Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence dava bıtmeden hıc bır sey yapmayın, dm den mesajları atmak, esın yanında aramak, numarasını bulmak falan bence su an ıcın yapılması gereken seyler degıl

3 hafta bır gecsın, gıtsın bosanın, bı feraha cıkın
Konuşma ekran görüntüsünü atmazsa bisey olmaz üstü kapalı bir biçimde herşey söylenebilir konu sahibinin içi çok yandı birazda o aşiftenin içi yansin

Nasıl bilmesini sağlarım? Yani kadınla pek muhattap olmak istemiyorum davaya zarar verebilir diye..
Konuyu takip ediyordum. Yazma geregi duydum. Kadınla muhatap olmayin.
Bir arkadaşında dediği gibi, eş kişisi pişmanlıktan değil, imkanlarından vazgeçmemek icin, itibarı zedelenmesin diye sizinle barışmak istiyor.

Nasıl bilmesini sağlarım? Yani kadınla pek muhattap olmak istemiyorum davaya zarar verebilir diye..
Kuzum kadına ulaşırsan acaba bu kadın da “Gökçen beni taciz ediyor” demesin mahkemede falan? Gerçekleri yüzüne vurman çok iyi olur, yapıştırılan biri olduğunu öğrenir salak ama önce avukata falan mı danışsan.

Bence şimdiye kadarki deliller yetiyorsa pişmanım tarzındaki mesajları mahkemeye sunmayın. Ülkemizde cinayete bile pişmanlıktan indirim varken..
Bence şu an nötr kalın mahkeme gelene kadar. Boşandıktan sonra bu yapıştırma ve pişmanlık bir anlık zevk mesajlarını gönderirsiniz diğer kadına.
Ha gönül ister ki yanınızda kadını arasın defol desin araları şimdiden bozulsun falan ama davaya zarar gelebilir diye düşünüyorum. Bi haberde duymuştum anımsıyorum kadın kocasıyla metresini yüzleştirmek için buluştuğu için kocasını affetmeye meylettiği görüşüyle haklarının hepsini alamamıştı.
Benim görüşümce oraya da gelmesin
Sizin kararlı olduğunuzu görünce gözü dönebilir Allah korusun. İlla görüşecekseniz de dışarıda kafe tarzı ıssız olmayan bir yerde görüş annenizin evine girmesin yani. Görüşürken telefonu masaya ters kapatın ses kaydını açın ne olur ne olmaz. Yine de görüşmeniz sakıncalı adama güvenemiyorum zarar vermeyeceği konusunda.

Konuşma ekran görüntüsünü atmazsa bisey olmaz üstü kapalı bir biçimde herşey söylenebilir konu sahibinin içi çok yandı birazda o aşiftenin içi yansin

yok yıne atsın ama bosanma sonunda olsa daha ıyı olur dıye dusunuyorum ben. avukatına danısır zaten o da durumu anlatır, paylasması ve paylasmaması durumunda ne olacagına daır.

Dava sonuçlanınca elinizdeki ssleri (özellikle de yapıştırmayla ilgili olan kısmı) ve eşinizin attığı ses kayıtlarını direkt ona atın. Sonra engelleyin, o aşağılık kadınla tartışmaya girmeyin. Canı çok yanacak çook

Dün neredeyse hiç yazamadım kızlar. Çok kötü bir gün geçirdim.
Davam pandemi nedeniyle 3 hafta sonraya alındı, artık inşallah boşanıyorum..eş kişisi artık boşanmak istediğimi biliyor sağolsun bir akrabamız yememiş içmemiş gitmiş onu aramış, hoş zaten bugün yarın öğrenirdi.
Annem başkalarından duyulmasın diye dayılarıma falan anlattı durumu. Onlar da sağolsun dayılarım olsun yengem olsun bana destek oldular. Artık kim ‘o’ akrabama yetiştirdiyse gitmiş eş kişisini aramış olayın aslı nedir diye. Böylelikle öğreniyor beni arıyor.
Ben her şeyi teker teker yüzüne vurdum ay bir de demesin mi nerden biliyorsun diye? Adam inkar bile etmedi, o kadar şaşkın ki konuşamadı
Biraz durup kafasına dank etmiş ki tekrar aradı hemen yanıma gelecekmiş benimle konuşacakmış sonra yanına alıp eve götürecekmiş. O sinirle kahkahalar attım telefonda..

Benim biri tarafından akıl aldığımı düşünüyor, yani kendi suçunu üstüne bile almıyor. Ben birinin aklına uymuşum ne kötü biriymişim her pisliğini çıkarmışım demi kızlar? Ay inanamıyorum ya ben bu insanla nasıl evlenmişim?

İkisinide şikayet edeceğimi, her pisliğini mahkemeye sunduğumu birazdan annenleri de arayıp her şeyi anlatacağımı deyince birden köpürdü. Yanına gelmezsem asıl o benimle boşanmayacakmış. Sakın elini ardına koyma dedim..benim bundan sonra çekineceğim bir şey yok. Benim paramla ne alındıysa hepsini geri alacam, yurtdışına geri gideceğim her şeyi dedim. Tartışmamız o kadar uzun sürmüş ki gece olmuş farkında bile değildim

Yorgun düşmüşüm onun pisliklerini ve benim ne hissettiklerimi anlatmaktn 😞 kapadım telefonu gece boyunca kendimi dinledim. Bir oh çektim, sanki omuzlarımdan çok büyük bir yük indirmişim gibi. Demek ki beni yoran şey buydu. Demek bunu yüzüne vurup anlatmam gerekti..

Güneş tam doğarken ben uyumuş kalmışım. Canım annem rahatsız olmayayım, rahat konuşayım diye gitmiş ablamda kalmış o gece. Sabah telefonu geri açtığımda bir sürü mesaj, ses kayısı atmıştı. Dinledim aptal bir de gitmiş içmiş. Sarhoştu, pişmandı, beni hala seviyormuş. Beni bırakmayacakmış, o kadını def edecekmiş. Her şeyi anlatacakmış, o mesajlaşmalar eve getirmeler sadece bir anlık zevk içinmiş miş miş miş...
Of hangisi anlatsam ki. Çok garip bir boşluk var içmde sanki ben bunları yaşamamışım da başkası yaşanıyr gibi. Üzüntülü müyüm yoksa sevdiğimi kaybettim diye mi bu kadar sakinim, hiç bilmiyorum. Sadece bu kabusun geçmesini istiyorum 😔
Bunun olacağını biliyordum. Kimden akıl aldın demiş, buraya gelsin o, bişe denicem. :))

Dün neredeyse hiç yazamadım kızlar. Çok kötü bir gün geçirdim.
Davam pandemi nedeniyle 3 hafta sonraya alındı, artık inşallah boşanıyorum..eş kişisi artık boşanmak istediğimi biliyor sağolsun bir akrabamız yememiş içmemiş gitmiş onu aramış, hoş zaten bugün yarın öğrenirdi.
Annem başkalarından duyulmasın diye dayılarıma falan anlattı durumu. Onlar da sağolsun dayılarım olsun yengem olsun bana destek oldular. Artık kim ‘o’ akrabama yetiştirdiyse gitmiş eş kişisini aramış olayın aslı nedir diye. Böylelikle öğreniyor beni arıyor.
Ben her şeyi teker teker yüzüne vurdum ay bir de demesin mi nerden biliyorsun diye? Adam inkar bile etmedi, o kadar şaşkın ki konuşamadı
Biraz durup kafasına dank etmiş ki tekrar aradı hemen yanıma gelecekmiş benimle konuşacakmış sonra yanına alıp eve götürecekmiş. O sinirle kahkahalar attım telefonda..

Benim biri tarafından akıl aldığımı düşünüyor, yani kendi suçunu üstüne bile almıyor. Ben birinin aklına uymuşum ne kötü biriymişim her pisliğini çıkarmışım demi kızlar? Ay inanamıyorum ya ben bu insanla nasıl evlenmişim?

İkisinide şikayet edeceğimi, her pisliğini mahkemeye sunduğumu birazdan annenleri de arayıp her şeyi anlatacağımı deyince birden köpürdü. Yanına gelmezsem asıl o benimle boşanmayacakmış. Sakın elini ardına koyma dedim..benim bundan sonra çekineceğim bir şey yok. Benim paramla ne alındıysa hepsini geri alacam, yurtdışına geri gideceğim her şeyi dedim. Tartışmamız o kadar uzun sürmüş ki gece olmuş farkında bile değildim

Yorgun düşmüşüm onun pisliklerini ve benim ne hissettiklerimi anlatmaktn 😞 kapadım telefonu gece boyunca kendimi dinledim. Bir oh çektim, sanki omuzlarımdan çok büyük bir yük indirmişim gibi. Demek ki beni yoran şey buydu. Demek bunu yüzüne vurup anlatmam gerekti..

Güneş tam doğarken ben uyumuş kalmışım. Canım annem rahatsız olmayayım, rahat konuşayım diye gitmiş ablamda kalmış o gece. Sabah telefonu geri açtığımda bir sürü mesaj, ses kayısı atmıştı. Dinledim aptal bir de gitmiş içmiş. Sarhoştu, pişmandı, beni hala seviyormuş. Beni bırakmayacakmış, o kadını def edecekmiş. Her şeyi anlatacakmış, o mesajlaşmalar eve getirmeler sadece bir anlık zevk içinmiş miş miş miş...
Of hangisi anlatsam ki. Çok garip bir boşluk var içmde sanki ben bunları yaşamamışım da başkası yaşanıyr gibi. Üzüntülü müyüm yoksa sevdiğimi kaybettim diye mi bu kadar sakinim, hiç bilmiyorum. Sadece bu kabusun geçmesini istiyorum 😔
Bir şey sormak istiyorum. Çekişmeli boşanma davası açtınız ve duruşma günü 3 hafta sonraya mı verildi?

Sakın geri adım atmayın allahtan çocuğunuz yok inanın okadar büyük bir avantaj ki bu çünkü herzaman olan çocuklara olur. Tabiki sende çok üzülüp kırıldın ama ni yerde sonra hayat devam ediyor ve normale dönüyorsun gerçekten cesaretin için kutluyorum seni. Şuanda yaptığın şeye inan birçok kadın cesaret bile edemiyor

Tehdit,hakaret içermediği sürece bisey yapamaz
Bu süper bir bilgi 😎 G GokcenKatun kuzum acaba direkt arasan mı? Şöyle sakin bir sesle “öncelikle eşimin gerçek yüzünü görmemi sağladınız, aynı zamanda sizi de hiç görmeden tanımamı sağladınız. Size birkaç ekran görüntüsü, ses kaydı göndermek istiyorum, hakkınızda hoş olmayan imalar olmuş” gibi böyle sakin, sinir bozucu şeyler mi söylesen. Çok sinirlenir bence 😅

Bence o kadınlığın yüz karasıyla muhatap bile olmayın, sonra onu kıskandığınızı filan sanmasın. Zaten eş kişisi artık korkusundan onla normal bile konuşmuyordur, her şeyin farkında yani. Şimdiden dımdızlak kalmış. Sonradan bir şekilde o yapıştırdım konusunu işyerlerinde işittirirsiniz iyice rezil olur. Ha bir de işi bırakıp sizinle geleçekmiş. Ah ne büyük fedakarlık, rezil ya bunlar. Böylesine itim deyip kapısına bağlamaz insan. ( Köpeklere hakaret etmek için yazmadım atasözü bu)

Bence metres konumundaki kadın gerçekten öyle olduğunu bilmeli .kendisine aşık olunmadığını, hayatındaki adamın onu hata olarak nitelendirdiğini ,erkek muhabbetlerine konu oldugunu bilmeli o kadar basit degil hersey bir yuva dağılıyor sebebi olan herkes bedelini ödemeli
Karısını boşayıp onu alacak sanıyordu fkkggmvmmmv. Karısı boşayacak şimdi ama donsuz şekilde. Sevebiliyorsa donsuz sevsin şimdi zilli.

Bence hiçbir işe yaramaz kadın yüzsüzü teki eşiniz olacak kişi bir süre görüşmeyelim dediğinde zamk gibi yapışan kadın bunları duysa aydınlanmamı yaşayacak hiç sanmam bence o kadının seviyesine düşmeyin

Annem bırak gelsin diyor yüz yüze konuşun. Çağırıcam gelsin. Zaten sürekli aramaktan telefonumun şarjını bitiriyor
Demin hüngür hüngür ağlamasına şahit oldum

Bana bir de sen iste işimi bırakır yurtdışına yanına da gelirim diyor.. hiç güleceğim yoktu
Donsuz çulsuz kalınca kimseye yapıştıramayacak tabi. Gelir, neden gelmesin?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X