya, demekki beni de arkadaşın gbi gördün baktın az önce, hadi kırma arkadasını :KK9:

onursuz onur izmirli değil demi :)))

lakap buldum çiçek diyelim ona biz demin de kızlardan biri çiçek demişti :))

merve'lerle ilgili ilk tecrübem oldu bu, ama mervelere gidiyorum geyiği de boşa çıkmamıştır herhalde, neden merve dimi:)) şaka şaka adı merve olan varsa alınmasın.

ama merve'ye hiç kızmadım ben, çiçeğe de söyledim :KK1: dedim kızın haberi yok ki haberi olsa söyler sevgilin var ne ayaksın sen diye:KK1: kız da temiz düzgün bi kıza benziyo. beni inandıracak diye heryerden silmiş, sanki kız onu zorladı Allah'ım yarabbim

2

:KK1::KK1: Aynen ya bende okuduğumda ilk aklıma gelen o geyik olduu :KK1::KK1: Merveler alınmasın da bilen bilir genelde ders çalışmaya Merve'lere gidilir :KK9::KK9: Baya da kafiyeli oldu slogan gibi:KK1:

Hı kızın günahını aldım o zaman ben o kısmı atlamışım kızın haberi var sanıyodum :) O zaman bütün suç Çiçeğ'in :KK4::KK4:

ben de hep öyle biliyordum başta abimden sonra tanıdığım diğer akreplerden,O'nur da buna dahil ama aldatmayı geçtim ben yalana takıldım çok.

gözümün içine baka baka söyledi ve yetmedi yemin etti. o yemin beni çok korkuttu işte. yeminine bile inanamadığım adamla nasıl ömür geçiririm ben? hep bunu sorguladım. yoksa senin dediğin gibi aldatmaya yeltenme olarak da düşündüm, ama evet bi seyler vardı sildim deseydi. cünkü anlamalıydı benim bi seyler bilidğimi, beni bilir çünkü kolay kolay külyutmam :KK1: ay aklıma hababam sınıfındaki hoca geldi, yarın onur'la buluşup masaya çıkıyomuşum onun gibi , külyutmam ulannn diye bağırıyomusum kafayı kırıp :KK1:
Ben İzmir'deyim.Ben de tarot bakıyorum belki karşılıklı fal bakarız birbirimize:)

Bu arada konu sahibi arkadaşım.Öncelikle sabrına hayran kaldım ben olsaydım ilk yakaladığım an dünyayı başına yıkmıştım sevgilimin.

Bu arada akrep burcu erkeğiymiş,benim sevgilim de akrep burcu,onlar gayet sadık olurlar diye biliyorum.Ve sevgilin seni aldatmamış sadece aldatmaya teşebbüs etmiş.Bence ilişkiniz daha çok erken olduğu için böyle bir hatada bulunmuş.Seni o kadar sevdiğinden eminsen annesini filan devreye sokuyorsa bence bu ona ders olur aynı şeyi tekrarlamaz diye düşünüyorum.

Tamamen aldatmış olsaydı,affetme zaten çok yeni ilişkiniz unutur gidersin derdim.Ama iyice süründürdükten sonra bir şans vermelisin diye düşünüyorum.

Flower79 hadi ya vallahi bende merak ettim gürmarın karşısında ne var hiç olmadı ilerdeki kafelerden bi kaç isim söle :KK1::KK1:

duragı gectım caddenin ismini de...
mesela izmirde suan fuar var ne fuarı onu söyle ama onu nettende bulursun... izmirli oldugunu kanıtla...!!! pazar kuruluyor mesela hangi gün kuruluyo de mesela :))))

poligonda dolunay pastanesinin yukarısı senin dediğinm yherlerde şu an metro çalışmasının olduğu yerlerin ilerisini söylüyorsun heralde hıfsısıhha durağındayım ben bu arada özel mesaj çekemiyorum sanırım 100 tane yorum yazmam gerek :KK43:

bu izmir hatunu değil... izmir hatunu kendini belli eder.. izmirli olan şuan döktürmüştü izmiri avuç içi zaten...

yalan yere yeminmi... en korktuğum şey benimde

Ben külyutmaz lakabını nicegirl'e veriyorumm :KK9::KK9: Benimde aklıma Aslan Amet geldi ya gece gecee :KK1::KK1:

Konuya dönsek mi flowers yazana kadar 2 muhabbet daha çevirirz gibi kızlar :KK6::KK6:

kızlar ben sizi yerim yaa valla gece gece nasıl iyi geldiniz anlatamam. üstelik bugünki konusmamızda ben bu adama yumusar gibi olmuştum, bursaya da geldim deyince yarın bi görüşüp yüzyüze dinlemeyi düşünüyodum yalan değil ama bu konuşmalar bütün hırsımı tazeledi. acı yok rocky acı yok diyorum kendime beynimde fonda rambo müziği eye off the tiger çalmaya başladı :KK1: :KK1:

hadi flower_79 ya okuyosun konuyu işte söyle bimin orda ne var:)) yani hakkaten izmirli bi tarotcuysan ne diye akıl oyunları yaptırıyosun bize burda insan hiç değilse onun için ispatlamaya çalışır saat olmuş 4. bi kart açamadın yani

Son düzenleyen: Moderatör:
X