Aldatildim..

simay seni o kadar iyi anlıyorum ki.. inan bana şu nası bir acı ve intikam duyguları içinde kıvrandığını hissedebiliyorum.Hala onu sevdiğin için (gerçi haketmiyor böyleleri sevgiyi) onun başına bişey gelmesinden korkuyosun ve hala onu düşünüyosun.Ben de hemen hemen buna yakın sebeplerden dolayı şu an boşanmak üzereyim.Onu çok seviyorum hala ama baktıkça midem bulanıyor ve unutamıyorum.Pişman bile değil biliyomusun?Pişmanım affet bile demiyor ve en çok bu can yakıyor.O yüzden gerçeklerle yüzleşme zamanı:ben onsuz hayatın benim için daha hayırlı olacağına inandırdım kendimi.Allahtan sabır diliyorum senin için.Bol bol dua et için rahatlasın.Ama unutma er yada geç herkes cezsını bulur.Senin de kıymetini bilen biri çıkar.Ama bu acıları yaşatanların allah belasını versin başka hiç bir şey demiyorum.

bu arada tüm hemcinslerime sesleniyorum.Vicdanı olan her insan karşısındaki adam evliyse ne kadar sorunum var boşanma aşamasındayım gibi sözler söylese de inanmasın.Yada evli olduğunu sonradan öğrendiyse o şerefsizi hayatından çıkarsın.

Herkese mutlu ve huzurlu bir hayat diliyorum.....

yaaaaa kusura bakmada argo olacak ama altına gıren kız suçlu deılmı KADINA yıne bır KADIN kotuluk yapıyor
kocanda adam deıl yazık ona
sen bu adama yol ver asagılık. tabıkı soyle aılelere bı utanmak mahcup olmak nasıl bır anlasın !!!
nıe olmeyı dusunuyorsun kı......
o zayıf acız ...
nıe esını dusunıyorsun kı.... o senı dusundu mu ? madem ıyı deıldı ayrılmak ıstıom derdı bosanırdı ne halt yerse o zaman yerdı durust bır ınsan deıl
onun ıcın hıc degmez boşan gıtsın (tabıkı bekara karı bosamak kolay)......
ayrıl bıtsın

Bu adam bunu çokta, haketti artik !
Demek onun bekaretini alinca kiymetli oldu, 4 senelik esini ezmek zoruna gitmedi
Ben o adami oncelikle bi guzel rezil rusfa ederdim, butun aileye, gerek onun ailesine, gerek kendi aileme, sonra esyalarinin bir kaç parçasini firlatirdim, ve tekmeyi atardim !!
aylarca boyle surundururdum bosanmadan once
.......hakettigi tek sey budur bence

Şu ana kadar boşanmaman hata!!
Yanlız o insan müsvettelerininde yaptıklarını yanına bırakma burunlarından getir. :mymeka:

midem bulanıyor inanın... başka kadınlar, rezillikler, kıymet bilmemeler, düşüncesizlikler... 4 yılını vermiş olan eşine yaşattığı acıyı düşünmeyip böyle şeyler yapan bir adamı verin bana şu an öldürebilirim. Nedense bu duruma gelince eş değilde diğeri düşünülüyor.bunları yaşamaktan yoruldum bende..özgüven saygı sevgi güven hepsi içi boş kelimeler olarak geliyor bana artık.bunu yaşatanlar allahından bulsun....

simay tek dileğim bugünleri bir an öcen atlatman... ömrün boyunca mutlu olmayı hakediyosun...

canim yaa inan seni cok iyi anliyorum.ama neden hala ona aciyorsun onu anlamiyorum.acinacak bir insan degilki o sana acisaydi asla bu durumu yapmazdi.eger elinde bir meslegin varsa ayaklarinin üzerinde kendin durabiliyorsan bence ona hic sans verme.cünkü ona bir kere sans verirsen aynisini defalarca yapacak inan.eger ayaklarinin üzerinde duramiyorsan kendini gelistir ve ona asla muhtac olma.bence babasiymis,anasiymis kimseyi düsünme önemli olan senin gururun,yasadigin aci.

Evliligine saygı göstermeyip bir başkasıyla esinin gozleri onunde iliski yasayan bu sahsiyetsiz varlıktan boşanmakta ve boşanma sebebini cemil cumleye duyurmakta tereddut etmemelisin.Babasının akciger kanseri olması senin sucun degil.Hic kimse senin uzuldugun kadar uzulmeyecektir.Herkes "vah,tüh"diyecek sadece ama derinden ici yanan sadece sen olacaksın.Yani babası bu sorun yuzunden daha da kötüleşmez.Herkes ona belli bir sure yuz cevirir sonra evlatlarıdır affederler.Boyle bir cok örnek biliyorum.Kimse cigerinden ne yaparsa yapsın kolay kolay kopamıyor.Artık icinde mide bulantısı yaratan esinden boşanmalısın.O kadınla birlikte onurunun uzerinde tepiniyorlar zevkle ve sen buna izin veriyorsun.Bu tip insanlarla tartısmaya bile girmene gerek yok.Hic konusma hatta daha cok koyar bu durum.Konuşmaya bile tenenezzul etme.Aldatıldıgını belgele ve boşanma davası ac.Kendisine celp geldiginde ögrensin.Konusmaya calısacaktır hic oralı olma.Kendisine ne yaparsa yapsın vicdan azabı cekme.Hatta mumkunse yapsın sana ettiklerinin cezası olur.Aranızda ne gecerse gecsin seni aldatmaya hakkı yoktu.Ne yazık ki erkeklerin %95 i evliliklerindeki sorunları halletmektense yeni iliskilere yelken acmayı tercih ediyorlar.Azıcık problem dogsa kacısa başvuruyorlar.Mücadeleci olan biziz.İliskilerine sahip cıkan biziz.Nedense???hic kimse kıymetimizi bilmiyor ki nasılsa.Ne ugruna boşanmadıgımız cocuklarımız ne esimiz ne deakrabalarımız.Her kosulda olan bize oluyor.Ekonomik özgürlüğünüz varsa boşan.Sonra psikiyatristte git.Zaten psikolojin iyi degildir.Tedavi icin verecegi ilaclar ile herseyi geride bırakacak kadar mutlu olacaksın.Allah yardımcın olsun!

Canım tam olarak beni anlatmışsın,o kadar çaresiz hissediyorum ki kendimi ama bunu yalnızca siz biliyosunuz..Tepki veremiyorum ağlayamıyorum,gülemiyorum,hissedemiyorum,uyuyamıyorum,yemek yiyemiyorum,evi terk ettim,ya yemin ediyorum ki ne doğru dur ne yanlış bilmiyorum.bu kadar acizmisin diyorum kendime..bütün erkeklerden midem bulanıyor..erkek kuş bile sevimli gelmiyo gözüme..Dün gelmiş bana aile terapistine gidelim diyor..Ben bu adama daha önce iyi olmadığımı ve psikoloğa gitmek istediğimi söyledim..O bana ben varım ya benden daha iyi psikoloğu nerden bulcan dedi..Ya sevgi nasıl bi anda nefrete dönüşebilirki..Ben bunu yaşıyorum ondan NEFRET EDİYORUM..kötükedihüso

Ayrıca bu hissetiklerimi düşündeklerimi yaşadıklarımı anne-baba-dost kimse bilmiyor..Ben şu anda herkesin gözünde güçlü ve kendi ayakları üzerinde durabilcek kapasitede biriyim..Kimsenin bana acımasını istemiyorum..Şu mubarek günlerde canımı yaktı RABBİM eHAVALE EDİYORUM..

bende aynı şekildeyim canım.kendi ayakları üstüne durabilecek ve dışardan imrenilen biriyim.Ailem hala bilmiyor benimde.Olaylar zaten yaklaşık 1.5 ay oldu böyle olalı..İşim gücüm var ama içimdeki sevgiden ona bağlandım ben başka bağımılığım yok.O içindeki büyük sevginin bi anda nası nefrete dönüştüğünü anlayabiliyorum.ben de hala bunu yaşıyorum.kendimle sürekli hesaplaşıyorum o buna değmez diyorum ama kalbimle beynim aynı fikirde değil.Çatışıyorlar durmadan.Beynim galip çıksn istiyorum.Ama kalbim paramparça olucak sonunda.Oldu da zaten herşey bomboş geliyor bana.

bu arada o hatayı bende yaptım evden gittim.ama sonra aklım başıma geldi döndüm.lütfen sende eve dön.evinden ayrı kalıp zorluk çekmeyi sen değil o hakediyor.Koy eşyalrını kapının önüne.Onu görünce yumuşama.Sevgini bildiği için herşeyi kendi istediği gibi yaptırmak için hala kullanıcak seni.Benim kide öyle yaptı çünlü.Beni üzme sesizce boşanalım dedi.Yok öyle yağma.Lütfen onu kapınınönüne koy bakaılm ne diyebilicek çevrsine. karımı aldattım oda kapının önüne koydu diyebilcekmi.ailesine gitse ailesi nie geldin demiycekmi.Sonra zaten olanları herkes öğrenicek.bırak kırılan senin gururun değil onun ki olsun.aldatılmak gururunu kırmasın.Bunu yapanlar aldatanlar utansın.....

Hala ne kadar bencilki kendini düşünüyo kimseye söyleme diyo adi adam.Söyle canım herkese söyle zaten giden gitmiştir böyle yaparsam benden nefret eder geri döneceği varsa da dönmez diye düşünme.

özel mesaj atmak istiyorum sana ama mesaja açık değilsin.seni o kadar iyi anlıyorum ki inana bunları 1 ay sonra benim gibi düşünücke ve yaşıycaksın bi yerden sonra kalbin pes edicek....nolur acını yaşa dibine kadar ağla zırla ama sonunda kendine dön.hayatta senin için en önemli olması gereken sadece sensin unutma... bende bunları tek başıma yaşadım.hala da yaşıyorum.. çok zor şeyler... allah sabır versin canım...yanındayız unutma...bunuduymak bile şu an senin için çok önemli biliyorum.

bu arad merak ettim eşin nie aile terapisine gitmek istiyo pişman da düzeltmeye mi çalışıyo da istiyo?yoksa başkalrına bişeyler kanıtlamak içinmi? lütfen iyi düşün her yaptığından senin zararına bişe çıkıcakmı diye tetikte ol.çünkü hayatta en büyük kazığı atan herşeyim dediğin insan olunca buna mecbur oluyosun...

bişey yiyemiyorum içemiyoırum demişsin ya bende öyle. bir haftada 6 kilo verilirmi?en son 8 yıl önce gördüğün kiloyu tartıda görmek nası bi duygu.kıyaftelerimin üstümde emanet gibi durmasına ne demeli?herşey bol geliyo...keşke diyorum keşke mutlu olsam da kilolu olsam..1 kilo bile veremezdim diyetle. dediğim gibi en önemli sensin unutma aynanın karşısına geç ve kendin, ne kadar sevdiğini ve onun seni haketmediğini söyle.yemek de zorla da olsa ye.sana daha acı bişey söyliycem.ben evden gittiğimde çok ağladım günlerce uyumadım gözlerim yerinden fırlıycaktı artık. neden sevgimdem ağlıyodum ama o napıyodu daha gittiğim günün akşamı nette kzı arkadaşı!! ile konuşuyodu ve kız ona diyoki senle konuşmak çok güzel yemeğe gitcem içerden çağıyorlar ama gidemiyorum. peki karşılık ne? git yemeğini ye benim için önemlisin bana lazımsın...lanet herif sana herşeyini vermiş olan 4 yılını veren kadın şu an ne durumda umrundamı daha yeni tandığın irine bunu söylüyosun.işte bunları yaşayınca anladım ki allah hepsinin belasını versin....Kendini kendinden başka kimse düşünmüyor...

Son düzenleme:
başından beri okudum gelişmeleri.pes yani bu kadarına pes.4 yıllık eşini değilde 1 aylık kızın bekaretinimi düşünüyor.sizin ahınızı çekmeyecekmi.yazıklar olsun.evet kapının önüne koyun ve ailesine anlatın.zaten ailesini düşünen adam babası hastanedeyken o kızla yatmazdı.bırak sürünsün.sonrada boşa gitsin

gumushumm doğru söylüyo dedikleri doğru koy kapıya

hiç vicdan yapmayın o size bunları yaparken sizi düşündümü?
bunları yaparken düşünseydi ailesini, rezilliği...
siz buna mesajlaşmaya nasıl tahammül ediyorsun anlamadım?
hadi bir gecelik kaçamak falan olsa onuda kabul edemem ama neyse de diyeceğim
siz o evde kaldığınız hergün değeriniz azalıyor
herkez yüz çevirirse çevirsin ona .....

Aynada kendimi görüyorum sanki..Beyfendi şimdide dini boyuta sarmış durumda cezası recm miş de bu dünyası da diğer dünyası da bitmiş de bide ayet bulmuş nur suresi. zina yapan erkek zina yapan kadınla evlenir,mümin kadınla evlenmesi haram kılınmıştır(tam böyle olmayabilir hatırladığım kadarıyla yazdım) Kendine kılıf uyduruyo,bana gelmiş senin hiçmi suçun yoktu babam ameliyat olurrken yanımda değildin ki ben bunu teklif ettim,falan filan diyor,ama babası ameliyat olurken başka bi kızla yatabiliyor..Ya allah aşkına bu kadar kendinden başka kimi düşünüyoki..Kardeşine söyledim dün delirdi resmen ki ailede tek destekçimdi..Sana diycek hiç bişeyim yok istediğini yap dedi..Ailesinin haberi yok henüz kendimi güçlü hissettiğimide bu bugün olabilir yüzlerine haykırmak istiyorum
Seni o kadar iyi anlayabiliyorum ki ne yaşadıysam yaşamışsın..Geçenlerde bi kitap okudum Erdal Demirkıran yazarı Kitabın ismi SEN ŞİMDİ GİDECEN YA CEHENNEMİM DİBİNE GİT,kitapta bi bölüm var beynininizin küçük bi kenarı sizin cehenneminiz olsun sizi önemsiz değersiz ve kıymet bilmeyenleri oraya yollayın gitsin diyor yazar..Bende yaptım bunu herşeyim sandığım adamı ailesini bu günümde yanımda olmayan karşı tarafı savunan amcamı hepsini gönderdim cehennemin dibine canımı yakalmıyorlar artık..Sende yap bunu inan çok iyi geliyor..YOLLA GİTSİN.. Ayrıca farkında değilim şu özel msj işii artık açık..Biz güçlüyüz Artık ağlamak yok..Rabbim seninde yardımcın olsun.Desteğin için saol..

Ayrıca hepinize teşşkür ederim İyiki varsınız İyiki yanımdasın..

dedim ya simaycım hayattan çok insanlar acımasız.şimdi ne kadar güçlü olmayı istesenden kalbinin bi yerinde o.söküp atıcaksın zamanla.değmez çünkü....

bu arada benimkide ailesine yemin billah ederken başkası yok diye bide üstüne allah döncem artık kendimi dine vercem gibi saçmalıklar zırvalamıştı.bekledim sabrettim ortaya çıktı ne halt yediği. ailesi bi türlü konduramıyodu ben şüpheleniyorum dedikçe.ama ortaya çıkınca onlarda inandı.bende dedim ki oğlunuz allah döncem diyo ya, önce yalan söylemeyi yalan yere yemin etmeyi bırakmaktan başlasın dedim.

yaptığının günah olucağını bile bile yapıp da sonra cezasını arayan kocan varya keşke önce allah yolunda olsaydı da aldatma günahına girmeseydi. aldatırken günah olduğunu bilmiyomuydu o zama<n aklı nerdeymiş.hem senin günahına da girdi onun cezasını nası ödüycek.hala o allahın cezası seninle her yere gelirim diyen pislik bencil kızı düşünüyo ve onun için bişeyler yapmaya çalışıyo.aklıllı insan hatayı yapmadan önce düşünür sonra değil.

çok öenmli bişey daha söyliycem.kadınların kurdu kadınlar erkekler de aptalı oynuyo.sanıyolarki eşinde hata olarak gördüklerini başkasına anlatınca o kişi de '' a olurmu öyle şey ben aslşa yapmazdım'' diyo.salak erkekler de bak ne kadar anlayışlı karım gibi değil diyo.

kocan demiş ya samimiyet buldum diye aslında iki yüzlülüğün alasını bulmuş bence.o kız samimi değil ona oynuyo göze girmek için.umarım ondan tekmeyi yer de aklı başına gelir...Çünkü hayat 2 saat biraraya gelip aşk yapmak konuşmak değildir hayatın gerçekleriyle işi yok şu an onların herşey güzel olucak sanıyolar.ne kadar aptallar....aklı başına gelsede senin yaşdıklarını silemez o ayrı konu.ama allah ona cezasını bu dünyada versin....

canım diyecek o kadar çok şey varki fakat forum müsait değil sinirlerim bozuldu senin adına çok üzüldüm burnunu sürttür derim sana ayrıl diyemem bir yuvanın yıkılmasına sebep olamam ama bir süre yanlız kal düşünme fırsatın olsun evde oturupta ona yemek yapıp ütüsünü yaptıkça için acıyacak.ailesini düşünmek sana kalmadı canım bu arada ne kadar akraba evliliğide olsa sonuçta evlenmişsiniz ve şuan onun ailesi senin kayınvaliden ve kayınpederin.tüm aileye gereken açıklamayı yap ve babanın evinde kal bir süre.adam düşünmüyo babasını sen düşünüpte kocana bu fırsatı verme.
sonra kendine yazık edersin.düşün kimseye birşey söylemedin evinde hala oturuyosun yaşadıklarını düşünüp ağlamıyacakmısın üzülmücekmisin akşam onun yanına yattığında boğazın düğümlenmicekmi bir süre cezalandır yanlız kalsın ve hatta sürünsün bakalım o kız bakabilecekmi yada eşin senin yokluğuna dayanabilecekmi.
şu kızları anlamakta mümkün değil toplumun çivisi çıkmış kimkime dumduma olmuş allah akıl fikir versin bu millete.bir tek kendini düşün çocuğun varmıydı okudum ama sinirden unuttum şayet varsa çocuğun içinde kendini düşünmek zorundasın.önce kendim diyeceksin mutlu olacaksın ki çocuğunuda mutlu edesin.geçmiş olsun canım allahım bir daha yaşatmasın.

kim senden daha önemli olabilirki nasıl olurda sadece eşinin isteklerini düşünüyorsun "eşim söylememi istemiyor.eşimin babası hasta.yaeşim kendine bişi yaparsa" bunları düşünüyosunda güzel ama ya eşin seni bu kadar düşünüyormu acaba .kusura bakma canım kardeşim evet çok zor bi durum yaşadım da biliyorum ama asla unutma kimse senden daha kıymetli değil.helede seni aldatan bi erkek asla

Çok can sıkıcı bir durum.Bende diğer arkadaşlara katılıyorum.Neden ve neyi bekliyorsunuz? Bu gün bağışlasanız,yarın yine yapacak.Nasıl olsa affeder diyecek ve cesaretlenecek.Ya sonra? böyle düzelecek diye beklerken yıllar geçecek.Kimse size yaşlandınız diye iş vermeyecek. O zaman o git dese bile siz kalmak zorunda olacaksınız.ve o bu durumu sonuna kadar kullanacak,bu arada siz sıkıntıdan hasta olacak ve keşke zamanında gitseydim diyeceksiniz.Dışarıda hayat devam ediyor,annemizden evli doğmadık.Onlar yokken bekardık,gayet iyi yaşıyorduk.Şimdi neden yaşamayalım?

saten hep kadinlar diger kadinin yuvasini yikar

allah yardimcin olsun zor bir karar iyi Dü$ün ta$in sonra karar ver

HIRS GELIR GÖZ KARARIR
HIRS GIDER YÜZ KIZARIR

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…