Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ayy yazmayim diorum da surekli ayni muhabbet. Inanmadiginiz bi konuya niye giriosunuz madem.
Fake oldugunu dusunenler bi zahmet yazmasa da, biz gercek oldugunu dusunenler kalsa sadece.
Normal hayatta da boyle misiniz, biri yalan soyleyince yalan soyledin hayir dogrusu şöyle die..
Bi salın da konu sahibi bide burayla ugrasmasin
Bu durumlar yüzünden buraya konu açmaktan korkar oldum nasıl bisey anlamadım

Bu durumlar yüzünden buraya konu açmaktan korkar oldum nasıl bisey anlamadım
Valla ya. Bide burda bi gercek var bazi konularda goruyorum guzelce soru sormus ilk cevaplayan dalga geçtiyse dier yorumlarda hep dalga konusu oluyo. Koyun sürüsü hesabi..
Konu sahibi ban aldi neden aldigini bilmeden birisi ortaya atildi devami geldi.
Konuyu basindan beri sessizce takip ediyorum, biz bile bıktık bu muhabbetten kiz ne yapsin.

Dün neredeyse hiç yazamadım kızlar. Çok kötü bir gün geçirdim.
Davam pandemi nedeniyle 3 hafta sonraya alındı, artık inşallah boşanıyorum..eş kişisi artık boşanmak istediğimi biliyor sağolsun bir akrabamız yememiş içmemiş gitmiş onu aramış, hoş zaten bugün yarın öğrenirdi.
Annem başkalarından duyulmasın diye dayılarıma falan anlattı durumu. Onlar da sağolsun dayılarım olsun yengem olsun bana destek oldular. Artık kim ‘o’ akrabama yetiştirdiyse gitmiş eş kişisini aramış olayın aslı nedir diye. Böylelikle öğreniyor beni arıyor.
Ben her şeyi teker teker yüzüne vurdum ay bir de demesin mi nerden biliyorsun diye? Adam inkar bile etmedi, o kadar şaşkın ki konuşamadı
Biraz durup kafasına dank etmiş ki tekrar aradı hemen yanıma gelecekmiş benimle konuşacakmış sonra yanına alıp eve götürecekmiş. O sinirle kahkahalar attım telefonda..

Benim biri tarafından akıl aldığımı düşünüyor, yani kendi suçunu üstüne bile almıyor. Ben birinin aklına uymuşum ne kötü biriymişim her pisliğini çıkarmışım demi kızlar? Ay inanamıyorum ya ben bu insanla nasıl evlenmişim?

İkisinide şikayet edeceğimi, her pisliğini mahkemeye sunduğumu birazdan annenleri de arayıp her şeyi anlatacağımı deyince birden köpürdü. Yanına gelmezsem asıl o benimle boşanmayacakmış. Sakın elini ardına koyma dedim..benim bundan sonra çekineceğim bir şey yok. Benim paramla ne alındıysa hepsini geri alacam, yurtdışına geri gideceğim her şeyi dedim. Tartışmamız o kadar uzun sürmüş ki gece olmuş farkında bile değildim

Yorgun düşmüşüm onun pisliklerini ve benim ne hissettiklerimi anlatmaktn 😞 kapadım telefonu gece boyunca kendimi dinledim. Bir oh çektim, sanki omuzlarımdan çok büyük bir yük indirmişim gibi. Demek ki beni yoran şey buydu. Demek bunu yüzüne vurup anlatmam gerekti..

Güneş tam doğarken ben uyumuş kalmışım. Canım annem rahatsız olmayayım, rahat konuşayım diye gitmiş ablamda kalmış o gece. Sabah telefonu geri açtığımda bir sürü mesaj, ses kayısı atmıştı. Dinledim aptal bir de gitmiş içmiş. Sarhoştu, pişmandı, beni hala seviyormuş. Beni bırakmayacakmış, o kadını def edecekmiş. Her şeyi anlatacakmış, o mesajlaşmalar eve getirmeler sadece bir anlık zevk içinmiş miş miş miş...
Of hangisi anlatsam ki. Çok garip bir boşluk var içmde sanki ben bunları yaşamamışım da başkası yaşanıyr gibi. Üzüntülü müyüm yoksa sevdiğimi kaybettim diye mi bu kadar sakinim, hiç bilmiyorum. Sadece bu kabusun geçmesini istiyorum 😔
Allah o yetiştireni bildigi gibi yapsın.gerizekali ya ne gecti eline acaba.boyle ogrenmemliydi.o boşanma kağıdı eline geçtiğinde eşekten dusmus karpuza donmeliydi.biz boyle hayal etmemiştik yaa valla cok sinir oldum canim kusura bakma.

Utanmadan birde nerden öğrendiğini mi soruyo.gizli isler uzmanısinya onu da sen bul.hadi sana iyi yapıştırmalar diyip telefonu kapasaydin suratına adinin.

Bazı kullanıcıların sürekli her konuya fake demelerinden ya da bana şurası tutarsız geldi, yok olayda mantıksızlıklar var bilmem ne diye sürekli açık arayıp hafiyecilik oynamalarından gına geldi. İnanmıyorsan konuyu takip etme bitti gitti neden burada sıkıntısı olup konu açan insanların canlarını daha çok sıkmaya çalışıyorsunuz? Hayret bir şey!

Ben senin yerinde olsam o adamla asla bulusmazdim.
Nasil guveniyorsun silahi var. Ya her seyi kaybedecegi icin gozu donerse, oyle de kaybedecegim, boyle de diye dusunup sana kotu bir sey yaparsa.

O seni aldattigini itiraf ettigi ses kayitlarini, mesajlari hemen kaydet veya Avukatina at..Kendi agziyla super delil vermis. Kafasina dank ederse yanina geldiginde telefonunu alip silebilir..

Ben asla bulusma derim ama sen kararini vermissin. Her gun haberlerde neler okuyoruz Allah korusun.. Konuyu da lutfen kapattirma simdi ozellikle bu bulusma meselesinden sonra hepimizin akli sende kalacak :KK43:

Senin sayende yurtdışına kapağı atıp pisliğine oradaki kadınlarka devam edecek yani. Ne uyanıkmış. Gidin yurtdışında kedi alın daha iyi. Bir de onu mu besleyeceksiniz orada
Katılıyorum size, işten uzaklaşma rütbe azaltma falan olursa böylece krizden fırsat çıkarmış olacak.Erkek annesiyim oğlum bu şekilde düşünmesin bu düzene ayak uydurmasın diye elimden geleni yapıyorum.

Ya yüz yüze görüşecekmişsiniz ama çok dikkat edin lütfen. Kimin ne yapacağı belli olmaz saçma sapan bir şeyler yapmayacağından emin olamazsınız ki. Mutlaka kendinizce güvenlik önlemi alın kendinizi savunabileceğiniz bir şeyler olsun yanınızda. Bana sümük gibi yapışırmış izlenimi verdi eşiniz. Ve işiyle ilgili sıkıntılar yaşadığında da sizden bilecek muhtemelen. Yurt dışına gidene kadar kendinizi güvene alın. Diğer kadınla konuş diyenleri dinlemeyin şu an bu hiç bir işe yaramaz ancak suyu bulandırır.

Dün neredeyse hiç yazamadım kızlar. Çok kötü bir gün geçirdim.
Davam pandemi nedeniyle 3 hafta sonraya alındı, artık inşallah boşanıyorum..eş kişisi artık boşanmak istediğimi biliyor sağolsun bir akrabamız yememiş içmemiş gitmiş onu aramış, hoş zaten bugün yarın öğrenirdi.
Annem başkalarından duyulmasın diye dayılarıma falan anlattı durumu. Onlar da sağolsun dayılarım olsun yengem olsun bana destek oldular. Artık kim ‘o’ akrabama yetiştirdiyse gitmiş eş kişisini aramış olayın aslı nedir diye. Böylelikle öğreniyor beni arıyor.
Ben her şeyi teker teker yüzüne vurdum ay bir de demesin mi nerden biliyorsun diye? Adam inkar bile etmedi, o kadar şaşkın ki konuşamadı
Biraz durup kafasına dank etmiş ki tekrar aradı hemen yanıma gelecekmiş benimle konuşacakmış sonra yanına alıp eve götürecekmiş. O sinirle kahkahalar attım telefonda..

Benim biri tarafından akıl aldığımı düşünüyor, yani kendi suçunu üstüne bile almıyor. Ben birinin aklına uymuşum ne kötü biriymişim her pisliğini çıkarmışım demi kızlar? Ay inanamıyorum ya ben bu insanla nasıl evlenmişim?

İkisinide şikayet edeceğimi, her pisliğini mahkemeye sunduğumu birazdan annenleri de arayıp her şeyi anlatacağımı deyince birden köpürdü. Yanına gelmezsem asıl o benimle boşanmayacakmış. Sakın elini ardına koyma dedim..benim bundan sonra çekineceğim bir şey yok. Benim paramla ne alındıysa hepsini geri alacam, yurtdışına geri gideceğim her şeyi dedim. Tartışmamız o kadar uzun sürmüş ki gece olmuş farkında bile değildim

Yorgun düşmüşüm onun pisliklerini ve benim ne hissettiklerimi anlatmaktn 😞 kapadım telefonu gece boyunca kendimi dinledim. Bir oh çektim, sanki omuzlarımdan çok büyük bir yük indirmişim gibi. Demek ki beni yoran şey buydu. Demek bunu yüzüne vurup anlatmam gerekti..

Güneş tam doğarken ben uyumuş kalmışım. Canım annem rahatsız olmayayım, rahat konuşayım diye gitmiş ablamda kalmış o gece. Sabah telefonu geri açtığımda bir sürü mesaj, ses kayısı atmıştı. Dinledim aptal bir de gitmiş içmiş. Sarhoştu, pişmandı, beni hala seviyormuş. Beni bırakmayacakmış, o kadını def edecekmiş. Her şeyi anlatacakmış, o mesajlaşmalar eve getirmeler sadece bir anlık zevk içinmiş miş miş miş...
Of hangisi anlatsam ki. Çok garip bir boşluk var içmde sanki ben bunları yaşamamışım da başkası yaşanıyr gibi. Üzüntülü müyüm yoksa sevdiğimi kaybettim diye mi bu kadar sakinim, hiç bilmiyorum. Sadece bu kabusun geçmesini istiyorum 😔
Herşey geçecek ve bugün çektiklerini hatırlamayacaksın bile, iyi ki kurtuldum diyeceksin🙏 Çok güzel olacak hiç merak etme, yanlış anlamazsan ne kadar karaktersiz olduğu sana söylediği bir anlık zevk için lafından bile anlaşılıyor. Böyle bir adamla ömrünü geçirmediğin için şükredeceksin ilerde. O kadın da Allah’ından bulmuş karaktersizin birinin hem ağzına sakız, erkek muhabbetine meze hem de yaşanan şeyin arkasında duramayacak bir adamla aşk yaşıyorum sanmış. Direkt onunla muhatap olmak istememen bile senin nasıl düzgün ve karakterli olduğunun göstergesi. Hepimiz arkandayız💕

Canım, şu an ben hiç onunla muhatap olmayı düşünmüyorum gerçekten. Eş kişisi bir gelsin konuşalım bakalım ne saçmalıklar söyleyecek.
Ay gökçen aklım sende nolur görüşme şu adamla
Güvenme, evet için soğur ama yine de kalabalık ortamda yanında biri olsun bari
Silahı var mı çaktırmadan beline vs bak
Amacım seni korkutmak değil ama neler okuyoruz.

Şu konu dışında yazanlar lütfen çıkar misiniz? Sizin yüzünüzden konu allak bullak oldu takip edemiyorum ben bile konu sahibi napsin? G GokcenKatun lutfen kapattirmayin. Siz birçok kadına örnek oluyorsunuz. Tereddutte kalan başarabilir miyim diyenlere en güzel örneksiniz.
Kesinlikle katılıyorum. Ayrıca kadının üzüntüsünü paylaşmaya çalışıyoruz, kendini yalnız hissetmemesi için çabalıyoruz.
Eşi gelince ne konuşacaklar yazamayacak şimdi.

Şu konu dışında yazanlar lütfen çıkar misiniz? Sizin yüzünüzden konu allak bullak oldu takip edemiyorum ben bile konu sahibi napsin? G GokcenKatun lutfen kapattirmayin. Siz birçok kadına örnek oluyorsunuz. Tereddutte kalan başarabilir miyim diyenlere en güzel örneksiniz.
aynen. ileride benzer şeyler yaşayan kadınlar oldugunda yardim istediğinde hepimiz sizi naifliginizi asilliginizi gücünüzü zekanızı, bu konuyu örnek verecegiz.

Valla ya. Bide burda bi gercek var bazi konularda goruyorum guzelce soru sormus ilk cevaplayan dalga geçtiyse dier yorumlarda hep dalga konusu oluyo. Koyun sürüsü hesabi..
Konu sahibi ban aldi neden aldigini bilmeden birisi ortaya atildi devami geldi.
Konuyu basindan beri sessizce takip ediyorum, biz bile bıktık bu muhabbetten kiz ne yapsin.
Aynen öyle biri bisey yazıyor herkes peşinden gidiyor. Yada hoşlarına gitmeyen şekilde gelişmeler olursa linç ediyorlar

5 ay uzun sure erkek bos birakilmaz demissiniz de özel harekatcilar yada herhangi bir meslek dis göreve gidince 7 8 ay yok eşleri bekliyor her seferinde yeri geliyor cocuklara hem anne hem baba oluyorlar evin butun yukunu sorumlulugunu gogusluyorlar bir kadin bunu yapabiliyorsa erkek neden yapmasın yapmiyorsa karakteri düzgün değildir evliligide umrunda degildir sizde değilsinizdir erkektir bos bırakılmaz gozu disari kayar diye diye bu hale getirdik zaten gözü disardaysa esini sevmiyorsa artık 7 24 yanyana da olsalar aldatır. klasik aldatan erkek rolü pişmanımda ölüyorumda cart curt beter ol daha neler edecek sana Allah bekle de gör.

Kadın üşenmeyip gelip buraya konu guncelliyor bilgi veriyor, altına birileri yok oyle dava acamaz, böyle protokol yapılmaz, eşinin haberi olmadan şu olmaz bu olmaz cart curt ben okurken sinir krizi geçirdim konu sahibi ne yapsın tabi ister konuyu kapattırmak.

Siz burdaki mesajları hiç okumayın buraya girdiğinizde, direk neler oldu neler yaşanıyor onu yazın, diğer türlü işin içinden çıkamazsınız daha kolay olur size, bizde sizi merak ediyoruz o yüzden konunun kapanmasını istemiyoruz. Sizle üzüldük ağladık bunu çok görmeyin lütfen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X