aldatma değil de ne bu yani?

Sen adaylığını koy oyum sana vallahi Sen bu gidişle İzmir'deki senelerdir bitmeyen metroyu bitirir hatta Alsancak - Karşıyaka arası tüp geçit bile yaparsınn Sen diktin gübreliyosun Flowers başka bişi yapmaya başladı terbiyem müsade etmiyo anladınız siz onu

ben yatıyorum bacılar...

saksı ciceği gene burlardasın yok cicim yokk bu topik sana yaramaz sen nifagı soktun bir kere bence sen başka topiclerde tohum sal...tavrım değişmiycek...

ne savruksun sen be tüp geçitmiş... vapura bin geç... hava alırsın az biraz belediyemizi böyle öften tüpten konularla mesgul etmeyin flowerida sulayıp büyütüp izmirin göbegineeeeee oturtcam :))) flower sana bir soru izmirin göbeee neresi :)))

ben yatıyorum bacılar...

saksı ciceği gene burlardasın yok cicim yokk bu topik sana yaramaz sen nifagı soktun bir kere bence sen başka topiclerde tohum sal...tavrım değişmiycek...

ben de biseyler atistirip yaticam, herkese iyi geceler tekrar

Herkese iyi iykularrr Yarın kursum var akşam gelicem umarım çok şey kaçırmam Hepinizi öpüyorumm iyi bakın kendinizee yarın akşam görüşmek üzere

Bizim oylarımızla buralara geldiğini ne çabuk unuttun nicegirl hanımm

En çok bana sorucaksınız saksı deilim ben en çok bana cvp veriyorum İzmir'in göbeee Taksim meydanı dimi flowers
Allam bu sefer kesin ban geliyo soldan soldan

konu çok heyecanlı, sabahlar olmasın :)))

bence de o kişi bu kişi, çıkar ortaya.

kızlarrr gelişmelerle tekrar karşınızdayım !

çiçeğimiz sabah saat 9 sularında whatsapptan döktürmeye başladı, gece o rezil konusmaların kopyasıyla birlikte gönderdiğim mesaja cevaben klasik geri dönme çağrıları, ben hiç renk vermedim, dün gece bunlar yasanmamış, burada onun varlığını hiç hissetmemişiz gibi takıldım :)

biraz mesajlaştık sonra telefonumdan facebooka girdim gece gönderdiğim mesajın altında, tam yarım saat önce, yani saat 14'de ''11 saat önce görüldü'' bildirimini gördüm. bu da demek oluyor ki mesajı 11 saat önce yani 3 sularında bu mesaj okunmuş, benim onun uyuduğunu zannettiğiimde.

önce acaba günahını mı aldım paranoya mı yaptım diyodum, mesajı gece görmüşsün neden yazmadın dedim, mesajın sabah gördüm dedi, ama facebook öyle demiyor dedim, ne diyor dedi valla 11 saat önce okundu diyo koca facebook iftira mı atıyo dedim? belki kardeşim açmıştır dedi, (kardeşi açsa onun özel mesajını asla okumaz niye okusun? okusa da bu öğrenilebilir bi sey, sorarım ben ona filan demedi)

bu okundu bildirimi kıllandırdı beni bana hemen mail şifreni ver dedim. hotmail mi ? dedi, salağa yatma herhalde hotmail başka ne olucak ver hmen dedim, verdi girdim buraya kullanıcı adına flower_79 yazdım şifremi unuttum deyip maile göndermeyi denedim, tanımlanamayan mail dedi, başka bildiğim diğer maillerini denedim, şifreleri yok ama şifreniz gönderildi cevabının yeterli olduğunu anlayınca gerek olmadığını anladım zaten şifreye, onları da tanımlamadı.

neyse bizimki kıllandı bu sefer, neden istedin diye sormaya başladı bi seye baktım dedim, mailimi şifremi alıyosun bi seyler karıstırıyosun ama bana söylemiyosun dedi, ben de sadece bi yerde üyeliğin var mı diye baktım postalarını kurcalamadım dedim, hakkaten de kurcalamadım yani.

sorsan söylerim zaten, noldu var mıymış ? dedi, ve sonra o can alıcı cümleyi kurdu ! KADINLAR KULUBU FALAN MI?

ne alaka şimdi kadınlar kulubu? dedim, (burdaki üyeliğimi biliyo, benim eski sevgili burdaki üyeliğimin görünmesini farketmemi sağlamadan önce, aman nerden bulucak beni diye söylemiştim oraya üyeyim ben diye, hatta bi konu vardı aldatılmıştı bi bayan ona danışmıştım sence yapmış mıdır adam diye erkek gözüyle baksın diye)

ne bileyim sen oraya üyesin ya dedi, iyi de ne alaka dedim benim bi tek orda mı üyeliğim var ? ayrıca senin ne işin var kadınların arasında oraya üye olsan ne olucak niye araştırayım bunu dedim?erkekler de üye oluyomuş ya ne bileyim dedi.

sonra neyse ya dedi ben de yazmadım cevap. bu tesadüf mü şimdi?

ve bir de son olarak flower_79 bana arkadaşlık talebi yollamış, size de geldi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
ve bi sey daha, hani ben annesi beni aradı demiştim ya, bu annesiyle benim aramda bir sır bilmiyorum gerci söyledi mi ama ben ona dedim ki, bunu onur'a söyemeyelim, ben şimdi onunla konusucam ve bu konusmayı siz rica ettiğiniz için yaptığımı bilmesin, kırılmasın hem size de kızmasın. o da tamam demişti.

şimdi ben burda dün annesinin beni aramasından etkilendiğimi o zaman yumuşadığımı yazmıştım ya, az önce 11 saat önce mesaj görüldü muhabbetinde ben 12 gibi uyudum istersen anneme aratayım dedi, daha önce hiç demediği bi sey.

annem arayıp anlatsın mı kaçta uyuduğumu dedi, daha önce kaç kez inanmadığım seyler olmuştu hiç anneyi devreye sokmaya calısmamıştı.

aldatmaya yeltenme diyenler oluyor ya benim için ha yatağa girmiş, ha saatlerce kur yapmış aynı sey. ikisi de aynı yoldan geçiyor çünkü. bu konuşmalar, facebookta değil de kızın ya da bizimkinin evinde yapılıyo olsaydı sonu belli.

o yüzden o eşek bu eşek kesinlikle:)
buda sennki olmalı :) Açık aldatma ve affı o la maz :) Aldatma değildir diyenlerin başına bi gelsin hele nası tutuyo aldatılmamış paçaları

Kesinlikle öyle , ne yeltenmesi adam hatunu götürdü götürecek

çiçekten bana arkadaşlık teklifi gelmedi... başkasına geleceğinide sanmıyorum... 2 çift laf etmedi bide istekmi yollamış tuhaf...
bacım şifreyi madem aldın üstün körü insan bakar... ne şüphesiz kadınsın ya.. :)))
offf bu olay nasıl çözülcek bilmiyorum :)) kadınlar kulubu falan zarf atmış... adamsa benim desin... zaten adam değil benim gözümde adamcık :)) takmış çiçeği sızmış aramıza...

yalnız ben olayı baştan sona yeni okudum ve yuh diyorum yaa bu arada bende izmirliyim bucadanım ben ve bu çiçek o çiçek kesinlikle hislerime güvenirim :)

son durumda bir değişiklik var mı canım ? merak ediyorum vallahi :)

Nası yaa bu Flowers Onur'sa bu durumda düşük yapmış oluyo yanii I am in shock
Gerçi fırsat verse külyutmaz onuda açıklığa kavuştururdu da zamanı yetmedi çiçeğimiz solduu

Buarada sen demiştin ya bakalım sabah kaçta uyanıcak diye onu gördüğü için erken kalktı o zaman vay çiçek vayy Bi iş yaptın sessizce takip etseydin bari ne dalıyon konuya dimi

Madama adam zaten hastanedeyim diye yer bildirimi yapmıştı :)) açıklığa kavuşulcak birşey yok
bi çaktım düşük yaptı :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…