Aldatildim..

S

simay_86

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi simay_86
Size daha öncede yazmıştım evliliğim kötüye gidiyor die ve sebeb olarak eşimin ailesini göstermiştim..o günden beri herşey daha kötüye gitti..ve en son dün gece patlak verdi..Nette tanışmış biriyle bir aydan fazla olmuş,geçen hafta cinsel bi beraberlikleri olmuş,kız bekarmış,eşim olcak yaratığın evli olduğunu biliyomuş we fazlasıyla sorumlu hissediyo ona karşı kendini..en kötüsü ne biliyomusunuz ben tepki veremiyorum düşünemiyorum..ben bu adam için defalarca ölmeye yeltendim..yalvarıyorum ya yardım edin napayım ben..

• Konu Sahibi simay_86

canım ya çok üzüldüm ve neler hissede bildiğini anlaya biliyorum sana nedesem bilmiyorumki çünkü bende eşim tarafından aldatıldım ve çocuklarım için ona tek bir şans verdim onun için sana direk ayrıl diyemeyeceğim ama elimde bir mesleğim ve çocuklaraıma karşı bir sorumluluğum olmasaydı inanki hiç arkama bakmadan kapıyı çeker çıkardım arkadaşım:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

• Konu Sahibi simay_86
Erkekler artık "aldatma"olayını kendilerine bir vazifeymiş gibi gerçekleştiriyorlar
Ve legal bir olay gibi saklama gereği duymuyorlar
Çünkü toplum aldatan erkeği dışlamıyor;elinin kiri moduna sokuyor
Peki ya o bekar genç kıza ne demeli?
İnanın diyecek söz bulamıyorum..
Böyle bir adam için mi ölmeye kalktınız??
Yapmayın allah aşkına
Kendinize öyle bir değer veriniz ki onun vermesine gerek kalmasın
Ardınıza bile bakmadan gidiniz

• Konu Sahibi simay_86
Hala konuşuyo ve sürekli msjlaşıyor onunla ama beyfendi evliliği bitirmemi ve bu konuyu üçüüncü bi kişiye söylememi istemiyor..napmam gerkiyo söylemeden ayrılsam butün suç benim olacak ve biz akrabayız..ve babası akciğer kanseri..söylesem herkes yüz çevirecek ona ya kendine bişey yaparsa..o zaman vicdan azabı duyarmıyım..ya söylemeseydim dermiyim..

• Konu Sahibi simay_86
allah yarıdmcın olsun.
kendinene başkasını düşünmeyen uçkuruna hakim olamayan bu kadın ve erkek müsveddeleri yüzünden kimseye güven kalmadı.
kocan o kıza karşı sorumlu hissediyor ama sana ne diyor.ayrılalım mı diyor, yoksa başka saçma sapan çözümler mi sunuyor.vbe sen bu ekilde aldatıldığını nasıl öğrendin
allahım senin yanıdna olsun

• Konu Sahibi simay_86
böyle bi herif için asla savaşmazdim
kendini öldürmeye yeltenmen çok büyük hata
ne olacak sen ölünce?
sonsuz cehennem karanlığı bekliyor seni
zira intiharin affi yok
Rabbimin verdigi cani yalniz o alabilir.

elinizde mesleginiz var,
neden yollarinizi ayirmiyorsunuz?

• Konu Sahibi simay_86

şüpheleniyodum zaten teli sürekli sesizde ve cebindeydi..ve durmadan elinde..insan hissediyor bi şekile dün gece üzerine gittim ve anlattı..ağladı..hiç bişey diyemedim.. sadece acıdım..üzülmedim galiba..

• Konu Sahibi simay_86

bak keisnlikle sen bu adamı düşünme.sen öenmlisin sen duydunmu snei aldatan üzen ve hala da seni değil o kızı düşünen bir adamın knine zarar vermesinden korkuyorsun.yapma
sen daha öenmlisin ve ona asala bunu belli etme.senin vicdanını kullancak ve seni çok üzecek emin ol.

• Konu Sahibi simay_86

Bakın hala onu düşünüyorsunuz..
O bunları yaparken sizi düşündümü??
Lütfen artık biraz kendinizi düşünün
Sizin evliliğiniz çoktan bitmiş..
Ne diye böyle bri adamla uğraşıyorsunuz hala anlamış değilim

• Konu Sahibi simay_86

katılıyorum................

• Konu Sahibi simay_86
çok zor bir durum ama bir şans verirsen gerisi gelir emin ol. Bence çek git ona muhtaç değilsin seni düşünmeyen birini niye bukadar düşünüyosun vicdan yapıyosun.

• Konu Sahibi simay_86
canım benim ayrılalım diyen bi adamdan hayır gelmez artık şimdi okudum ve ailesine kasinlikle söyle seni şuçlu bilmesinler allah yardımcın olsun canım

• Konu Sahibi simay_86

Madem kendini düşünüyordu ozaman neden böyle birşeye kalkmış.Bence sinirin geçene kadar iyice bir düşün.Ve sakince herkese durumu anlat.Bunu taşımayacağına karar verdiysende ayrıl.Zaman maalesef bu konuda ilaç olmuyor.Çocuk varmıydı.Yoksa dahada güzel, kendi ayaklarınızın üzerinde durmanız kolaylaşır.Çocuk varsada öyle insanlar var ki hiç bir dayanağı yokken ayağa kalkmış,çocuklarına bakmış,okutmuş. Burda tek desteğiniz güçünüz olsun.Yani güçlü olun.Şahsen benim başıma gelse ben dürüst olayım belkide affederdim çünkü ben kendimi tanıyorum o kadar güçlü değilim.Ama mutlaka aileler bilsin.

• Konu Sahibi simay_86
çok zor bir durum ama bir şans verirsen gerisi gelir emin ol. Bence çek git ona muhtaç değilsin seni düşünmeyen birini niye bukadar düşünüyosun vicdan yapıyosun.

Şimdi burda birşey doğru bir kere şans verince devamı gelir.Ama şuda var kadınlar birincisinden sonra hayatı erkeğin burnundan getiriyor.Adamda yine dışarı gidiyor aynı şeyleri yapıyor.Şans verildiyse ona göre davranılmalı.Şans verilmeyecekse ayrılmalı..Şimdi kızlar bana tepki göstericek "bunu yapan adamı ben nasıl el üstüne tutarım tabi burnundan getiririm" diye.Ama diyorum yaaa affettiyseniz bunu göze alıcaksınız.Yani ortamı karşılıklı yumuşak tutucaksınız.

• Konu Sahibi simay_86
şüpheleniyodum zaten teli sürekli sesizde ve cebindeydi..ve durmadan elinde..insan hissediyor bi şekile dün gece üzerine gittim ve anlattı..ağladı..hiç bişey diyemedim.. sadece acıdım..üzülmedim galiba..

canım acını anlıyorum sakın eşinin gözyaşlarının oyununa gelme tatlım
sahte yaşlar onlar beni affetsin acısın bana gözyaşları sakın
sanırım çocuğun yok eeeeeeeeee ne diye o adamı düşünüyorsun
mucadele edecek bir şeyin yok
üzme kendini annene babana ve eşinin annesine söyle olan bitenleri canım
ve sakın ama sakın eşinin gözyaşlarına açıma aldırış etme
ağlar sızlanır yapacagından da geri kalmaz

• Konu Sahibi simay_86
ben senin yerinde olsam na acımaz bu durumda bir tekmede ben vururdum..
Allah acısın ona..pislik..:mymeka:
bence ailelere rezil et onu.bunu altında kalma..
hem sorun yaşıycaksın hemde saklıycaksın.
ya ben kadınları anlamıyordum afedersiniz de..artık o kadar doğal olduki aldatanı kabul etmek..kafamçokkarıştı
yapmayın arkadaşlar..kocanız sevgiliniz sizi biriyle bassa ne yapar..yasakkelime
alır eline silahı şakağınıza dayar..yada bırakır..
birde rezil eder..
biz niye yapamıyoruz bunu..kanunlar bizden yana bide.Çok üzgünüm çoook
kusura bakmayın ama şu an boşuna burda zaman harcıyorsunuz..

• Konu Sahibi simay_86
Adam sizi aldatmış...
Siz ben onun için ölmeyi göze aldım diyorsunuz...
Şimdi geçmiş hesapları yapmanın sırası mı?...
Mutluluklar dileyin ve yollarınızı ayırın...
Hayatta kim kimin için ölmüş ki...
Sevgiyi tanımlarken ölümle ölçülendirmeye alışmışınız....
Eğitimli insansınız ötesinde eğitimcisiniz...
Kendinize gelin...

• Konu Sahibi simay_86
edepsizz hala mı mesajlaşıyor hemde senin gözünün önünde seni ve grurunu anneni düşünmeyen pisliği sen neden düşünüyorsun bırak ne hali varsa görsün söyle herkese rezil et. çaktırmadan telefonunu al ve mesajları herkese göster karakola git. Neden düşünüyorsun bırak kendini gebertirse gebertsin sen neden vijdan azabı duyacakmış bak sen defalarca ölmeye yeltenmişsin o pislik hiç vijdan azabı duymuş mu? duysaymış şimdi seni ölüme bile itebilecek bu kada adi bir fiil işlemezdi. Terbiyesiz adam. Bırak yaa herkes tersini dönsün ona o pislik kızla mutlu olacağını sanıyosa bırakta ne hali varsa görsün...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…