Aldatildim..

• Konu Sahibi simay_86

ehhh madem öyle defolup gitsin onu da yanında götürsün kötükedihüso klava:

• Konu Sahibi simay_86
sen şoka girmişsin
tepki veremiyorum diyorsun.
bu bir travma zaten.
iki rezil sizi iğrençliğinizle baş başa bırakıyorum deyip bırakıp git...
ezilme,eğilme,dik dur.
utanmayanların başı hala dik bide anlatıyor utanmaz.
feci sinir oldum.
lütfen böyle boşlukta olmayın.

• Konu Sahibi simay_86

canım hukuki boyutunu bilmem ama süründür tabi o gitsin evden, sen sakın gitme. Yuvasını bozan o, sen değilsin. Boşanmayacaksan nafaka alabileceğini zannetmiyorum yalnız. kafamçokkarıştı

• Konu Sahibi simay_86
ne diyeceğimi bilemiyorum çok kötü ve caresiz bir durum.
bu internet gireli hayatımıza özellikle bu adamların hayatına evliliklerde mutsuzluk aldatılma olayı tavan yaptı.
en doğru kararı siz verirsiniz arkadasım
ama ben baska biriyle birlikte olmuş bir adamla birlikte aynı evde kocam diye bakamam ona !!!!!!!!!

• Konu Sahibi simay_86

Hatalı düşünüyorsun..Karşındaki adamın evli olduğunu öğrenir öğrenmez yolunu ayırmalıydı..Şerefli bir insan böyle yapar.Ne kadar aşık olursa olsun,kalbine gömer..Yuva yıkanın yuvası olmaz.Bunun affedilir bir tarafı yok..

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi simay_86
yazılanları baştan sona kadar okudum. herkes boşanman için hemfikir. Yalnız bana öyle geliyoki sen boşanma taraftarı değilsin. Belki de hala seviyorsundur. Korkularının üstüne git. Yeni bi hayata başlamak bu adama katlanmaktan çok daha iyi değilmidir sence? Yaşamak için tek bir şansın var onuda bu şekilde heba etme.
Çünkü acı hep içinde kalmıcak o acı bittiğinde hatırlamıcaksın bile emin ol..

• Konu Sahibi simay_86
canım çocuğun da yokmuş seni istemeyen bi insanla mücadele vermek ne kadar doğru ki, en güzeli ayrılman değilmi bu durumda.

• Konu Sahibi simay_86

o kadinin yerine kendini koyup düşünmek yerine birazda aldatilan eş yerine kendini koy bi bakalim..tek tarafli düşünmemek lazim..dedigin gibi madem herkesin basina hersey gelebilir,madem büyük konuşmamak lazim ozaman aldatilan sen olsan karşidaki kadinida böyle savunurmuydun bi düşün bakalim?

neyse güzelim sana diyecek baska sözüm yok..hakli oldugundan dolayi degil elbet..hiçbir şekilde orta yol bulamayacagimiz kesin oldugu için baska söz söylemeye gerek yok..

• Konu Sahibi simay_86

canım hiç uzatma yol ver gitsin.
:dilcikar::teytey:kaydirigubbakcemile

• Konu Sahibi simay_86

sizin bu ateşli savunmanız ilginç geldii..
nasıl bir kafasız nette 1 ay yzıştığı biriyle yatar ve bakire pehhhhhhhh..
bu erkekler o kadar aptalkii:1no2:
ama sizede şunu söyliyim kuzum burda okuduğum bütün mesajlarda adama lanet okunuyo zaten siz bütün suçun kıza yıkıldığı kanısına nerden vardınız acepCADIARZU

• Konu Sahibi simay_86

allah sana dayanma gücü versin öncelikle boş ver evi mevi be güselim onurundan dahamı önemli..allah bildiği gibi yapsın de bırakk..nafaka almak istiyosan çocuk olmadığı için boşaman lazımm..boşa gitsin adiyi..
sana bunu yaşatan ve bunu senden saklamaya bile cüret etmeyen bi yaratık asla seni haketmiyorr..herkese anlat herşeyi özellikle onun arkadaşlarınaki okuldada rezil olsun:mymeka:

• Konu Sahibi simay_86

ne kadar yazık bu yeni nesil öğretmenler hep aynı(yani bu ve buna benzer öğretmen vakalarını duyduğum için böyle dedim amman yanlış anlaşlmasın ) üstelik birde PDR ciii ne denir buna.... arkadaşım bence bu internet işi falan değil 1 ay içinde olacak iş değil öncesi vardır hangi arada derede bulacak
eğer ayrılmayı kesin kafana koymuşsan önce gidip bir avukatla görüş o sana bizden daha iyi bilgi verir...
Böyle kızları da Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın yazıklar olsun iksine de

• Konu Sahibi simay_86

bu adamın anlattıklarına inanıyormusun bu adam yalan söylüyo
sende öğretmensin sanırım elinde mesleğinde varsa çocuğunda yok iyi düşün derim boşanacaksanda boşan inceldiği yerden kopsun

• Konu Sahibi simay_86

inanamıyorum bu adama ya, hala kızı savunuyo, gelip karısına dert yanıyo ahını alıcam o kızın die.. bırak gitsin allah aşkına miden kaldırıyomu bunları

• Konu Sahibi simay_86

Ben diger kadini savunmuuuuyorum,
ama diyorumki sana yanlis yapan insan senin KOCAN,
kocan seni düsünmese elin kadini neden düsünsün.
Benim bakis acim farkli, herkes ayni düsünmek zorunda degil ya.
Bana genelde öyle geliyor ki, kocalarin sucunu yariya indirmek icin diger kadin suclaniliyor, yani kocalar aff ede bilmek icin yol acilmis oluyor.
Diger kadin olmasaydi benim kocam yapmazdi, gibi yani.....

Size söyle aciklama yapim , belki cogu insan neden böyle düsündügümü kiniyordur, gerci pekde umrumda degil, benim bakis acim farklidir herkes istedigi gibi düsünür.

Bir zamanlar babamda basladi hovardaliga hemde epey bir yasi varken.
Annem kadinla babami basti, bizim birseyden haberimiz yoktu,
kadin annemi galeye almadi, bizi rahat birak isimiz var dedi,

sonuc olarak annem kadina ait herseyi bulmus, tel nr falan, aradi cocuklari kocasi cikmis.
Kadin evli ve genc yani babamin kizi olacak yasda, kocasi satiyormus bunu.
Öyle böyle o kadini uzakalstirdik babamdan.
Yani düsünün babam uzaklasmiyor, biz kadini uzaklatirmak zorundayiz.
Neyse onu uzaklastirdik baskalari cikti, ve hala cikiyor.

Yani sonuc adam yaptikca yapar yapacak insan bulur, 2*2 daha 4.

• Konu Sahibi simay_86

Tabiiki bütün suc kadina atilmiyor, tüm msjlarimi okusaniz, neden bu kadin hakkinda düsüncelerimi yazdigimi anlarsiniz, birinin yazisi üzerine yazmistim sonra uzadi.

• Konu Sahibi simay_86

geçmiş olsun da yuh artık diyorum ya
size yuh demekden başka bişey aklıma gelmiyor.kusura bakmayın lütfen.
hala ne yapayım diye düşünüyorsunuz..
Benim kocam beni aldatacak birlikde olacak ben bunu öğrenicem ve hala beni aldatmaya devam edecek ve benden kendisinden ayrılmamı istemeyecek başkasınada söyleme diyecek bende ne yapsamki diye düşünücem öylemi... size pes diyorum ya....
Ben ne yapayım diye düşünmem suratına tükürürüm öyle adamın adilik yaptığı başka bişeyde değil..Erkek müsvettesi derim ben öylesine
siz okumuş eğitimci bi kişi eli ekmek tutan birisiniz ve hala kara kara düşünüyosunuz
erkeklerin bu şekilde istedikleri gibi at oynatması zaten hep bu "acaba ne yapsam" lar yüzünden oluyo...
Kendine ne yapacak ya kendine bişey yapmıyor sadece size blöf yapıyor ve sizde bunu bi güzel yutuyosunuz...
Kimse eşini bir başkasıyla paylaşmak istemez paylaşmamalıda..Size saygısı yok bu adamın..Bari sizin kendinize saygınız olsun..

• Konu Sahibi simay_86

ohooo simdi yazdiklarim ne boyut kazaniyor, aldatilan kadin zaaten hakli, ama onun yapacagi belli, coluk cocukda yokmus, bi tekme yallah.
Haaa cok seviyorum derse, adamda u dönüs yaparsa ozaman amenaaa, evliliklerine bir sans verile bilinir.
Ama adamin dönmeye niyeti yok gibi, eeee neyini beklesin bunun, hatda inat icin bosanmamak bile bir sevgi gösterisidir.

Benim basima gelmedigini nerden biliyorsun?
Biraz önce yazdim bizim basimiza geleni, yani babamin annemi aldattigi,
o durumdada babama dedimki, asik olduysan ayril annemle buyur kapi orda gide bilirsin.....

ve sunuda söylim insanin annesinin basina gelmesi kendi basina gelmesinden belki daha beter, cünkü kocan olsa suratina edersin vs....

ama baban olunca, annende ayrilmayinca, yapilcak birsey yok, saadece nefret, cünkü annem hic miiii hiiicc hak etmedi.
Ama bu dünyada kim hak ettigini veya hak etmedigini görüyorki???

• Konu Sahibi simay_86
Canim Allah yardimcin olsun, cok üzüldüm durumuna.
Insallah sürüm sürüm sürünürde, sana dönmek icin ne yapacagina sasirir kalir!!
JEYLOO'nun bir lafina katiliyorum: KOCAN seni düsünmezse, elin kadini niye düsünsün.
Bu olayda, eger kiz biliyorsa esinizin evli oldugunu, ozaman o da en az esiniz kadar sucludur, ama elin kadini, kizi sizi düsünmez, en büyük hata kocanizda.
Rabbim ikisininde dersini versin, zaten böyle baslayan bir iliski fazla yürümez.
Esinizde kafasini cok vurur duvarlara.
Allah'a havale edin, Rabbim cezasini cok iyi bir sekilde verir.

aslında çok şey yazmak isiyorum ama klavye başından ne kadarı doğru olur bilmiyorum anladığım kadarıyla bu arkadaşımızın eşi o kızı kandırmış ve şimdi vicdan muhasebesi yapıyo anlattığı fiziksel özelliklere sahip bir kızda sadece samimiyet bulduğu için mi ilişkiye girmiş!!!!!!! yoksa kızı saf görüp kandırmış mı ki şimdi ağlayıp eşinden bunu saklamasını istiyo
kıza gelince evli bir erkek olduğunu öğrendikten sonra hala onunla görüşmeye devam ettiyse zaten saf biri olmadığı burdan ortaya çıkıyo
hepimiz buraya birşeyler yazıyoruz elbet arkadaşımıza yardım etmek için ama kararı simay vercek ki bana kalırsa aileler de durumu bilmeli ve ona göre adım atılmalı
RABBİM YAR VE YARDIMCIN OLSUN ARKADAŞIM
ALLAH HERŞEYİN HAYIRLISINI NASİP ETSİN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…