aldatma değil de ne bu yani?

7 yıldır sevgiliyim bırak çiçeği bir çiçek dalını görmedim
demekki bende öküzüm:KK52:

ces ile aynı fikirdeyim
o toplayıp yazmış
ben yazamadım net olarak :KK34:

10 sene tanırsın aynı eve girince yeniden tanırsın
değişebiliyorlar bukelamun gibi:KK52:

canım ne evlenmesiii en az bi 23 ol bari şimdi bunları düşünme lütfen...
hem okul veya iş hayatın var mı ?

Tatlım hata bende siz açıklamadım :) Şöyle ki;
Beyfendi zaten 30 dan önce evlenmeyi düşünmüyor. Ki anca olgunlaşır o yaşa kadar zaten.
E ben de bu yaşta evlilik düşünmüyorum tabiiki :) 4 yıla ben 23 olurum. O zaman bakarız, acelem ne
Arkadaşlar bu yaşta evlilik düşünmüyorum zaten, o evlilik lafını o açmıştı ama gelecek için yani niyenin uckur olmadıgını kanıtlıyo bana

Tatlım bu evlilik konusu açıldığımda sen nasıl evleniceksin böyle altı ayda bir tc ye dönerek dedim, evlenenler tc de çalışıyor artık sadece ilk bi kaç yıl gemide çalışan daha kolay iş buluyor demişti. Kızlar aylık 3.500 dolara çalışıyor ilk siftahı daha meslek hayatındaki.

benım arkadaşımda 6 bın tl alıyor ıyı para valla ist.gelıncede çatır,çatır yıyor

sevıyorummu hahhahahah innadın sende çok şekersin sen tatlımya

kız arada yazyorumya benımkısı öküzün önde gidenıdır
çiçek aldırmıyorum soluyor gecen sevgılıler gününde iş yerıme yollamıştı utana sıkıla

ilk dogum günümde pırlanta kolye almıştı bana 2.dogumgünümde dedımkı basit bişey almıcaksın dımı dedim laf soktum yanı öle basit bişey

alırsan bana degerımın düştügünü hissederım dedım kafsına yer etmiş zavallının

tanışma yıldönümüzü bile hatırlr

bundan öncekıde öküzdü adamın biri kadınlara çiçek al hayır demezler demiş ( küsmüştük ) her kavgada çiçekle gelmeye başladı birgün kafasına attım çiçek halletmezzzzzz sorunlarımızı dıye

hediye aldıgı zzaman bana 5.6 parça alırdı bu begenmez dıye :)))

ama bende ona süprizler yaparım unutamazkiiiiiiiii:):emir_bebek::emir_bebek:

biz farklı gezegenlerde yaşıyoruz be canım.
benimki bana hediye alacak olsa küçük ve masrafsız bir şey isterim. belki para biriktiririz düşüncesiyle, belki de somut şeylere değer vermek yerine ona değer verdiğimi anlaması için.
bilemiyorum. pırlanta falan hoşuma gider tabi ama mahçup olurum herhalde. o bana öyle bir şey alsa bir sonraki sefer daha iyisini istemek yerine kendi adıma ona güzel, 'manevi ' değeri onun hediyesine uyan bir şeyler almaya çalışırım...

ne bileyim dünya, vapurlar insanlar falan :)))
bilemedim ben ya hayırlısı olsun değişikmişsin canım :)

canım 30 yaşında bu adam dört dörtlük olgunlaşacak diye bir kural yok
bunların hepsi cocuk
anca ne zaman olgunlaşır biliyormusun
kucagına sıpayı verdiğin zaman
niyetin uckur olmadığını evlilik lafıylamı anladın :KK52::KK52:
evlilik vaadiyle kaç kız kandırıldı şu ülkede senin haberin yok tabi yaş 19 olunca:KK34:

aydebuz aynı dünyada mı yaşıyoruz acaba seninle bizz ??? :) adama sorsam bugün ayın kaçı diye onu bile bilgisayarın sağ alt köşesinden bakıp söylüyor yapma allah aşkına :)
ben bir hafta önceden sinyal vermesem hatırlamayı bırak unuttuğunu farketmesi ertesi yılı alır :)))

hahhahha benım kuzenım var evlı eşi hatırlar bıızm kızda tık yok :) bende ona aynısını dıyorum

ama bende hatırlatıyorum aralarda canım :) mesela sevgılıler gününü çok boş bulur her erkek gibi,bende özel günlerde özel şeyler yapmayı

sseverım ben aşırısını düşündügüm için adam normal hediyeye fit oluyo valla

canım 30 yaşında bu adam dört dörtlük olgunlaşacak diye bir kural yok
bunların hepsi cocuk
anca ne zaman olgunlaşır biliyormusun
kucagına sıpayı verdiğin zaman
niyetin uckur olmadığını evlilik lafıylamı anladın :KK52::KK52:
evlilik vaadiyle kaç kız kandırıldı şu ülkede senin haberin yok tabi yaş 19 olunca:KK34:
Bilemiyorum o konuyu niye açtı yani uckur olayı benim tahminim. Ben oyle bi konu acmamıştımo kendi kendine actı.
Ben üni okuyorum İstanbulda Cessair.

hahhahha benım kuzenım var evlı eşi hatırlar bıızm kızda tık yok :) bende ona aynısını dıyorum

ama bende hatırlatıyorum aralarda canım :) mesela sevgılıler gününü çok boş bulur her erkek gibi,bende özel günlerde özel şeyler yapmayı

sseverım ben aşırısını düşündügüm için adam normal hediyeye fit oluyo valla

keşke normal bir adam bulsaydın
bu adam sana az bile...:KK34:

byza

her çifttin klasik konuşmasıdır evlilik muhabbeti fazla takılma buna
iki erkeğin maç muhabbeti yapması gibi düşün canım:KK34:

vallahi canım süre değişir ama ortada olan 19 yaşında bir insansa bana göre evlilik çok uzak bir düşünce olmalı.
zaten tanıdığın 'yüzyüze' görüştüğün adamla bile birkaç yıl geçirmen, nişanlılık dönemi geçirmen gerek.

benim bakış açıma göre beraber yaşamak da evlilik kararı almak için etkili... yani aynı evde br vakit geçir gör bakalım..
ay çok şaşırdım, yaş 19, hiç görmemişsin, evlilik lafları...
canım sen uzak dur bu adamdan bence. sağlıklı düşünce yapısı oluşmuyor gözümde... :KK43:

bence kadın ennnnnnn az 25 olmalı
aynen katılıyorum beraber yaşamak çok önemli ( tabıı herkez yaşasın demıyorum ) göremedıgın şeyleri görüyorsun bak mesela adam horluyormuş onunla yaşayınca anladım bende :)) çoraplarını çıkarır odada bırakır en kızdıgım şeydir benımde

Bilemiyorum o konuyu niye açtı yani uckur olayı benim tahminim. Ben oyle bi konu acmamıştımo kendi kendine actı.
Ben üni okuyorum İstanbulda Cessair.

anladım canım, bende ciddi ciddi evlenme falan düşünüyorsun sandım yanlış anlama :)

bence kadın ennnnnnn az 25 olmalı
aynen katılıyorum beraber yaşamak çok önemli ( tabıı herkez yaşasın demıyorum ) göremedıgın şeyleri görüyorsun bak mesela adam horluyormuş onunla yaşayınca anladım bende :)) çoraplarını çıkarır odada bırakır en kızdıgım şeydir benımde

beraber yaşamak evlilik hayatını biraz zedeleyebilir
bence birbirini tanımak için 2 günlük tatilede çıkılabilir
yolculukta ve tatilde tanırsın bir insanı
evlilik yaşı 25miş oymuş buymuş bu istatistiklerede gerek yok
hazırsan evlenirsin bu kadar basit...

geldim yavrularım :) şimdi yazdıklarınza bi göz aticiim.

ya şu yanda reklamı çıkan kıllı fatmagülü siz de görüyo musunuz? o nasıl reklam kk yöneticileri gece gece beni benden aldı götürdü :)))

X