aldatılma ve evliliğim

peki ne yapmalıyım?

Kendi kendinize geçmez diyorum işte...benim de geçmedi...nasıl yapar duygusunu atamıyorsun içinden...dediğim gibi onemli bişey takma kafaya denecek bişi değil yıpratıcı bi durum...beraber gidin

ya adam zaten o zamanlar sana seni istemediğini söyleyerek yine de senle takılmaya devam etmiş yani aldatması bana süpriz olmadı.e artık evlenmişsin , sünger çekmişsin, ne kurcalıyorsun hala? eğer böyle yapacaksan bırak adamı kendi hayatını kursun.ama senin tepkilerin psikopatça , bir psikologla konuş bu konuda.

Adam zaten sizi sevmediğini soylemis israr edip ille de olsun dedikten sonra ne olmasını bekliyorsunuz.
O 2 ay aranız size göre iyiymiş .

Adam zaten sizi sevmediğini soylemis israr edip ille de olsun dedikten sonra ne olmasını bekliyorsunuz.
O 2 ay aranız size göre iyiymiş .
Ya bi de öğrendiği zaman seni kendime aşık ederim demiş ya, bunca zaman edememissin. Adam ayrılmak istemiş birakmamissin..... onla yatarım bunla kalkarim diye ona mi acı cektirir insan kendine mi? Acı cektirmeyi kendini dusurmekle aynı sanıyorlar.

bence destek alın.. ve destek almaya gitmeden önce evde yada telefonda szi eskiyi hatırlatacak herseyi silin ve sildiğinzdende emin olun.. Hersey sizde bitiyo kafanzda.. norml sartlarda gördugunzde silip atmanz ve bunu eşinize yatsıtmamanz lazımdı ..

Aldatılan insanlar böyle yapar diyor

bende aldatıldım eş kişisi tarafından hemde evde ve bunun videosunu gördüm
burda açtığım ilk konu odur, kimse inanmamıştı....neyse
siz eşinizi sevdiğiniz değer verdiğiniz için bu durumu kabullenemiyorsunuz ki bu da çok doğal
bense ona karşı hiçbirşey hissetmiyorum nefret bile yok içimde ona karşı, kaç ay oldu hala bildiğimi bilmiyor
yüzüne bakınca ilk zamanlar sürekli o video aklıma geliyordu ama artık onu bile düşünmüyorum
şuan birkaç ay daha katlanmak zorundayım, bebeğim de biraz daha toparlasın diye sabrediyorum sonra mutlu son benim için inşallah
1- sizin durumunuz içinse, ikinizde birbirinizi seviyorsunuz, kaybetmek istemiyorsunuz ve evlenmişsiniz,
aynı hatayı siz yapmış olsaydınız eşinizin tepkisi ne olurde ve bu olayı unutabilir miydi, bunu ona sordunuz mu
2- sizin içinse zamana ihtiyaç var gibi
bu olayı unutun demiyorum ama düşünmemeye çalışın
odak noktanızdan çıkarın
3- o kadınla kendinizi kıyaslamayın, bugün ne güzel kadınlar aldatılıyor yani eminim ki sizde çok güzelsinizdir, olaya bu açıdan bakmayı bırakın
4- kendinize ve eşinize zaman verin, çalışıyor musunuz, farklı alanlarda hobi edinin, zihninizi başka şeylerler meşgul edin, işim ve çocuğum olmasaydı belki bende o noktada kalırdım, ama zihnimi farklı şeylerle meşgul etmeye çalışıyorum,
5- lütfen bu aşamada hamile kalmayın, kendinizden ve evliliğinizden emin olun önce
6- son olarak hayatta hiçbir şeyin garantisi yok, bir daha yapar mı yapmaz mı filan bunları da bırakın, sizi hiç aldatmamış olsaydı da böyle bir ihtimal vardır aldatma konusunda burda çok konu var hiç ondan beklemezdim, asla benim kocam yapmaz, babam annemi aldatmış vs. tarzında o konulara da bir bakın isterseniz
kendinize aklınıza kalbinize mukayyet olun

Madem böyle düşünecektiniz evlenmemeliydiniz. eşiniz o olaydan sonra değişmiş ve kendini düzeltmiş anlaşılan. Bir şans vermişsiniz ve o şansı iyi kullanmış. Böyle bir karar sonrası geçmişi unutun...

"Tekrar bulustuk" okudugum anda adamin zengin oldugunu anlamistim.
Israr ile kötü giden bir iliskinin devamini istiyordun. Aldattigi halde yine ayrilmak istemiyordun.

Ne diyelim, kendine ceki düzen ver yoksa o parada, statüde yok olacak. Adam biliyor onu asla birakmayacagini. Ancak sabirini cok zorlarsan, o seni birakir ama.

Terapiye gitmek iyi fikir gerçekten. Birlikte terapi görmenin yanında sizin de tek başınıza terapi görmeniz gerekebilir. Kendi psikolojinizi düzeltmek için yardım almanız gerek. Aldatılmak destek almadan atlatılacak bir şey değil bence. Başıma gelse mümkün değil tek başıma atlatmam.

Ayrıca ilişkinizde her şey iyi giderken aldatılmışsınız. Şimdi her şeyin yolunda olması sizi mutlu etmek yerine o günleri hatırlatıp mutsuz ediyor. Ama seviyorsunuz ve bir şans daha vermişsiniz hatta evlenmişsiniz. Artık olayı unutmak için çaba göstermeniz gerek.

Yazıyı düzenlemiş . Balayına 30 bin gitmiş .
Bide kırdığı telefon iphonemus

Yazıyı düzenlemiş . Balayına 30 bin gitmiş .
Bide kırdığı telefon iphonemus

O para olmasaydi, adamin yaninda kalirmiydi? Sanmam. Para ve statü ise konu sahibin istedigi, o zaman gecmisi unutacak ve gelecekte tekrar aldatilmayi göze alip hatta göz yummacak. "Everything has a price"

Zorla adamla evlenmişsin gıbı. Bıle bıle evlenmişsin. 2 ayda pes etmek anlamadım ben. Adam ayrılalım derken bırakmamıssın. O donem sana yeterli degerı vermıyomus zaten. Sonra Bı sekılde evlenmişsin. Maddi manevi bu senı mutlu ediyor ve 7 artı 2 Gecmis 9 ay. Takılma bunlara. Psikolojik bunalıma gırme

Konuyu kapatmalısın tek yapamazsan destek almalısın. (Psikolojik destek)
evet, ilk mesajında da yazmışsın, ben kafa yoğunluğuyla atlamış bir daha sormuşum ne yapmalıyım diye.
gayet net aldım mesajınızı, çok teşekkür ederim. sanırım en iyisi destek alıp kapatmak

valla haklısın ben sizin ne anlamda yazdığınızı anladım ama illa birkaç kişi çıkıyo bizene niye bunu belirtiyosun nıye parayı gözümüze sokuyosun gıbı aldırış etmeyın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…