Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şimdi belki bana kızacaksınız ama 5 ay çok uzun bir süre karı-koca için bana göre. Yani siz uzaklardasınız 5 ay. Erkek milleti rahat durmaz ki. Bana tek gecelik bir şey yaşamış olabilir gibi geldi.
Ayıp ama. Erkeğe uzun da kadına uzun değil mi bu süre. Tek gecelik ise affetsin öyle mi

cehennemin dibine gitsin de allah getirmesin. utanmaz. o kadar sinirliyim ki kaç gündür eşinize elime geçse ancak allah alır sanırım.

Gokcen annene katıliyorum eşin gelmeli ve yüzleşmelisin inan sonra pişman olursun için soğumaz hem diğer kadında görsün sevgilisi neler yapıyor kim daha degerli

Nasıl bilmesini sağlarım? Yani kadınla pek muhattap olmak istemiyorum davaya zarar verebilir diye..

Görüşmeseniz iyi olur, ne anlatacak ki size, onu aklayabilecek ne var, yalan söylemeye geliyor

Düzeni bozulduğu için ağlıyor adi pislik alacaklarından korktuğu için o kadınla birliktelik yaşarken, mesaj atarken aklı neredeymiş. Sizde beş ay boyunca ayrıydınız başkasıyla düşünmemişsinizdir bile. Şimdi üzülüp ağlıyorsun ağla bağıra çağıra ağla ki için rahatlasın sonra iyi ki diyeceksin. Ve iyi ki varsın bundan sonraki hayatında güzellik ve mutluluk peşini bırakmasın inşallah

İçinizdekileri dokmeniz iyi olmuş. Yumru olmuş oturmuştu bogaziniza. Biraz olsun rahatlatır bu sizi inşallah mahkeme sonucunda çok daha iyi olacaksınız
Onunla görüşmeyin yüz yüze. Anneniz de cagirmasin ne olur ne olmaz bunu söylediğim için de kusura bakmayın ama öyle

Ben konu sahibi açıklama yapmışken hala böyle yorumlar yapılmasını anlamadığımı belirtmeye devam edeceğim. Tabi ki fikriniz olabilir -madem tüm mesajlarımı okumuşsunuz o konudaki fikrimi de bilirsiniz- , açıklama üzerine, konu(fake olayı) bir bakıma kapanmışken, tekrar sizin mesajınız gibi bir mesaj görmek beni şaşırttı.
Ben de tekrar fikrimi belirttim. Savunmaya geçiyorsunuz falan demişsiniz, inandığım bir olayı savunmak veya fake muhabbetinden beynimizin yandığını ifade etmek için istediğim cümleleri kurabilirim heralde.
Ayrıca yazdığınız mesaja illa ki bir birkaç karşıt cevap geleceğini tahmin etmişsindir. Müdahale edilmesini istemiyorsanız yanlış yerdesiniz. Size de iyi forumlar.

Nasıl bilmesini sağlarım? Yani kadınla pek muhattap olmak istemiyorum davaya zarar verebilir diye..
esiniz yanınızda arasin. defetsin:) o bile ona yeter. tabi o kiz kesinlikle cirkeflesecek bu durumda. esin o cirkef kızla senin gibi asil birisinin arasindaki farki daha iyi gorur bu yolla. daha da pişman olsun derdine yansin.
dava bitene kadar siz hiç doğrudan muhatap olmayın. davaya zarar gelmesin. bu süreçte zaten eşinizin gözü onu gormeyecegi ve her erkek gibi o benim aklımı çeldi deyip o kadını içten içe suçlayacagi icin kor degilse bazi şeyleri gorur. siz de içiniz rahatlasin diye isterseniz yurtdisina gittikten sonra o mesaji yollarsiniz

Duygusal davranmayacak kadar aklı başında ayakları yere basan güçlü bir kadın olduğunuzu düşünüyorum ama yine de yazma gereği duydum. Adam pişman falan değil. Elindeki imkanları, işini gücünü, rahat hayatını, itibarını kaybedecek diye korkuyordur. Size hiç saygısı yokmuş ki kadını evinize getirmiş. Artık ne halt yedilerse yatağın üstünde iz bile bırakmışlar. Düşündükçe midem bulanıyor.

Gökcen Yüzyüze konuşma görüşme olursa sana bişey yapmaz ama dimi ya, şimdi aklıma o geldi. Allahım seni korusun hakkında hayırlısı ne ise seni o tarafa yönlendirsin

Gulunc durum cidden. Kendini ne kadar da degerli goruyor.
Umarim biran önce kurtulursunuz bu kisiden.

Eşinizin işyerine verdiğiniz şikayet dilekçesine ekleyebiliyor musunuz pişmanım diye attığı mesajları? O zaman siz muhattap olmadan görür bir kısmını. Arkadaşıyla olan konuşmaları ekleyemezsiniz galiba. Avukatınız bilir ama, arkadaşıyla böyle mesajlaşmasından anlamış aldatıldığını diye bir dedikodu çıkarabilirseniz işyerinde muhakkak kulağına gider.

Kesinlikle.
Haklı iken haksız duruma düşürmesinler

Çünkü meslekte anasını ağlatacaklar, çok iyi biliyor. Geleceğini garanti etmek istiyor. Yüzsüz ya. Pes diyorum.

Size gonderdigi ses kayitlarini dava dosyasina ekletin

Sizin kesin eşiniz böyle şimdi anlaşıldı.
Eşi böyle olmayan kadınları burada kıskanmanız normal.
Yazık üzüldüm size
Hakaretlerinizi de aynen iade ediyorum ve kibledim.
Yatağımda yatıp kkda gezinirken aniden kocamın tek kişilik ilişki yaşadığını öğrendim. Hayat cok acımasız ya tek bir yorumla gerçekleri fark etmek.....

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…