Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Fake olduğunu düşünenler lütfen yazmasın......İnanan inansın kansın,inanmayanlar da okumasın Allah Allah.. Mune Mune hanım lütfen el atın şu fake diyenlere...Fakeyse şikayet etsinler siz de inceleyin dimi lütfen ama ya kaç gündür fake fake inanın ben bile sıkıldım kaç gündür gelişmeleri takip ediyorum.Ben bile bu kadar sıkıldıysam konu sahibini tahmin bile edemiyorum...
İyi de anlasmali actim diyor es kisisinin haberi yoktu diyor.Anlasmali acamaz esin haberi olmadan..

Karsi taraf protokolu imzalamadan anlasmali dava acilamaz su asamada bence de konu muallak Mune Mune
Protokol imzalamadan açılabiliyor, duruşma günü duruşmaya girmeden imzalatılabilir. Ben de öyle birkaç anlaşmalı açtım. Protokolü de sunuyorsun açarken imzasız şekilde , Burda yaşamıyor , uzaktan geleceki duruşma günü imzalayacak diyorsun,kabul edilebiliyor. Ben direkt çekişmeli dava açtı diye anladım, o durumda 3 hafta sonra duruşma olması mümkün değildi tabi.

Protokol imzalamadan açılabiliyor, duruşma günü duruşmaya girmeden imzalatılabilir. Ben de öyle birkaç anlaşmalı açtım. Protokolü de sunuyorsun açarken imzasız şekilde , Burda yaşamıyor , uzaktan geleceki duruşma günü imzalayacak diyorsun,kabul edilebiliyor. Ben direkt çekişmeli dava açtı diye anladım, o durumda 3 hafta sonra duruşma olması mümkün değildi tabi.
Avukat hanım tamam avukatsınız biliyorsunuz.....Ama lütfen konu sahibini dinleyelim önce değil mi? Fake diyenler türüyor siz böyle açıklama yaptıkça

Son kez açıklıyorum
Anlaşmalı olarak dava açıldı. 3 hafta sonraya alındı. Boşanma protokolü 2 şekilde hazırlandı. Biri anlaşmalı diğeri ise çekişmeli. Eğer dava çekişmeliydi dönüşürse hakim buna karar kılar.
Eğer dönüşmezse eş kişisi protokolü öyle böyle imzalar. Bu taktik davayı daha da hızlandırır avukatım söyledi.
ben Mune Mune ye özel mesaj attım konunun kapanması için.
Zaten çok zor günler geçiriyorum i, bu fake muhabbeti beni daha da yoruyor.

beni merak eden arkadaşlar bana özel mesaj atabilir onları bu süreçle ilgili bilgilendiririm.

kafamı topladıktan sonra belki ileride yeni konu açarım kızlar. Size saygısızlık etmemek için konuyu bugüne kadar kapattırmadım.

Canım, şu an ben hiç onunla muhatap olmayı düşünmüyorum gerçekten. Eş kişisi bir gelsin konuşalım bakalım ne saçmalıklar söyleyecek.
Bunu hiç önermem şu an. Gelmesin, ne lüzum var? Gelip kafanı bulandıracak, hata etmeni sağlayacak, davada elin zayıflar. Açtın da davayı, engelle. Boşa uğraşırsın boşa canın sıkılır.

tesekkurler arkadaslar bir konu sahibini daha kusturdunuz. gercekten tebrikler. kadin naifliginden o kadar derdinin arasında geldi bizi bilgilendirdi. daha okuduğunu anlamayanlar yüzünden, ay uyku oyle agir olur mu ay telefonu bırakacak kadar kocası aptal mi ay hemen sahit mi olunur (ki hepsi de reelde olan seyler neyine şaşırtmıyor anlamadim) gibi sacmasapan yorumlar yüzünden kadin bikti sonunda.
gokcenkatun özelden mutlaka bilgilendirme yaparsiniz eminim ama hepimize tek tek yazmak sizi yorar. 3-5 kisinin yprumjna bakarak konuyu kapatmasaniz. yorumlarda görmüşsünüzdür zaten cok büyük bir çoğunluk daha size sira gelmeden gerekli açıklamaları yapiyor.

Son düzenleme:
Anlaşmalı değilse çekişmelidir. Ve benim arada okuyup anladığım eşine hiç söylemeden açmıştı bu durumda çekişmeli oluyor diye düşünülür ama konu sahibi anlaşmalı açmış onu yazdı.
Ara ara yorumlardan takip edip yorum yapmasaniz keske... kisinin profiline tıklayıp sadece onun mesajlarını okumayı deneyebilirdiniz... artık fazla uzatmayın yok fake yok cekismeli diye

Son kez açıklıyorum
Anlaşmalı olarak dava açıldı. 3 hafta sonraya alındı. Boşanma protokolü 2 şekilde hazırlandı. Biri anlaşmalı diğeri ise çekişmeli. Eğer dava çekişmeliydi dönüşürse hakim buna karar kılar.
Eğer dönüşmezse eş kişisi protokolü öyle böyle imzalar. Bu taktik davayı daha da hızlandırır avukatım söyledi.

beni merak eden arkadaşlar bana özel mesaj atabilir onları bu süreçle ilgili bilgilendiririm.

kafamı topladıktan sonra belki ileride yeni konu açarım kızlar. Size saygısızlık etmemek için konuyu bugüne kadar kapattırmadım.
Biz size inanıyor ve dua ediyoruz. Lütfen gitmeyin. Görmeyin mesajları, gerçekten birçoğumuzun derdi oldu bu durum. Yanınızda olmak istiyoruz ❤️

Son kez açıklıyorum

Gökçen konunu kapattirma fake olduğunu düşünenler okumak,yazmak zorunda degiller.
Konu dışı geyik yapanlar ve fake olduğunu düşünenler uzak dursun bunlar yüzünden konu gitmesin

Ayy yazmayim diorum da surekli ayni muhabbet. Inanmadiginiz bi konuya niye giriosunuz madem.
Fake oldugunu dusunenler bi zahmet yazmasa da, biz gercek oldugunu dusunenler kalsa sadece.
Normal hayatta da boyle misiniz, biri yalan soyleyince yalan soyledin hayir dogrusu şöyle die..
Bi salın da konu sahibi bide burayla ugrasmasin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X