aldatma değil de ne bu yani?

susmayacak olsa şimdiden başlardı calmaya, ben bi de hislerime çok güvenirim telle ilgili bi sıkıntı olmycak bence. bi de zaten bu ay taahhütüm doluyo yeni numara alıcaktım zaten başka operatore gecicem o yüzden sıkıntı yok canım
o kadar sinirliyimki ebesinin bile cocukluguna inebilirim sokaktaki madamım... :)))

sende maşallah ne safsın tel nosunu vermişsin yarın susmaz o tel demedi deme...

valla modlar beni yarın banlar kesin konu dışından saptım cunku ve cok yazmısım :)))
sayın modlarım ama hepsi bu konunun selameti içindi bide zaten gece acılan konular gırgıra dönüyo kiiiiiiiiiiiiiii

evet belli bi saatten sonra ciddiyetimizi koruyamiyoruz aha ben de yedim ban'i

Aynen ya iyiki uykum kaçmış vallahi sizinle tanışma fırsatı buldumm Hepiniz çok tatlısınızz özellikle de nicegirl sen beni güldürdün Allahda seni güldürsün inşallahh

düşük yapan kadın dinlenir... hem bunun kocası nerde ??? attı adam başımıza :))) birde bakıp yazmıyor ya... kesin erkek... ya benimki ya seninki bacım... ama benimki böyle yazmaz...

bakın kızlar ben bebeğimi kaybettim . böyle şeyin şakası olmaz .. saygılı olup s,z,nle arkadaş olmayı denedim kabul etmediniz. günlerdir beta hcglere düşük sebeblerine bakmaktan sırf kafam dağılsın die girdiğim bir konuda duymadığım hakaret kalmadı izmirli birilerinin olduğunu öğrenince sevinmiştim. sonuçta burada hiç çevrem yok görüyorum ki hala beni onur sanan yada başkası sanalar var... hiç birinizi tanımam neyse artık tanımakta istemiyorum... sadece şunu söyleyeyim hepimiz kadınız ve Allah benim yaşadığım acıyı size yaşatmasın ...

moderatorlerden ricam; arkadaşların hiçbirini banlamayın lütfenn. konu dısı gibi görünse de bana çok yardımcı oldular, bu bi fake hesap vakası değil tamamen konunun açıldığı bölüme ve konu başlığına uygun yorumlardır hepsi ben kefilim, onları banlamayın beni banlayın

beni inandırmak zor ben biraz hırçınım... !!!! benimle arkadaş olma.... ve burdaki konu bebek düşümü değil bir öküzün ölüm fermanı ile ilgili yazılardı... :))))

oyy kıyamam sanaa olmaz ama öle ya hepimiz ya hiç aynen bizim su gibi akıp giden konumuza İzmir yol haritasından girdik gürmar , mevsim , bim derken sonuç bu oldu işte

oyy kıyamam sanaa olmaz ama öle ya hepimiz ya hiç aynen bizim su gibi akıp giden konumuza İzmir yol haritasından girdik gürmar , mevsim , bim derken sonuç bu oldu işte

izmirin yeni belediye başkanı benim :))) metroyu evinize kadar getircem bana inanıyorsunuz değilmi sayın kk hemşerilerim inanın bu onurunda su yolunu yapcam... bana güveninnnnn floweride en kısa zamanda bir saksıya dikicem söz veriyorum... diktim gübreliyorum zaten görüyorsunuz bende yalan yok :))))

Allah senin iyiliğini versin emi :)))) ay bi yerden sonra sapıttı benimki de bu kadarını yapmaz ya yapmasın yani ayrıldık ama ne gerek var bu kadarına:) neyse flower saatler önce yapması gereken açıklamayı şimdi yapmış ona cevap yazacak takatim kalmadı, yalansa doğruysa da Allahlık.

kızlar bayılmak üzereyim hepinizden tek tek Allah razı olsun çok tatlısınız iyi ki varsınız, yarınki gelişmelerle görüşmek üzere inşallah konu kilit olmaz ve ban yemeyiz. ama ben bi sekilde ulaşırım size, hepinizi tek tek öpüyorum yoksa halusinasyon görmeye başlıcam burda onuru tokatlıcam birazdan herkese tatlı rüyalar, kesin rüyamıza giricek birimizin bu mevzu dedi dersiniz yarın:))

yarın görüşmek üzere öpüyorum kocaman
düşük yapan kadın dinlenir... hem bunun kocası nerde ??? attı adam başımıza :))) birde bakıp yazmıyor ya... kesin erkek... ya benimki ya seninki bacım... ama benimki böyle yazmaz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…