Aldatıldım

size karşı bir hatası yok kadının. terbiyesini, ahlakını da siz yargılayamazsınız. masum demiyorum bakın “size karşı bir yanlışı yok” evlenirken tüm kadınlarla sözleşme yapmıyoruz esimden uzak durun diye. bu vaadi size veren esiniz ve evliliğinize ihanet eden de o. ki dediğim gibi kadın olmasa başkası olacaktı. dikkatinizi ve odağınızı doğru noktaya yoğunlaştırın diye diyorum
evinizin içini bilmiyorum.. sizi aldatan adamla hala evli kalmanız yeterli oldu çıkarım için.
Kusura bakmayın iki günde boşanamadığım için .. siz psikoloji nedir bilmiyorsunuz anlaşılan ben kavgami bile bebeğim sesten etkilenecek die içime içime bağırarak yapmak zorunda kalıyorum.. Kadının bana değil bütün kadınlara karşı hatası ayıbı var kadınların yüz karası terbiyesiz ve ahlaksız bunu benim kocamla da yapsa bı başkasının kocasıyla da yapsa ahlak yapısı zayıf olan insana ahlaksız denir bunun söz vermeyle hiç alakası yok

Çocuğu mahkeme sana verir ama alırsan sonunu sen düşün hicbi koşulda çocuğu sana bırakmam diyor neyle tehdit ettiğini anlatabiliyorum sanırım.. yani yasal olarak değil tehditle kendi rızamla bırakmamı sağlayacağını iddia ediyor. Aldatma konusuna gelince çok dikkatlidir zaten benim bakacağımi bilir ve telefonunda tutmaz . Bu kayıtlara operatörün uygulamasından eriştim orda hiç bir şekilde silinmedigi icin
Aldatmasını da geçtim şu söyledikleri kocanızın ne biçim bir insan olduğunu gösteriyor zaten. Ne demek çocuğu sana hiçbir koşulda bırakmam. Hem aldat hemde tehdit et ne güzel.

Biz evlenmeden 1-2 hafta öncesinde ismini duyduğum birisiydi . Ve konduramadim hiç bu anormal şekilde görüşmelere kadar çünkü benim yanımda adı bile geçmezdi normalde sohbet ettiğini dahidile getirdiği biri değildi bu sohbetlerin ben arkamı dönünce birden ortaya çıkması zaten durumu açıklıyor yoksa dher yakın arkadaşlarıyla hep tanıştım ama bu yok...
15 yıllık yakın bir arkadaşla eş olarak tanışmama ihtimaliniz var mı sizce?

Biz evlenmeden 1-2 hafta öncesinde ismini duyduğum birisiydi . Ve konduramadim hiç bu anormal şekilde görüşmelere kadar çünkü benim yanımda adı bile geçmezdi normalde sohbet ettiğini dahidile getirdiği biri değildi bu sohbetlerin ben arkamı dönünce birden ortaya çıkması zaten durumu açıklıyor yoksa dher yakın arkadaşlarıyla hep tanıştım ama bu yok...
Yakın arkadaş değil de eski sevgili olmasın bu.

size karşı bir hatası yok kadının. terbiyesini, ahlakını da siz yargılayamazsınız. masum demiyorum bakın “size karşı bir yanlışı yok” evlenirken tüm kadınlarla sözleşme yapmıyoruz esimden uzak durun diye. bu vaadi size veren esiniz ve evliliğinize ihanet eden de o. ki dediğim gibi kadın olmasa başkası olacaktı. dikkatinizi ve odağınızı doğru noktaya yoğunlaştırın diye diyorum
evinizin içini bilmiyorum.. sizi aldatan adamla hala evli kalmanız yeterli oldu çıkarım için.
Ben aldatılan kadınların gidip öbür kadınla kavga etmesini hesap sormasını doğru bulmuyorum ama bu demek degilki o kadının bir hatası yok. Kadının 7 aylık bebeği var, maddi durumu boşanmaya uygun mu bilmiyoruz, ailesi destek olacak mı bilmiyoruz, hepsini geçtim aldatılan bir kadının psikolojik olarak ne hale geleceğini o kadında çok iyi biliyor ona rağmen bekar erkek kıtlığı varmış gibi amaaan banane benim sorunum değil diyip adamla ilişki yaşıyor. Ve o kadının konu sahibine karşı bir yanlışı yok öylemi?

Valla haklısın ikisinin de burnundan getir. Ama evliliğini bitirmezsen bir miktar kırılırım.
Ailem arkamda ekonomik özgürlüğümde var beni ona bağlayan tek şey çocuğum şu saatten sonra. Elbette ki beni kaybetmekten korkmayın birini hayatımda tutmayacagm.Burdan biraz destek biraz farklı bakış açısı kazanmak istedim sadece bazı düşünceler ufkumu açtı bazıları dehşete düşürdü ☺️

Ben aldatılan kadınların gidip öbür kadınla kavga etmesini hesap sormasını doğru bulmuyorum ama bu demek degilki o kadının bir hatası yok. Kadının 7 aylık bebeği var, maddi durumu boşanmaya uygun mu bilmiyoruz, ailesi destek olacak mı bilmiyoruz, hepsini geçtim aldatılan bir kadının psikolojik olarak ne hale geleceğini o kadında çok iyi biliyor ona rağmen bekar erkek kıtlığı varmış gibi amaaan banane benim sorunum değil diyip adamla ilişki yaşıyor. Ve o kadının konu sahibine karşı bir yanlışı yok öy

Ben aldatılan kadınların gidip öbür kadınla kavga etmesini hesap sormasını doğru bulmuyorum ama bu demek degilki o kadının bir hatası yok. Kadının 7 aylık bebeği var, maddi durumu boşanmaya uygun mu bilmiyoruz, ailesi destek olacak mı bilmiyoruz, hepsini geçtim aldatılan bir kadının psikolojik olarak ne hale geleceğini o kadında çok iyi biliyor ona rağmen bekar erkek kıtlığı varmış gibi amaaan banane benim sorunum değil diyip adamla ilişki yaşıyor. Ve o kadının konu sahibine karşı bir yanlışı yok öylemi?
Böyle düşünen insanlar da olmasa bizi biz yapan değerleri iki günde kaybedeceğiz 🙏 bı tek bana karşı değil kadın cinsine yapılan bı yanlis bu ..

Henüz yeni doğmuş bebeği olan bir anne olmasından bile öte hiçbir kıza, kadına bu üzüntü yaşatılmamalı. Fevri davranmanız normal, eşinizle ve karşı tarafla yüzleşmeniz de çok doğru bir hareket olmuş. Belli ki vicdan sahibi ve mantıklı bir insansınız ki haksızlığa uğramanıza rağmen hala sakin biçimde çözüm arıyorsunuz.
Öncelikle inşallah yavrunuz sizinle beraber çok çok mutlu sağlıklı nice yıllar yaşar. Şu an odağınız bebeğiniz ve kendiniz olmalısınız.
Aldatma konusuna gelirsek hiçbir erkek ‘sadece arkadaşı’ olan bir kızla gece gündüz mesajlaşıp konuşmaz. Mümkün değil. O kadar iyi arkadaşlarsa da sizi çoktan tanıştırması ve onayınızı almış olması gerekirdi.
Karşı taraf iyiniyetliyse ve gerçekten arkadaşsa hemcinsini düşünerek mesafeyi zaten o koymalıydı. İki taraf da suçlu.
Bundan sonraki tavrınız sizi kaybedebileceğini net bir şekilde söylemek, fakat boşanmak gibi büyük kelimelerden kaçınmak olmalı. Çünkü boşanmak dile getirilip vazgeçildikçe çocuk oyuncağına döner.
Ciddiyetinizi eşiniz iyice ama gerçekten iyice anladıktan sonra bebeğimin hatrına bu seferlik affediyorum diyebilirsiniz. Ancak bu noktadan sonra siz de geçmişi açmayıp sonraki süreci sakince takip etmelisiniz. Eşiniz sizi el üstünde tutmalı, hatta şımarıklık yapın, para harcatın, kapris yapın. Ciddiyim. Hepsini kaldırıyorsa üzerinize titriyorsa pişman olmuştur.
Zor bir durum, hakkınızda en hayırlısını dilerim.

X