aldatma değil de ne bu yani?

kızlar şu an 6-7 kişiyiz. çoğunluk da 3 de sağlanır muhtemelen.
mrs senin üçe indirdiğin isim önerilerin neler? ona göre yapalım

Ammmaaaaaaannn
keşke 10-15 sayfa daha dayanaydım ama kalan 100 sayfayı görünce ürktüm :131:
Vayy onur'a bak,kendi çabalarıyla mı bulmuş burayı
Hadi bakalım,hayırlısı olssunnn..

Bak ben yazana kadar kesin 118 oldu..
Tam sağır duymaz uydurur modundayım şimdi..

Konuyu kapatmıyorlarsa ne ala...
Du bakem ne konuşuyonuzzzzz..

Nice geneli kredi kartı muhabbeti ama nakit aldığın takdirde biletixden alabiliyomuşsun ama onu sevgiline ulaştırman şart elinde bilet yoksa stada girmesi imkansızmış :)

ğzına sağlık özet dediğin budur işte benimki ne öyle iki sayfa :)))

ve o detayı nasıl unutmuşum yaa gazetecilik ruhu var sende cessair kesinlikle :)

onura deşifre oldum evet herseyi okumuş her sayfasını, açtığım her konuyu, diğer konulara yazdıığım her mesajı. bir camdan daha seffafım su anda :)))

google a ''onur aysu kadınlar kulubu'' yazınca bu linki vermiş, öyle ulaşmış çakal :)

Ah erkekler bolumunde
baslik : "ilk yardim ! Kadinin fendi erkegi yenmeli ..." ya da "Acil yardim ! Kadinin fendi erkegi yenmeli..."
içeriginde de 'iliskinde sorun yasiyorsan ama topik açmak istemiyorsan" diye belirtirsek
ne dersiniz?

Buarada topiği geyiğe açmıyomuyduk kız biz açtığımız konuda geyik de yapıcaz dertde dinlicez ya öle olunca taşımasınlar bide bizii

her gün türk- yabancı basınını okumaktan beynim böyle işliyor artık :) kendim bi sitem de var, internetle kafayı bozmak üzereyim yerli yabancı doğaldır :)))
canım direkt ben atlamışım cevap olarak kusura bakma ya :/

topic seç hatunnn sennn hadiii organize et bizi. :)

Aaaa bak özet geçtiğin çok iyi oldu,beni geriye dönüş yapmaktan kurtardın..
Allah muhafaza karı milleti meraktan çatlar

Evet Onur'da sıkı bir ayarı hakediyordu..
Gelişmeleri yaz evet,sonradan monte oldum konuya,hafta sonu genişmelerinden sonra
sayfanın 300'e ulaşmasından feci ürküyorum yalnız..

google a ''onur aysu kadınlar kulubu'' yazınca bu linki vermiş, öyle ulaşmış çakal :)

zaten bi b*** anlamasalar olmaz gicciklar
benimki de dun, uyeligim için soyle soyle yap diyor ben anlarim bu islerden diyor
zaten sorun orda anlaman anlamasan rahatim demek istiyorum ama diyemiyorum haliyle
onun yuzunden acemi papatya oldum çiktim ozel msj bile atamiyorum
dun gece size baktim sistim resmen gittim uyandirdim, kk de uyeligim yok canim sIkIlIyor yaptiginin cezasini çek simdi diye

bende yazı fontumu değiştiricemmmmmmmmm

nereden acaba :44:

Yazını yazdıktan sonra üstte font size falan çıkıyo ya her yazdığında bütün yazıyı seçip sırasıyla fontunu boyutunu kalınılığını falan ayarlaman lazım canım :)

Pro olsak bi kere kaydetmen yetiyoda bize eziyet işte

ceza neydi bacım

Neeeyyy
Çakallığa bak sen..

İyi de senin buraya üye olduğunu ve burada konuyu paylaştığını biliyor muydu ki?

Benim eşim bile böyle bir sitenin varlığından bihaber,söylemedim,nickimi,üyeliğimi hiçbirşeyi bilmiyor..
Özgür alanım...
Bi bulsa annesi hakkındaki muhteşem yorumlarımla yüzleşmesi an meselesi

kafasına flower meselesi takılınca sormuş
oda hayır ben değilim diye inkar etmiş
sonra google amcaya sormuş bulmuş içi rahat etmiş
yemin etti aysunun üzerine bir daha girmicekmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…