Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben şimdi başkasıyla evliyim bir kizim var. Cok oldu on yılı geçti. En acısı da o dönem bebek eşyaları almıştık bebek odası falan. Bir gün önce aldık ve ertesi gün aldatildigimi öğrendim o an bebeği kaybettim hastaneler falan. Sadece eşyaları Çocuk esirgeme ye verdim. Evden iğne almadım bir daha eve girmedim. En acısı da o mesajdı. Şu an olsa şiddete karşıyım ama çok ciddi saldırırdım o kadına. O dönem kimsem yoktu yalnız çaresiz kaldım. Annem babam vefat etti 20 yıl önce. Sığınacak kucak yoktu. Şükür ki ıyi bir isim mesleğim evim vardı. Hatırladıkca gözyaşlarına boğuluyorum hala. Cok zor günlerdi.
Off okurken titredim resmen. Rahatsız felan ettımı sonra sizi. Bosanma nasıl oldu hemen kabul etmısmıydi.yaranızı deşmek istemem ama nebıleyım sormak istedim 😔

Off okurken titredim resmen. Rahatsız felan ettımı sonra sizi. Bosanma nasıl oldu hemen kabul etmısmıydi.yaranızı deşmek istemem ama nebıleyım sormak istedim 😔
Boşanmak istemedi. Ağlamalar yalvarmalar saçma salak çiçekler yollamalar. Mecbur bosanmayi kabul etti bir süre sonra. Şükür bitti. Rahatsız etmedi sonrasında.

Merhaba arkadaşlar
Sizden fikir alabilmek hemen bir profil oluşturdum. Konuyu uzatmadan girmek istiyorum. Eşimin beni aldattığından şüpheleniyorum.

4 yıllık sevgililikten sonra evlendik. Neredeyse 2 yıllık evliyim. Eşimin şimdiye kadar bir kadınla konuştuğunu veya yan gözle baktığını hiç görmedim ve duymadım. Son zamanlar şüphelendiğim bir şeyler oldu. Bir kadının içine şüphe düştümü bir doğruluk payı vardır, hep buna inanırım. Eşim bana sadece aşkım, hayatım, sol yanım diye hitap eder. 6 yıldır hiç değişmemiştir bu. Nedense son zamanlar bana ‘canım’ ‘güzelim’ ‘cicim’ ‘güzellik’ diye hitap ediyor. Bunda şimdi ne var diyeceksiniz, ama bana birden çok tuhaf geldi. Sevgililikte bile bana böyle hitap etmemişti. Oradan bir işkillendim, ama peşine düşmedim.

Her neyse, Evlenmeden önce Evimizi döşerken yatılı misafir olur diye evimize ekstra yatak almıştık. Hiç kullanmak nasip olmadı ve hala üzerindeki jelatini çıkarmamıştım. Geçen Aralık ayında işim için yurtdışına gitmek zorunda kaldım 5 aylığına. Eşimi özlediğim için şimdi yanına geldim ama geri döneceğim. Eve gelince yatak gözüme çarptı. Jelatini çıkarılmıştı ve üstüne lekeler vardı. Eşime bu yatağa ne olmuş diye sorduğumda biraz panikledi ve “merakımdan çıkardım, çıkarırken elimde kola vardı o döküldü” dedi. Bana nedense yalan söylüyor gibi bir his uyandırdı ve tamam dedim geçtim. Yani aldığımdan beri çıkarmadı da niye şimdi çıkardı?

2 gün önce alışveriş yapmak için arabaya bindik. Araba sigara kokuyordu. Eşim ve ben hayatımızda hiç sigara kullanmamışız. Kendisi de hiç kimseye arabada sigara içirmez. Bunu sorduğumda rengi attı ve gözlerini kaçırıp ‘ıhmm geçen arabamı arkadaşa vermiştim o içmiştir belki dedi’. Ve YİNE yalan söylediği hisse uyandırdı bana. Bunların zincir şekilde olması bana şüphe uyandırdı. Bugün bana akşam geç geleceğim komiser toplantı yapacak dedi. Bugüne kadar hiç toplantı yapmadı? Bana yine tuhaf geldi. Kendisi polis zaten.

Cinsel hayatımızda ve normal hayatımızda hiç bir sıkıntı yok. Nedense içim çok huzursuz ve garip hissediyorum kendimi. Bir şeyler benim bunun peşine düşmemi istiyor. Bir yanım kuruntulusun diyor.

Sizce buradan bir şey çıkar mı? Belki ben olayın içinde olduğum için bazı şeyleri kestiremiyorum olabilir. Düşüncelerinizi merak ediyorum.
Bence aldatiyor

Ama şöyle bir durum var ki, eve kadın alacak kadar şerefsizse niye misafir yatağında yatırsın ki, gider yatak odasına, yada kanepe olur. Acaba ailesi falan geldi sana söylemeye çekindi mi? Duştayken yada uyurken gizlice telefonuna bakın. Eşimin beni aldattığını akıllı saatinden bakarak çözmüştüm. Telefonu şifreliydi, sorunca da kızmıştı erkek muhabbetleri falan dönüyor küfürlü konuşuyoruz görmeni istemçyorum demişti.. Boşanma aşamasında olduğum eski eşim de polis 🤦🏻‍♀️
Akilli saatinden nasil öğrendiniz?

Merak eden arkadaşlarımız olmuş eş kişisiyle yüzleştim mi diye. Hayır yüzleşmedim. Zaten bir şeylerin ters gittiğinin farkında. Demin arkadaşa gidiyorum dedi gitti. Bu saat oldu hala gelmedi. güya maç oynuyorlarmış. Sürekli bana yazıyor. Umurumda bile değil, kafam daha rahat böyle.

Mahkeme celbi ulaşana kadar da kendisiyle yüzleşmeyeceğim. Memlekete gidip kafa dinlicem. Sonra evime tekrar gelip son işlerimi halledip işime döneceğim.

Merak eden arkadaşlarımız olmuş eş kişisiyle yüzleştim mi diye. Hayır yüzleşmedim. Zaten bir şeylerin ters gittiğinin farkında. Demin arkadaşa gidiyorum dedi gitti. Bu saat oldu hala gelmedi. güya maç oynuyorlarmış. Sürekli bana yazıyor. Umurumda bile değil, kafam daha rahat böyle.

Mahkeme celbi ulaşana kadar da kendisiyle yüzleşmeyeceğim. Memlekete gidip kafa dinlicem. Sonra evime tekrar gelip son işlerimi halledip işime döneceğim.
Yurt disindasiniz uzun zamandir ve onu gormek bahanesi ile turkiyeye geldiniz ve sizi birakip sozde maca mi gidiyor yani. Eger aldatma vs olaylari olmasaydi yani siz bunu biliyor olmasaydiniz bu durumu garipsemezmiydiniz bana bi tuhaf geldi. Yani siz sonucta geri gideceksiniz az bi sure burdasiniz sizle vakit gecirmesi gerekmezmi her boş oldugu zamanda onun yerine arkadasina oyun oynamaya gidiyor. Bence sevgilisiyle bulusuyor suan senin bildigini biliyorlar ve sureci planlıyorlar belkide. Bence sabah bankalar acilir acilmaz kapisinda olun hemen bankadakilerinizi alin ve hemen eve arabay vs tedbir koydurun. Oyunun icinde bulmayın kendinizi. Hic belli olmaz herseyi goze almis bile olabilirler. Allah korusun ne haberler okuyoruz sevgilisiyle beraber esini oldurenler falan. Siz bence bunlari yaparken ayni zamanda numaradan esinize biraz yakin davranin salağa yatin, birazda siz onu kandırın. Ve o evden yurt disina gitmek icin cikana kadar acicaginiz zina ve bosanma davalarindan haberdar olmamalarini saglayin. Hic beklemediginiz sekilde -muhtemelen ilkte olmayan sekilde- sizi aldatan adam, sınırlarının neler oldugunu bilemeyiz.

Son düzenleme:

Yemin ederim size hayran kaldim. Kesinlikle bana örnek oldunuz.

Herşey gönlünüzce olsun inşallah.Siz çok güçlü bir kadınsınız , keşke bütün kadınlarımız bu kadar güçlü,kendi ayakları üzerinde durabilse.Rabbim yardımcınız olsun inşallah dualarım sizinle 🤲

Bence de cezaevlerine girseler keşke bu pislikler. Ben de aldatildigimi ögrendigim an 8 aylık hamileyken aşırı kanamayla bebeğimi kaybettim. Keşke o pislik te sevgilisi de her türlü ceza alsalardı. Kadin sonrasında bana mesaj yollamıştı bebeğini kaybetmişsin sevgilimle aranızda hicbir bağ kalmadığı için çok mutluyum diye... Yanı bunlar karaktersiz soysuz reziller. En büyük cezalar az bunlara.
Bu adamların da böyle kadınların da yatacak yeri yok :KK43:

Watsap mesajlarına ulaşmanız lazim. Sürekli silmesinden belli ya da başka telefon var. Mesajlar ya da konuşma kayıtları yeterli delil olur diye düşünüyorum. Avukat sizi daha iyi bilgilendirir lütfen sakin kalmaya çalışın ona fırsat vermeyin. Şu an dışarda olmanız onu kuskulandirir mi?
Ben başka telefon oldugunu düşünmüyorum.cunku konu sahibi zaten çoğunlukla yurtdışında.2. Bi telefona gerek yok yani

Çok mantıklı. Ben kapıcıya şu aşamada söylemesini kesinlikle mantıklı bulmadım. Büyük hata olur. Hiçbir delil toplamadan saç okşama ile kalır durum. Elim değdi, böcek gördüm vs bir kılıfa sokulur ki karşısındaki kişi polis. Arkadaşım İlk darp dilekçesini verene kadar ne zorluk yaşadı hepsi adamın arkadaşı işi yokuşa sürdüler demişti. Tekrar tekrar verdim demişti
Ben de ayni fikirdeyim ki avukatta boyle söylemiş zaten.ayrica görüntülerde yalnızca sac okşamak var.bu ihanet delili olabilmesi için cok yetersiz bence.kirk tane yalan bulup sıyrılır.bu görüntülerden hicbisey çıkmaz

Yurt disindasiniz uzun zamandir ve onu gormek bahanesi ile turkiyeye geldiniz ve sizi birakip sozde maca mi gidiyor yani. Eger aldatma vs olaylari olmasaydi yani siz bunu biliyor olmasaydiniz bu durumu garipsemezmiydiniz bana bi tuhaf geldi. Yani siz sonucta geri gideceksiniz az bi sure burdasiniz sizle vakit gecirmesi gerekmezmi her boş oldugu zamanda onun yerine arkadasina oyun oynamaya gidiyor. Bence sevgilisiyle bulusuyor suan senin bildigini biliyorlar ve sureci planlıyorlar belkide. Bence sabah bankalar acilir acilmaz kapisinda olun hemen bankadakilerinizi alin ve hemen eve arabay vs tedbir koydurun. Oyunun icinde bulmayın kendinizi. Hic belli olmaz herseyi goze almis bile olabilirler. Allah korusun ne haberler okuyoruz sevgilisiyle beraber esini oldurenler falan. Siz bence bunlari yaparken ayni zamanda numaradan esinize biraz yakin davranin salağa yatin, birazda siz onu kandırın. Ve o evden yurt disina gitmek icin cikana kadar acicaginiz zina ve bosanma davalarindan haberdar olmamalarini saglayin. Hic beklemediginiz sekilde -muhtemelen ilkte olmayan sekilde- sizi aldatan adam, sınırlarının neler oldugunu bilemeyiz.
Eğer bu olayı bilmiyor olsaydım garipsemezdim. Yani sürekli gitmezdi zaten. Gitse de bu saate asla kalmazdı. Ama oda bir şeylerin farkında olduğu için cesaret edemiyor yanımda olmayı..
Ben de salağa yatıyorum evet. Bakmayın bu kadar sakin yazdığıma. İçim yanıyor kan ağlıyor ama kendim için. Yoksa eş kişisi umurumda değil şu an o kadınla olsa da. Zaten ben yokken olduğu kadar yan yana gelmişlerdir...

Çok pişman olacak biliyorum. Mahkeme celbi gelse bile işime mal varlığıma dokunmaz sanacak, ama öyle olmayacak.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X