Aldatıldım

Henüz yeni doğmuş bebeği olan bir anne olmasından bile öte hiçbir kıza, kadına bu üzüntü yaşatılmamalı. Fevri davranmanız normal, eşinizle ve karşı tarafla yüzleşmeniz de çok doğru bir hareket olmuş. Belli ki vicdan sahibi ve mantıklı bir insansınız ki haksızlığa uğramanıza rağmen hala sakin biçimde çözüm arıyorsunuz.
Öncelikle inşallah yavrunuz sizinle beraber çok çok mutlu sağlıklı nice yıllar yaşar. Şu an odağınız bebeğiniz ve kendiniz olmalısınız.
Aldatma konusuna gelirsek hiçbir erkek ‘sadece arkadaşı’ olan bir kızla gece gündüz mesajlaşıp konuşmaz. Mümkün değil. O kadar iyi arkadaşlarsa da sizi çoktan tanıştırması ve onayınızı almış olması gerekirdi.
Karşı taraf iyiniyetliyse ve gerçekten arkadaşsa hemcinsini düşünerek mesafeyi zaten o koymalıydı. İki taraf da suçlu.
Bundan sonraki tavrınız sizi kaybedebileceğini net bir şekilde söylemek, fakat boşanmak gibi büyük kelimelerden kaçınmak olmalı. Çünkü boşanmak dile getirilip vazgeçildikçe çocuk oyuncağına döner.
Ciddiyetinizi eşiniz iyice ama gerçekten iyice anladıktan sonra bebeğimin hatrına bu seferlik affediyorum diyebilirsiniz. Ancak bu noktadan sonra siz de geçmişi açmayıp sonraki süreci sakince takip etmelisiniz. Eşiniz sizi el üstünde tutmalı, hatta şımarıklık yapın, para harcatın, kapris yapın. Ciddiyim. Hepsini kaldırıyorsa üzerinize titriyorsa pişman olmuştur.
Zor bir durum, hakkınızda en hayırlısını dilerim.
Beğenebilsem de keşke yüz kere begensem yorumuzunu teşekkür ederim güzel dilekleriniz için ❤️

Ben aldatılan kadınların gidip öbür kadınla kavga etmesini hesap sormasını doğru bulmuyorum ama bu demek degilki o kadının bir hatası yok. Kadının 7 aylık bebeği var, maddi durumu boşanmaya uygun mu bilmiyoruz, ailesi destek olacak mı bilmiyoruz, hepsini geçtim aldatılan bir kadının psikolojik olarak ne hale geleceğini o kadında çok iyi biliyor ona rağmen bekar erkek kıtlığı varmış gibi amaaan banane benim sorunum değil diyip adamla ilişki yaşıyor. Ve o kadının konu sahibine karşı bir yanlışı yok öylemi?
ya hu ben demiyorum kadın melek. kadın yanlış yaptı. insan olarak da yanlış yaptı. ama evlilik birliği içerisinde kadının zaten sadakat gibi bir sorumluluğu yok ki. kadının eğer ahlaki ve insani değerleri zayıfsa yapar yani. neden yaptın diye hesap soramazsınız. ben bu söylemeye calisiyorum. bana ihanet eden esimdir. dünyadaki tüm kadınlara ahlak dersi mi verelim yani. böyle insanlar hem erkek hem kadın etrafta dolu yani. ihaneti doğuran 3.kişi değil, esinizdir. ben bunu söylüyorum. daha fazla güvenim ve bağım olan insanın bana yaptığı ihaneti bile çocuk var vs diye sineye cekebilecek midem varsa, kadına gidip ağalık taslamaya da gerek yok. ben sadece öfkenizi doğru yere yönlendirin diyorum. bugün ayseyi püskürtürsün yarın fatma gelir. hayatındaki adamda sorun var cünkü.

Allah askina hamgi aşk, hangi maddi sorun böyle bir durumda o adamla aynı çatı altında yaşamayı göze aldırabilir. yarın bir gün adam o benim aklımı çeldi, öyleydi böyleydi diye ikna edecek. kendisi sadece “hata” yapmis olacak ama kafın “kötü kadın” olacak. ben buna karşıyım. konudaki 3.kişi benim arkadasim olsaydı hayatımdan çıkarır, ayıplardım cünkü yanlış bir insan belli ki. ama evlilik içerisinde kadına yanlışı yapan kocasıdır. umarım anlatabilmisimdir

size karşı bir hatası yok kadının. terbiyesini, ahlakını da siz yargılayamazsınız. masum demiyorum bakın “size karşı bir yanlışı yok” evlenirken tüm kadınlarla sözleşme yapmıyoruz esimden uzak durun diye. bu vaadi size veren esiniz ve evliliğinize ihanet eden de o. ki dediğim gibi kadın olmasa başkası olacaktı. dikkatinizi ve odağınızı doğru noktaya yoğunlaştırın diye diyorum
evinizin içini bilmiyorum.. sizi aldatan adamla hala evli kalmanız yeterli oldu çıkarım için.
Sabrınıza imrendim açıkçası, böyle güzel, tane tane anlatıyorsunuz da işte...

Eşimle iki sene önce birbirimizi severek evlendik 7 ay önce de doğum yaptım . Her evlilikte olduğu gibi sorunlarımız vardı ama sevgi olduğu için arada üstesinden gelebiliyorduk. Yakın zamanda ailemin yanına gittim tatil için bir ay kadar orada kaldım bu süre zarfında eşimin yalan söylediğini hissettim bazı konularda kendi evime geri döndüğümde de birkaç gün gözlemledikten sonra telefonunda 15 yıllık arkadaşım dedigi kişiyle günde 4-5 kere görüştklerini fark ettim ki sadece kendi aradığı karşı taraftan gelen aramaları göremedim sildigi için. Üstelik bu aramalardan birkaç tanesi sabah 7'de gece 12'de kabul edilemeyen saatlerde. Konuyu önüne koyduğum zaman yok öyle bir şey saçmalama ne konuştuğumu hatırlamıyorum tarzında cevaplar verip hiçbir şekilde konuşmak istemedi üstünü kapatmaya çalıştı. Karşı tarafı aradım ona hakaretler edip bilgi almak istedim ama o da asla farklı bir şey söylemedi eşinizle konuşun ben arkadaşımı sıkıntım olduğu zamanlarda arıyorum şeklinde cevaplar verdi.. işin en ilginç tarafı o konuşmalar 10-15 gün devam ettikten sonra kadın eşimi ınstagram'dan silip engellemiş.Çocuğum çok küçük olduğu için ne yapacağım konusunda kararsız kaldım sen gidersen git çocuğu alamazsın şeklinde tehditlere maruz kaldım. Ortalık sakinleşince de beni sevdiğine beni ikna etmeye çalıştı ama elbette ki ne sevgisine ne de ortada bir şey olmadığını bir inancım kalmadı.
Önce şunu söyleyim zorunluluklar dışında evini 1 ay bırakan kadın/erkek bana sorumsuz geliyor kusura bakmayın.
Kadına neden arayıp hakaretler ediyorsunuz onu anlamadım düzgünce konuşunca cevap vermedi mi?

ya hu ben demiyorum kadın melek. kadın yanlış yaptı. insan olarak da yanlış yaptı. ama evlilik birliği içerisinde kadının zaten sadakat gibi bir sorumluluğu yok ki. kadının eğer ahlaki ve insani değerleri zayıfsa yapar yani. neden yaptın diye hesap soramazsınız. ben bu söylemeye calisiyorum. bana ihanet eden esimdir. dünyadaki tüm kadınlara ahlak dersi mi verelim yani. böyle insanlar hem erkek hem kadın etrafta dolu yani. ihaneti doğuran 3.kişi değil, esinizdir. ben bunu söylüyorum. daha fazla güvenim ve bağım olan insanın bana yaptığı ihaneti bile çocuk var vs diye sineye cekebilecek midem varsa, kadına gidip ağalık taslamaya da gerek yok. ben sadece öfkenizi doğru yere yönlendirin diyorum. bugün ayseyi püskürtürsün yarın fatma gelir. hayatındaki adamda sorun var cünkü.

Allah askina hamgi aşk, hangi maddi sorun böyle bir durumda o adamla aynı çatı altında yaşamayı göze aldırabilir. yarın bir gün adam o benim aklımı çeldi, öyleydi böyleydi diye ikna edecek. kendisi sadece “hata” yapmis olacak ama kafın “kötü kadın” olacak. ben buna karşıyım. konudaki 3.kişi benim arkadasim olsaydı hayatımdan çıkarır, ayıplardım cünkü yanlış bir insan belli ki. ama evlilik içerisinde kadına yanlışı yapan kocasıdır. umarım anlatabilmisimdir
Bence öğretelim yaa dünyadaki bütün kadınlara öğretelim.. sizi anlıyorum ama bence hepimiz bütün 3. Kadın/3.erkeklere öfkelenelm ..emin olun onlar bu açıklamalardan düşüncelerden kendilerinde suçluluk hissetmiyorlar.. ihanet çok kötü bı suç ahlaksızlık ta kötü bı suç siz daha az dersiniz bı basksi daha çok der kişiye göre değişir ama toplumsal bı suctur

Yine de hakaret edemezsiniz ki. Şunu bir doğru anlamak lazım size sadakat sözü veren 80 milyon insan değil. Sadakati kocanızdan bekleyip ona hakaret edebilirsiniz başka bir kadına/adama değil. Ha kadın sizi arayıp hakaret ederse sizde ağzınıza geleni sayın dökün.
Eşin belli ki sıkıldıkça aramış kadını artık gerçekten sohbet mi etmişler,cinsel konular mı konuşmuşlar bilemem. Ama buluşmuş olsalar bu kadar çok konuşmazlardı diye düşünüyorum

Bence siz hala esinizden çok o kadına ofkelisiniz.
Öfkenin ötesinde ne yapmayı düşünüyorsunuz? Eşinizin verdiği korkunç tepkilerle ilgili görüşleriniz neler mesela?
Bı avukatla görüşme için randevu aldım olay çok yeni sağlıklı adımlar atmam lazım o yüzden uzman birisiyle süreci ilerletmemde fayda var . Pazar günü yaşadım bu talihsiz olayı avukatla görüşmem yarın

Evli bir adamla görüştüğü, daha 7 aylık bebeği olan hemcinsini ne duruma düşürdüğü için olabilir mi?
Evli ve daha 7 aylık bebeği olan adam!, sevgilisi olan bir kadınla görüşünce hakaretten muaf tutulabilinir mi yani🥴

Kusura bakmayın iki günde boşanamadığım için .. siz psikoloji nedir bilmiyorsunuz anlaşılan ben kavgami bile bebeğim sesten etkilenecek die içime içime bağırarak yapmak zorunda kalıyorum.. Kadının bana değil bütün kadınlara karşı hatası ayıbı var kadınların yüz karası terbiyesiz ve ahlaksız bunu benim kocamla da yapsa bı başkasının kocasıyla da yapsa ahlak yapısı zayıf olan insana ahlaksız denir bunun söz vermeyle hiç alakası yok
yaw bacım tamam ahlaksız zaten bu kadın. ama size ne? mesela ahlaksızlık yapan başka bir ladın var diyelim onu da arayıp hesap soracak mısınız? bence söylemek istediğimi gayet net anlıyorsunuz ama anlamamış olmayı yeğliyorsunuz. hepimiz burda kadına tüü kaka yapalım okay.

siz napacaksınız esinizle? ben bunu diyorum. dısardaki kadına poz kesmek kolayınıza geliyor cünkü esinizle ipleri koparmak zor geliyor. esinize olan öfkenizi de dışarı yansıtıyorsunuz.

bebeğinizi ve psikolojinizi bu kadar düsünüyorsanız boşanın. ömrünüz boyunca zaten aldatıldığınızı unutamayacaksınız. bunu her an hatırlayarak o adamla yasayabilecekseniz de helal olsun. adam o kadar alçak ki zaten direkt sizi evladınızla tehdit etmis. siz hala boşanmal kolay değil vs diyorsunuz. e tamam siz kolay olanı secin o zaman ne diyeyim

size sadakat görevi olan kadın değil. esinizin zayıflığını kadından çıkarmayın. kadın yanlış bir sey yaptı ama bu onun kendine karşı yaptığı yanlıştır. öfkenizi doğru kişiye yönlendirin. esinizle hala aynı düzende devam ederken enerjinizi bu kadar dışarı harcamayın derim ben. o kadın olmasa esiniz başkasını bulurdu. gören de esiniz kediydi de kadın geldi aklını çeldi.
Şaka gibisiniz hamilesiniz ve eşinizi yakalamak için kırk takla atıyorsunuz aldatılmaktan ödünüz patlıyor gelmiş aldatılan kadına diğer kadını savunuyor gibi yorumlar yapıyorsunuz.
Siz büyük konuşmayın bence aksi halde eşinizi yakalarsanız kadına susmak zorunda kalırsınız 😀

Eşimle iki sene önce birbirimizi severek evlendik 7 ay önce de doğum yaptım . Her evlilikte olduğu gibi sorunlarımız vardı ama sevgi olduğu için arada üstesinden gelebiliyorduk. Yakın zamanda ailemin yanına gittim tatil için bir ay kadar orada kaldım bu süre zarfında eşimin yalan söylediğini hissettim bazı konularda kendi evime geri döndüğümde de birkaç gün gözlemledikten sonra telefonunda 15 yıllık arkadaşım dedigi kişiyle günde 4-5 kere görüştklerini fark ettim ki sadece kendi aradığı karşı taraftan gelen aramaları göremedim sildigi için. Üstelik bu aramalardan birkaç tanesi sabah 7'de gece 12'de kabul edilemeyen saatlerde. Konuyu önüne koyduğum zaman yok öyle bir şey saçmalama ne konuştuğumu hatırlamıyorum tarzında cevaplar verip hiçbir şekilde konuşmak istemedi üstünü kapatmaya çalıştı. Karşı tarafı aradım ona hakaretler edip bilgi almak istedim ama o da asla farklı bir şey söylemedi eşinizle konuşun ben arkadaşımı sıkıntım olduğu zamanlarda arıyorum şeklinde cevaplar verdi.. işin en ilginç tarafı o konuşmalar 10-15 gün devam ettikten sonra kadın eşimi ınstagram'dan silip engellemiş.Çocuğum çok küçük olduğu için ne yapacağım konusunda kararsız kaldım sen gidersen git çocuğu alamazsın şeklinde tehditlere maruz kaldım. Ortalık sakinleşince de beni sevdiğine beni ikna etmeye çalıştı ama elbette ki ne sevgisine ne de ortada bir şey olmadığını bir inancım kalmadı.
Kadın bekar mi ? Eşinin dokumlerine baktın mı ? Konu ne olursa olsun sabah 7gece 12 evli kadın ya da erkek aranmaz ! Hemcinsi de arayamaz. Çok acil olmadıkça.

Şu sadakat sözünü veren kadın değil kocan lafından da gına geldi.
Bu lafın arkasına sığınıp istediği her ilişkiyi yapabileceğimi sanan değişik tipler türedi.
7 aylık bebeği olan kadın aldatıldığını öğrenmiş mesele diğer kadının aranmasıfa tıkanıp kalıyor. Tüm dert hir ahlak yoksununun duyduğu hakaret mi yani?
Bunu savunanlardan birinin konuları da ortada, komik gerçekten.

Konu sahibi, kocanız çocuğunuzu sizden alamaz, olay yeni olmuş, çocuğunuz küçük, kendinize gelip kurtulun bu evlilikten.

Son düzenleme:
yaw bacım tamam ahlaksız zaten bu kadın. ama size ne? mesela ahlaksızlık yapan başka bir ladın var diyelim onu da arayıp hesap soracak mısınız? bence söylemek istediğimi gayet net anlıyorsunuz ama anlamamış olmayı yeğliyorsunuz. hepimiz burda kadına tüü kaka yapalım okay.

siz napacaksınız esinizle? ben bunu diyorum. dısardaki kadına poz kesmek kolayınıza geliyor cünkü esinizle ipleri koparmak zor geliyor. esinize olan öfkenizi de dışarı yansıtıyorsunuz.

bebeğinizi ve psikolojinizi bu kadar düsünüyorsanız boşanın. ömrünüz boyunca zaten aldatıldığınızı unutamayacaksınız. bunu her an hatırlayarak o adamla yasayabilecekseniz de helal olsun. adam o kadar alçak ki zaten direkt sizi evladınızla tehdit etmis. siz hala boşanmal kolay değil vs diyorsunuz. e tamam siz kolay olanı secin o zaman ne diyeyim
Bu tarz konuların metrese duyar kasma konularına dönüşmesinden inanılmaz rahatsız oluyorum. Sitede her gün kayınvalidesine, görümcesine, kocasına, arkadaşına bundan daha küçük sebepler için hakaretler edenler oluyor. Kocasına erkektir yapar diyip sadece kadına hakaret edenlere ben de gıcık oluyorum ama evet evli insanlarla beraber olanlar da suçludur ve ona da saydırabilirler. Ama zaten konunun odağı bu değil. Bu tarz konularda hayıııır kadına hakaret etme diye ortaya atlamanın bir manası yok. Zaten inanılmaz zorlama bir duyar.

Vasfiyeteyzeniz Vasfiyeteyzeniz beğenmedim verdim diye intikam için hemen beğenmedim vermenize gerek yok. Ama üstünüze alınmanız iyi olmuş. Sizin de yazdıklarınız saçma 👍🏻

Evli ve daha 7 aylık bebeği olan adam!, sevgilisi olan bir kadınla görüşünce hakaretten muaf tutulabilinir mi yani🥴
Yahu neden tek bı taraf hatalı muamelesi görüyor ikisi de en ağır hakaretleri hakediyor. Bı kendinize gelin. Savunduğunuz insan ahlaksız. Davranışını koyun kenara mayasında bu var demek ki nasıl ki eşim o olmasa başka kadınla görüşürdü ihtimali yüksekse karaktersizliginden dolayı , o kadinda yine evli olan başka birisiyle bunu yapabilirdi. Bence bu eleştiriyi ve hakareti haketmesi için yeterli

Şu sadakat sözünü veren kadın değil kocan lafından da gına geldi.
Bu lafın arkasına sığınıp istediği her ilişkiyi yapabileceğimi sanan değişik tipler türedi.
7 aylık bebeği olan kadın aldatıldığını öğrenmiş mesele diğer kadının aranmasına tıkanıp kalıyor. Tüm dert hir ahlak yoksununun duyduğu hakaret mi yani?
Bunu savunanlardan birinin konuları da ortada komik gerçekten.

Konu sahibi, kocanız çocuğunuzu sizden alamaz, olay yeni olmuş, çocuğunuz küçük, kendinize gelip kurtulun bu evlilikten.
Teşekkür ederim desteğiniz için

Bence öğretelim yaa dünyadaki bütün kadınlara öğretelim.. sizi anlıyorum ama bence hepimiz bütün 3. Kadın/3.erkeklere öfkelenelm ..emin olun onlar bu açıklamalardan düşüncelerden kendilerinde suçluluk hissetmiyorlar.. ihanet çok kötü bı suç ahlaksızlık ta kötü bı suç siz daha az dersiniz bı basksi daha çok der kişiye göre değişir ama toplumsal bı suctur
değil.. hukuken bile değil. bakın çirkin bir örnek. bir erkek size kafayı takmış. size yazıyor, arıyor, yolunuza çıkıyor. siz yüz vermediğiniz sürece aldatma etlemi gercekleşir mi? siz ona o fırsatı vermedikce size yaklaşabilir mi?
demek istediğim su aldatma eylemini gercekleştiren eştir. sizin esinizin istemese asla olmazdı böyle bir sey. o yüzden dışarıdaki kadını bırakın.. o zaten dışarıda. evinizin içinde, size ihanet eden adama yönelin

X