Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Buradaki kadınların hiçbirisi erkekleri tanımıyor gibi geldi bana. Siz uzaktayken eşiniz bir kadın ile cinsellik yaşamasa bile pavyona gider mesela ama bir şekilde aldatır. İddiamın arkasındayım eşinden 5 ay uzak kalan her 10 erkekden 8 i aldatır.
Biz hayvanmiyiz icgudulerimizle hareket edelim. Insani hani ayiran seyler vardi ahlak sadakat vicdan sorumluluk sevgi baglilik bunlarla tanismamissiniz heralde ama bunlara sahip kadin veya erkek degil 5 ay, 5 sene de gecse biriyle gideyimde cinsellik ihtiyacimi goreyim demez. Ha siz cift olarak icgudulerinizle yasiyorsaniz ayri kalincada kendinize hakim olamiyorsaniz orasini bilmem.

Konu sahibi bunca zaman sessizce takip ettim her gelişmede üzülerek iyi temenniler dileyerek hakkinizda hayırlısını diledim. Konu kapanmadan yazmak istedim. Siz cok güçlüsünüz ve bunu da atlatacaksiniz. Güzel mutlu ve huzurlu bir gelecek diliyorum sizin icin.
Keske konu kapanmasaydi esinizin o kadının pişmanlığını cezasını aldigi haberleriyle içimiz sogusaydi bizimde.
Umarim bundan sonra daima erdemli insanlarla yolunuz kesişir, mutlu günlerinizi paylasirsiniz bizlerle.

Son kez açıklıyorum
Anlaşmalı olarak dava açıldı. 3 hafta sonraya alındı. Boşanma protokolü 2 şekilde hazırlandı. Biri anlaşmalı diğeri ise çekişmeli. Eğer dava çekişmeliydi dönüşürse hakim buna karar kılar.
Eğer dönüşmezse eş kişisi protokolü öyle böyle imzalar. Bu taktik davayı daha da hızlandırır avukatım söyledi.
ben @Mune ye özel mesaj attım konunun kapanması için.
Zaten çok zor günler geçiriyorum i, bu fake muhabbeti beni daha da yoruyor.

beni merak eden arkadaşlar bana özel mesaj atabilir onları bu süreçle ilgili bilgilendiririm.

kafamı topladıktan sonra belki ileride yeni konu açarım kızlar. Size saygısızlık etmemek için konuyu bugüne kadar kapattırmadım.
Benim buradaki gördüğüm en nadir kadınlardasınız güçlüsünüz onun için alışık değiller genelde aldatılan kadınlar türlü bahaneler bile eşlerini affediyor bünye ona alışmış onun için fake yorum atıyorlar.Aldatilmak çok degisik bir ruh hali bekar iken bir kere yatmıştım bu acıyı bu günler geçecek ama yerine garip bir burukluk bırakacak ve hep güven sorunu olacak artık insanlara kimseye gözü kapalı güvenmeceksin birdaha.

Şimdi belki bana kızacaksınız ama 5 ay çok uzun bir süre karı-koca için bana göre. Yani siz uzaklardasınız 5 ay. Erkek milleti rahat durmaz ki. Bana tek gecelik bir şey yaşamış olabilir gibi geldi.
İkiz gebeliğim sebebiyle hamile kaldığım günden doğumuma kadar ilişki yaşamadım eşimle 9 ay boyunca sonrasında 40 gün lohusalığım toplam 10 ay diyelim aldatma hakkı doğmuş muydu eşime ? 5 ay uzun süreyse 10 ay baya baya uzun çünkü aldatabilir değil mi hayır hakkı varsa birşey demeyeceğim

Bu fake diyip konuyu sabote edenler hakkinda artik yönetimin bir tedbir yöntemi gelistirmesinin zamani geldi bence.
Hemen hemen her konuda karşılaşılan bu durum artık gerçekten konuları takip etmek isteyenler açısından tatsız bir hal aldı.
Herkesin aklı var. Sen fake olduğunu düşünüyorsan yazma ve takip etme. Git zekanı başka türlü kanıtla. Fake olmadığını düşünenler takip etsin. Bu kadar basit.

Avukatım, ona rağmen şuradaki üyeler kadar "X gününe duruşma verilmesi imkansıııızzz!! Öyle protokol yapılamsı imkansızzzz!!!!" diyemem, her işin nüansı ve görüldüğü yere göre özellikleri var. Çok özgüvenli, çok zeki, pek sherlock bir milletiz yahu.
Alkışlıyorum sizi...

G GokcenKatun yuzyuze gorusme konusunda kararli misiniz? Yuzyuze oturup konusacak neyiniz kaldi ki? Ben yurtdisina geri gidene kadar kendinizi korumaya almanizi tavsiye ederim aslinda. Her ne kadar kamuya acik alanda bile bulussaniz her seyi yapabilir. Ki kendiniz demissiniz her seyi alacaginizi, sikayet edeceginizi, ailesine haber vereceginizi. Hayattaki her seyini kaybetme ihtimali ile yuzlesen bir insanin neler yapabileceginden asla emin olamazsiniz.

Canım acı ama gerçek aldatmış olabilir. Yazdiklarin az buz değil. Hissediyorsan zaten birşey vardır aldatan erkek vicdan yapıp canım güzelim der.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X