Aldatildim..

• Konu Sahibi simay_86

Bu yazdiklarinda sen kendin icin hakli ola bilirsin, cünkü kadin babana musallat olmus, amma dogru amma yalan.

Ama buraki arkadasin evlilgi zaaten kritik bir dönemdeydi , ayrilmak üzerelerdi baska sebebden dolayi.

Adamda baskasina gitmis, o kadinin sucu ne???
O olmasa bi baskasi olacak, insanin koynuna giren adam cocuklarin babasi seni düsünmüyorsa, elin kadini niye düsünsün?
Düsünse ne olur biri düsünür ikincisi düsünür 3 üncüsü düsünmez, adam öyle böyle bir kadin bulur yani.

Sanki o kadin icin hos bi durummu, kimbilir ona neler yutdurdu???

Hesabi ancak kendi kocandan sorarsin, onun sana karsi sorumlulugu var baska hic kimsenin.

• Konu Sahibi simay_86
hey Allahim ya..ne kadar hortladi bu aldatma olaylari..baylarda da bayanlarda da ne edep kalmiş ne ahlak ne Allah korkusu..vallahi böyle durumlarda nasil teselli edicegini şaşiriyor insan..gerçekten cok üzücü bir durum..boşan yada boşanma diyemem arkadasim..ama adam belliki pişkin..pişmanliktan pek eser yok..umarim hakkinda hayirlisi olur..meslegin var,ailen arkanda..güclü ol..birak düştükleri lagim cukurunda samimiyetle kalsinlar..mazlumun ahi öbür tarafa kalmaz..elbet onlarda bunun karşiliğini kat be kat görecekler..

• Konu Sahibi simay_86

Adamdaki o düzen bozuluyor, cünkü evden ayrilan adama oluyor, hatda geneldede beakr kizin yanina yerlesiyor.

Para desen bölünüyor nafaka vs derken, zaaten 0 iniyor.

Aslinda daha zor ve hersey sil bastan basliyor, birde cocuklar var ortada.

Yani daha zor bir yol bence, hic kolay ve hazir degil.

O senin dedigin cok zenginler icin gecerli,
heryerde evi vardi parasi o bicim, ama zaaten cok zengin adama daha öncede zengindir 4 senede zengin olmadi ya, yani onunda karisi ozaman rahata gelmis oluyor.

• Konu Sahibi simay_86

bide alkişlayalim kadini tam olsun istersen :1shok: ilk mesaji iyice okursan evli oldugunu biliyor..bu bile yetmezmi?

düşünmek için beyin lazim zaten..boyle bir insanin düşünceli davranmasini kimse beklemez..o kadinin sucu oyle fazla ki say say bitmez..evet o olmasa baskasi olabilirdi..ama sorun "o yada bu kadin" degil.."böyle kadinlar" sorun..kimse adami aklamiyor burda..ama kadinin sucu ne diyip kadinida aklayip paklayacak degiliz..bana göre ahlaksizin önde gidenidir her ikiside..adam ne kadar sucluysa o kadinda okadar suclu..ne kadina nede adama bir bahane bulunamaz..

Allah muhafaza basima böyle bişi gelse kocamdan da kadindan da bu işe ortak olan,canak tutan herkesten de hesabini sorarim..sorumluluk sadece es için olan birşey degil..toplumsal sorumluluk diye birşey daha var..boyle kadinlar varoldugu sürece toplumumuz ahlaksizlaşiyor..bu durumlar normal hale geliyor..

• Konu Sahibi simay_86

Evet kadin biliyormus evli oldugunu, ama belki bastan bilmiyordu?
Sonra ögrendi???

• Konu Sahibi simay_86
Evet kadin biliyormus evli oldugunu, ama belki bastan bilmiyordu?
Sonra ögrendi???

yaticak kadar samimi oldugu birinin evli oldugunu yenimi ögrenmis? 1-2 aylik bir mevzuu hemde..sonradan ögrenmiş olsa ne fark edicek? bu kadini masummu kilicak bir kistas? diyelim sonradan ögrendi..madem edepli ahlakli biri..ozaman neden gelip eşine "benim eşinizle bir beraberliğim oldu,evli oldugunu bilmiyordum yeni ögrendim ve bitirdim" demiyor da konuşmaya devam ediyor?

• Konu Sahibi simay_86
maddı ozgurlugun var sanırıım...bole bı rezıllıge sakın katlanmaa senı ıstemeyenıı sende ıstemee..ayrıca aılelere kesınlıkle anlatt sonra sen suclu durumuna dusersınn....hersey olcagına varırrr uzulmeee

• Konu Sahibi simay_86
Maddi özgürlüğüm varsa ve eğer ben bunları kaldıramam dersen bence çekme bu ağır yükü üzerinde derim... Bundan sonra unutmak, düzeltmek gibi şeyler pek mümkün olmaz senin için... O yüzden daha fazlasını yaşamamanı isterim...

Ayrıca jeyloo arkadaşım evli erkek kadar, evli olduğunu bile bile onunla yatan kadında suçludur... Hemcinsim olarak böylelerinden utanıyorum evli barklı adamla tövbe ya rabbim ya... Adamda kadında al birini vur ötekine cinsinden hiçbir konudada haklı olamazlar benim gözümde...

• Konu Sahibi simay_86
Canını sıkmak istemem ama hala bu adamı düşünüyorsun napar boşansam diyorsun. Sen çok sinmişsin yapma böyle kendini düşünnnnnnnn o başka birine dokunmuş birlikte olmuş bunu kabullenmişsin çok fedakar bir kadınsın fakat böyle fedakar olmak ancak seni yıpratır ..... Başka hayat yok lütfen kendini düşün umudun kalmadıysa ki yok gibi görünüyor çünkü o başkasıyla olmuş bu yarayla sürdüremezsin birlikteliğini. Dik dur ağlama güçlü bir kadın ol ve bir an önce buna son ver Seni etkilemek istemem yaşayan bilir kendi kararını kendin ver. Herşey yolunda gider umarım allah yardımcın olsun

• Konu Sahibi simay_86
Nie biz kadınlar bu kadar duygusalız ya... Baksanıza başımıza neler geliyor yine de düzeltmenin yollarını arıyoruz... Neden? Çünkü biz bağlılıkla bağımlılığı karıştırıyoruz... Eşlerimize resmen bağımlı oluyoruz. İşte bu bağımlılık yüzünden ne kadar çile varsa çekmeye razıyız... Bu bağımlılık yüzünden benliğimiz yok oluyor... Erkeklere bakın bir de... Kurulu düzenleri, kendilerinden hiçbir şey esirgemeyen eşleri varken bile her istediklerini yapıyorlarsa, bizim de yaptıklarını yanlarına bırakmamamız icap ediyor... Ama cesareti olana tabii... Onlar kurulu düzeni bozabiliyorlarsa, bizim de bozulmuş olan düzeni ortadan kaldırmamız gerek. Kısacık ömür, yapboz değil....

• Konu Sahibi simay_86

amma doğru amma yalan yok!!! olmayan şeyi neden söyliyim ..
kadın için hoş bi durummu nedemek ya.. Sende yaşadın biliyorsun herhalde..
burada kadın evli oldugunu bildigi halde bu adamla ilşkiye giriyo sen buna kadına neler yurrtdu acaba diyosun.. bu kadın hiçbir şekilde haklı bir tarafı yok olamaz..
hadi gelsinde evli bi adamda bana birşeyler yutturmaya kalksın.. çantamı kafasına yer. karakter bu karaktersiz kadın dahası var ama terbiyem el vermiyo.. böylelerini kocalarına diyeceksin onları vurup öldürecek bukadar bu konuda anlayışım yok evet..

• Konu Sahibi simay_86
slm bence soylemelısın o bunu hakedıyor belkı hersey daha kotu olur ama onun ıstegı bu

• Konu Sahibi simay_86
hayatta tahammül edemeyeceğim tek şeydir kocamın baskasının vucuduna dokunmasıı
bunu duyduğum andaa benim için her şey biter.
canım sende al aileni arkana kurtar kendiniii
bunun elinde ziyan zebil olursun

• Konu Sahibi simay_86
Allah Allah hem yat kalk, hem de ayrılmayalayım başkasına da söyleme de! Madem bu kadar korkuyorsun ailenin duymasından o zaman o haltı yiyip marifetmiş gibi anlatmayacaksın! Bence ayrıl ve tüm olan biteni anlat. Suçlu oyken sakın kendini suçlu durumuna düşürme. Kendini ezdirme.

• Konu Sahibi simay_86
kesinlikle bırak gitsin o pisliği ay okudukca deli oldum..allah kahretsiz böylelerini herkese anlat.....konu komşu arkadaş akraba insan içine çıkacak hali kalmasının o adinin..sende çok asil bi kızsın bu durumda bile onu düşünebiliyosun aöa değmez..ailenin geleceğinide söleme ona görünce bi şok olsun....pislikkkk

• Konu Sahibi simay_86

Bana kalirsa insanlar birak samimiyeti, evleniyorlarda kocalarin hakkinda sonraaadan neler ögreniyor, insan yattigi insanin herseyini bilecek diye birsey yok bu bir,
zaaten herseyini bileyimde yatayim desen hic bir zaman bir insanin herseyini tam ögrenemesin.

Adam yalan söylediyse kadin nerden bilsin,
adam karisinin yaninda bile diger kadinla rahat konusuyorsa vs, kadinin süphelenecek bir durumu bile yok.
Bana kalirsa kadinin haberi yok bile, adam öyle söylüyorki, karisi tehdit etmesin diye, yani bulurum söylerim senin evli oldugunu falan ayaklari, bana öyle geliyor.
Nasil olursada olsun, suucc esine karsi suc isleyende onu aldatandaaaa.

Sizler ortak suclu arayipda adamlarin sucunu yariya indirmeye calisiyorsunuz baska birsey degil.
Bu adam bu kadina gitmese baska da hic normal kadin bulmasa gider parayi basar gene gider.

( Ozaman kumarci veya ickici kocaninda sucu yok, ona ickiyi veren veya kumar massasina oturtan insanlar suclu??!!)

• Konu Sahibi simay_86

Hiiiicccc büyük konusma her insanin her an hersey basina gele bilir senin gelmese yakinin gelir, ozaman gör, insanlarin neler basina geliyor, istedigin kadar cantayi indir,
ne olacak?? Sen cikmisin asik olmusun, cantayi indirsen ne olacak, evli adamal cikmisin asik olmusun, eee ne o cantayi indirdim.

• Konu Sahibi simay_86
Şu diğer kadını savunan arkadaşım ne sana ne de ona diyecek hiç bişeyim yok allah onun mustahakını versin..Kız bakireymiş ve bu salak bekaretini almış..Kız ona kendini koşulsuz vermiş bide annem babam işim umrumda değil seninle heryere gelirim diyomuş muş..Benim eşim dediğim karaktersiz şahıs da gelmiş bunu bana anlatıyo bide onun ahını almak istemiyorum diyor..Şimdi soruyorum ben de geldiğimde bakireydim onun deyimiyle 4 senemi verdim ne acılar çektiğimi bir ben birde allah biliyor..BENİM AHIM NE OLACAK.. Rabbim onunda mustakanı versin..Benden uzak ikiside CEHENNEME DİREK OLSUN.. kötükedihüso

• Konu Sahibi simay_86
Canlar başka bi konuda bilginize ihtiyacım var bu adam öğretmen haaaaa bu arada PDR cii.. Böyleleride psikolojik danışmanlık yapıyo yaaaa way ki halimize..Neyse ben bu adamdan ne kadar nafaka alabilirim..Bilmeyenlere çocuğum yok ve şimdilik süründürmek için boşanmayı düşünmüyorum..Doğru bi karar mı bilmiyorum ama..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…