aldatilip yeniden guvenebilmek!!

Tiniminihanimmm

premmsess
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2018
204
274
37
Sevgili hanımlar, kısaca anlatayım birgün sabahın 6 sında eşimi çocukları öldururken gördüğüm korkunc bı kabusla ağlayarak uyandım ve hemen anlamına bakmak için eşimin telefonunu aldım onunki yakindaydi ama gelen bir mail bildirimi !!! Paşam farklı bir sosyal medya hesabi açmış bildiklerimizden farklı face yada insta değil oradan mesaj gelmiş hanımefendi tavır yapıyor ya tamm yazma istemiyorum sen evine git karına koş falan diye ayarlanmış haspam. Ben hemen şifre doğrulama v.s. yapıp hesabı açtım ve yazışmaları okudum.. hemde hepsini ( şuan yazarken bile buz kestim) hanım başka bir şehirde benden haberdar askimlar canimlar iğrenç iğrenç konuşmalar bebem demiş ona da seni seviyorum demiş ... Önce inkar etti okuduğumu bilmeden tabi.. bende o sosyal medyaya eşimin ismini yazarak ama son harfini bir fazla yazarak (ilk anda algılanamaz fazla olduğu) aynı profil resmini koyup yeni hesap actim ve o kadına yazdım eşimin ağzıyla bana dedi sen ne yapmaya çalışıyorsun eşim gördü bidaha bana yazma unut demedinmi 1 saatte ne değişti !!! Eşime ekran alıp yolladım ve kendine kalacak yer bul eve gelirsen polis çağırırım dedim .. (kadinada msj attım ben sevgilinin karisiyim sana kizdigimi küfür edeceğimi falan bekleme bir kadın olarak sana acıdım bukadar mi caresizdin ikinci kadın olmayı kabul ettin bu nasıl bir gurursuzluk.. Sana evliliğim bitmiş evde yabancı gibiyiz falan yalanı söyleme gereği bile duymamış benim karaktersiz kocam o kadar basit görmüş seni .. Neyse uzattım sonrası yalvarmalar ağlayıp ayaklarima kapandı 3 evladım var affetmeyi seçtim ama şizofren gibi oldum evden çıktığı an başlıyor bende film .. Yine var mı diye iyi bişey yapsa vicdan yapıyor çünkü aldatıyor diyorum kötü bişey olsa kesin aklı onda diye deliriyorum .. ben tekrar guvenmenin yolunu bilmek istiyorum buna çok ihtiyacım var çünkü çok yoruldum .. ruhumda kafamda çok yorgun .. affettim diye eleştirmeyin beni gerçekten başına gelmeden anlayamiyor insan öyle kolay değilmiş.Simdiden teşekkür ederim hepinize..

Karşı tarafa da evli olduğunu bile bile Boyle bir şeyin içinde oldugu icin açacaktınız tazminat davası, eşe de tabiki..
Üç çocuk varsa var.. daha mı huzurlusunuz boşanmadan? Gerekirse çöpe atarim ama neyi var neyi yok alırım o adamın!

Güven öyle sizin yapacağınız bir şeyle geri gelmez ki ama... Bu güveni kocanız yıkmış, o bulacak nasıl geri kazanacağını.
Umudunuzu kırmak istemem ama aldatabilen insanda bazı duygular eksiktir; vicdan, irade, şeref, en önemlisi de sevgi gibi... Şimdi siz yakaladınız diye birden bunlara sahip olup, düzelir mi bu adam? Şey korkusuna bir süre durulur ancak, sonra işler sakinleşince aynı tas aynı hamam. Çift terapisine gidin, belki yaptıklarının bilincine, kendindeki zayıflıklara farklı bir gözle bakar da aklı başına gelir. Yoksa öyle oturduğunuz yerden affet, düzelsin, pırıl pırıl bir ilişki olsun senaryosunun gerçekleşeceğine hiç inanmıyorum.

1 kere o haltı yiyen yine yer ha bu kez nasıl olur ben sana soyleyım karda yürür izini belli etmez daha temkinli olur.. Yakalanmaz mı yakalanır hemde sen oturdugun yerden yakalarsın.. 3 cocuk 5 cocuk her neyse cocuk ıcın evlilik yurutulmez.. Kendinizi kandırmayın

Sevgili hanımlar, kısaca anlatayım birgün sabahın 6 sında eşimi çocukları öldururken gördüğüm korkunc bı kabusla ağlayarak uyandım ve hemen anlamına bakmak için eşimin telefonunu aldım onunki yakindaydi ama gelen bir mail bildirimi !!! Paşam farklı bir sosyal medya hesabi açmış bildiklerimizden farklı face yada insta değil oradan mesaj gelmiş hanımefendi tavır yapıyor ya tamm yazma istemiyorum sen evine git karına koş falan diye ayarlanmış haspam. Ben hemen şifre doğrulama v.s. yapıp hesabı açtım ve yazışmaları okudum.. hemde hepsini ( şuan yazarken bile buz kestim) hanım başka bir şehirde benden haberdar askimlar canimlar iğrenç iğrenç konuşmalar bebem demiş ona da seni seviyorum demiş ... Önce inkar etti okuduğumu bilmeden tabi.. bende o sosyal medyaya eşimin ismini yazarak ama son harfini bir fazla yazarak (ilk anda algılanamaz fazla olduğu) aynı profil resmini koyup yeni hesap actim ve o kadına yazdım eşimin ağzıyla bana dedi sen ne yapmaya çalışıyorsun eşim gördü bidaha bana yazma unut demedinmi 1 saatte ne değişti !!! Eşime ekran alıp yolladım ve kendine kalacak yer bul eve gelirsen polis çağırırım dedim .. (kadinada msj attım ben sevgilinin karisiyim sana kizdigimi küfür edeceğimi falan bekleme bir kadın olarak sana acıdım bukadar mi caresizdin ikinci kadın olmayı kabul ettin bu nasıl bir gurursuzluk.. Sana evliliğim bitmiş evde yabancı gibiyiz falan yalanı söyleme gereği bile duymamış benim karaktersiz kocam o kadar basit görmüş seni .. Neyse uzattım sonrası yalvarmalar ağlayıp ayaklarima kapandı 3 evladım var affetmeyi seçtim ama şizofren gibi oldum evden çıktığı an başlıyor bende film .. Yine var mı diye iyi bişey yapsa vicdan yapıyor çünkü aldatıyor diyorum kötü bişey olsa kesin aklı onda diye deliriyorum .. ben tekrar guvenmenin yolunu bilmek istiyorum buna çok ihtiyacım var çünkü çok yoruldum .. ruhumda kafamda çok yorgun .. affettim diye eleştirmeyin beni gerçekten başına gelmeden anlayamiyor insan öyle kolay değilmiş.Simdiden teşekkür ederim hepinize..
Allah yardımcın olsun arkadaşım güvensizlik insanı yer bitirir,şartlarınızı bilmiyorum ama,aldatılma gibi bi durumda devam etme söz konusu bile olmamali:KK12: ya bu deveyi güt ya bu diyardan git. Ama lütfen güveninin yerine geleceğini zannetme...

Kendimden örnek vereceğim hamileyken aldatıldığımı öğrendim .ama çocuk doğunca affettim.aradan belli bir zaman geçti 2.bir aldatma vakasıyla karşılaştim.bi süre sonra bir kız daha sürekli yakalanır oldu evi terk ettim herseferinde her seferinde asalak gibi tekrar affedip evime döndüm artık laçkalaştı oğlum 3 yaşını bitirince bi kıza ev tuttuğunu hafta sonları birlikte vakit geçirdiklerini öğrendim.işe gidiyorum diye kandırılıyorum.yakalayınca kovdum gidiş o gidiş adamın düzen kurmasını sağladım onu defalarca affederek.kendime olan bütün güvenim gitmişti.ama şimdi öyle iyi ve güçlüyümki çocuğumla çok mutluyum çalışıyorum evime oğluma bakıyorum .oğlum gurur duyulacak bir çocuk çok başarılı derslerinde ben güzel bi evlat yetiştirdim o şahsiyetsizin yokluğunda.yani anlayacağın affedince geçmiyor özgüvenini kaybediyorsun sadece iyi bir eş iyi bir baba önce sadakati bilmeli bilmiyorsa ondan hayır gelmez.sen bilirsin ama kendine eziyet etme..

Hepinize teşekkür ederim aslında aklımda olan seyleri sizlerden de duymak istedim. İnsan kendi iç sesini susturmak istiyor çünkü ... Evdeyken kendimi zavallı gibi hissediyorum sadece sinemaya yada arkadaşlarımla dışarı ciktigimda çok iyi hissediyorum ... Bu arada simdi 13 kilo verdim ve hala devam ediyorum çok kilo almıştım ve malesef beynim kendini suçladı durdu( başkası böyle düşünse çok kizardim ne alaka diye) kendime daha fazla zaman ayırmaya calisiyorum.. Birikim yapmaya başladım malum yarın ne olacağımız belli değil esnek zamanlı bı işim var geliri asgari ücretten biraz daha fazla artık ona dokunmadan kenara koyuyorum ve zamana bırakıyorum kalanını ...Kökünden kesilmiş bir ağacın yeniden filizlenme çabası gibi eskisi gibi olmayacak belki ama o ağaç o ağaç ta olmayacak artık.. Ama aynı isyan dilimde ben ömrümü avuclarina koydum 3 evlat verdim ya o ne verdi ??? Daha onemli

X