Aldatildim..

ablam...... :çok üzgünüm:

yaşadığın şey çok kötü..ama bu zor dönemden sonra olacaklar belli.ayrılık..
çünkü ikinci bir kadın olmuşsa ilk kadın bitmiş demektir.yani sen bu adam için bitmişsin..

bu yüzden hala seviyor olsan bile onu düşünme.onun gururnu düşünme,kendi gururunu düşün!ailesine anlat herkes gerçek suçluyu bilsin.gerçek suçlu o olduğu için asla vicdan azabıda çekme.
sadece kendini düşün.çünkü seni sen düşünmelisin.psikolga git.sevdiğin ardkşlarınla görüş.spora git.bisiklete bin,saçını değiştir.kendini toplamaya çalış ruhen.çünkü ruhen güçlü olursan o zaman savaşabilirsin işte.

kendini topladıktan sonra iyi bir avukat tut.nafaka konularını ona sor.o çok daha iyi bilgi verir.ortamı şartları en iyi sen bildiğin içinde kafanda bir taktik yap.bir süründürme taktiği bir sinir harbi.eve gelirse kov.onun sinirlerini boz,kaale alma.

ve o kızda samimiyet bulmuş ya.külliyen yalan.o kızın derdi kocana yamanmak kesin.yoksa 1 ayda bu kadar şey olmaz.kocanın parasından falan yararlanmaya çalışıyor.
ve bak buraya yazıyorum.sen iyi bir nafaka alır ve o adamı parasız bırakırsan o kızda kocana tekmeyi basar.bu kızın derdi çıkarları.çıkarı biterse kocanı bırakır.günü biinde senin kıymetini alayacak ama o zaman geç olacak ve seni kaybetmiş olacak...

çünkü sen o gün seni gerçekten seven birisiyle hayata yeni baştan başlamış olacaksın :1hug: a.s.

Son düzenleme:
hiç bir zaman canına son vermek çözüm değildir yaşamaya devam et ama onurluca üzüldüm senin için ama devam etmeye kararlımısın canım evliliğinde.Çalışan bir bayanmısın.

ve son tavsiyem eğer devam edeceksen eşini kendine köle et ama yaklaştırma.Ne kaçırdığına pişman olsun.

bana kalırsa ailene durumu anlat bence onu degil kendini düşün,bundan sonrasını o düşünsün aglamalarına sızlamalarına kanma derim hatayı yaparken düşünecekti

canım hiç kafana takma hemen uzaklaş o ortamdan bitir yani bitirmezsen ilerde kendin çok pişman olacaksın inan buna sana değer vermeyene sende değer verme ve kendinden başka kimseyi düşünme bu konuda çünkü hayatta senden daha değerli kimse olamaz bunu unutma kendine bu iyiliği yap ve bitir.

gönder gitsin güzelim ya senden sonrada ne olursa olsun sanane... zaten affetsen ve o bi daha yapmasada unutamıyacaksınnnnn:kızgın:

burda çok aldatılma olayı okudum ama sizin gibisini görmedim.sizn yanınında hala msjlaşıyorlar ve siz hala o iğrenç insanla aynı evdesiniz.pessssss diyorum.lütfen birazcık gururlu olun!o başka kadınla olmuşsa sizi gözden çıkarmış ve sevmiyor demektir.seven insan ALADATMAZZZZZZZZZ!!!!

Ya inanın baştan sona okudum ve pesss diyorum ne sabırlıymışsınız ben o adamla konuşmayı bu zırvalamalrnı dinlemeyi bırak onun nefes aldığı yerde bile durmazdm dinlemeyin artık o adamı bide dini alet etmiş dinde zina haram bunu bile bile yapmışsın uçkuruna sahip olamamasına kılıf uyduruyor ve özür dilemiyor.Ayrıca sabrınıza hayran kaldım ben şimdiye onu cümle aleme rezil etmiştim içinizdeki tüm nefreti kusun bence onu herkese ya herkese resil edin öcünüzü alın o adam olacak herşeyi fazlası ile hakedio.Hele o kıza ya bunların aklımı yok beynimi yok o kadar bekar erkek varken evli bir erkekte ne arıyorlar hiç mi bunlarda namus kavramı gelişmemiş ar gelişmemiş.Çok sinirlendim Allah yardımcınız olsun

sans falan verme o haketmiş aldatılmayı kabul etme sen kendi yolunu çiz. seni sevse böyle birşey yapmazdı. birde gözünün öünde mesajlaşıyor sen ona hiç güvenme

X