Aldatıldım

Hafendi susun yeter artık yav. Konuda gelişme var mı konu sahibi naptı diye giriyorum sadece sizi ve vasfiye teyzeyi görüyorum. Sizi polemikten dolayı şikayet edicem belki banlanırsınız da konu rahatlar.

Ayrıca konu sahibi M Mylittleyellowcat online olunca şu ikisini konudan engelle de artık bir gelişme varsa girelim konuya nasıl engelleyeceğinizi bilmiyorsanız özelden anlatırım.

Ayrıca aldatılınca çat diye kocayı kapının önüne koyacak insan aldatılmak konusunda bu kadar paranoyak olmaz kusura bakmayın yaptığınız şovlar hiç geçmedi bana
ne biliyorsun pardon? aldatılmak konusunda paranoyam yok her konuyu takıyorum ve sürekli korkularım var yazdığım konuyu buraya böyle tasiyorsun? bacım bana cevap verildiği için cevap yazıyorum ki bu da benim hakkım bence? herkese açık açılmış konu. size mi sorucaz ne konusacağımızı?

konumu bile okuyup anlamadan yaptığınız çıkarım buysa zaten herhangi bir konu hakkında yaptığınız yorum ne olabilir? kendinize iyi bakın bu kadar zorlamayın kendinizi

ne biliyorsun pardon? aldatılmak konusunda paranoyam yok her konuyu takıyorum ve sürekli korkularım var yazdığım konuyu buraya böyle tasiyorsun? bacım bana cevap verildiği için cevap yazıyorum ki bu da benim hakkım bence? herkese açık açılmış konu. size mi sorucaz ne konusacağımızı?

konumu bile okuyup anlamadan yaptığınız çıkarım buysa zaten herhangi bir konu hakkında yaptığınız yorum ne olabilir? kendinize iyi bakın bu kadar zorlamayın kendinizi
Tamam ben konunuzu yorumsuz bir şekilde aşağıya koyuyorum herkes okusun diye. Hiç bahsettiğiniz gibi bir insan mıymışsınız okuyanlar karar versin. Dünden beri ben her konuya girdiğimde sizi görmekten yıldım siz cevap yazmaktan yılmadınız. Kimsenin fikri de değişmedi. Bir yerden sonra ben olsam sıkılır daha cevap vermezdim kimseye. Umarım konu sahibi konudan engeller sizi.

Neyse konunuzu okuyanlar karar versin:

Kızlar günaydın. Umarım iyisinizdir 🥰
Ben sanırım biraz dertleşmek istedim. Bir süredir -1aydır falan- sürekli aldatılıyormusum veya aldatılacakmışım gibi bir duygu durumunun içindeyim. Ondan öncesi de hep bebeğime bir sey olacak korkusu vardı ama nasıl içten içe eminim bir sey olacak diye. Sükür o gecti artık bebeğim hakkında hep olumlu düsüncelerim var.
Bu aldatılma korkusu yeni başladı. İlk başta burda okuduğum hikayelerden vs etkilendiğimi düsünüyordum, bilmiyorum belki de öyle. Cevremde de çok aldatılma görmüş biriyim ama ben eski ilişkilerimde de, esimle de böyle bir sey yasamadım. Hatta her zaman bu konuda çok rahattım. Eski sevgilim mesela hiç kıskanmıyorum diye benimle ayrılmıştı, kıskanmadığım için sevmiyormusum 🙄 Esim de kendisi kıskançtır aslında ama beni kısıtlamaz, etraftakilere sinirlenir 😂 Ama ben değilim, gercekten değilim. Esime birinin bakması veya esimin kadın iş arkadasları vs olması beni bu zamana kadar asla rahatsız etmedi. Bunun bir sebebi de tabii ki esimin davranışları, yani beni şüpheye düsürecek en kücük bir hareketi olmadı tanıştığımız günden beri. Aldatılma ihtimalinin her ilişkide var olduğunun bilincindeydim her zaman, hala daha öyleyim ama yani böyle bir durum da yaşamadım hiç.

Neyse dediğim gibi yaklaşık bir ay önce gece esim uyuyorken birden bire bir şey dürttü ve telefonunu karıştırdım. Normalde asla yapmadığım bir sey. Zaten genelde birbirimizin telefonlarını alıp işimiz olduğunda kullanırız ama ilk defa bir sey bulurum diye girdim. Sapık gibi benimle tanışmadan önceki instagram mesajlarına kadar baktım. Asla sevmediğim bir sey olduğu halde erkek arkadaslarıyla vs bile konusmalarını okudum. Yazarken o kadar utanıyorum ki. Bir sey bulamadım. Bu içimi soğutur sandım ama yok…

Sürekli rüyamda esimi beni aldatırken görmeye başladım. Hatta rüyalarımın birinde yengemle aldattığını gördüm. Günlerce kendime kızdım ne hastalıklı, pis bir zihniyetim var diye.

Bir gün yine aldatıldığımı gördüm am çok kötüydü ve siddetli baş ağrısıyla uyandım rüyadan. Nasıl sıktıysam kendimi.. Ve aptal gibi bunu esime söyledim ama sakayla karışık.. Hani rüyamda beni aldatıyordun, yanlış işler yapmıyorsun dimi vs tarzında. Esim de zaten ciddiye almadı hiç. Bence sen çok evde kaldın bir yerlere gidelim istersen vs dedi.

Pazartesi günü doktor kontrolümüz vardı, esim de salı günü işi dolayısıyla başka bir yere gidecekti 2 haftalığına. Bu arada da arkadasim sağ olsun benimle kalacaktı. Neyse bebeği gördük falan ben de kv aradım bebeğin ultrason fotoğrafını falan attım güzel keyifli bi sohbet derken kv cenaze için yemek hazırlıyorum ben de dedi. Kim öldü dedim x kişisi sen tanımazsın ama esin tanır dedi. Ben de esime sordum o da “hee” yaptı sadece. Telefonu kapattım ve ben sormadığım halde esim “o x kisisi Ayse’nin babası dedi. (Ayse ismini uydurma koydum) kız esimin eski sevgilisi zaten biliyordum. en son 2018de bir münasebetleri olmus zaten ve esimi kuzeniyle aldatmış kız. esim de zaten direkt iletişimi vs kesmis kuzeniyle de kızla da. Ama biz nişanlıyken kızın abladı benim aileme “o cocuk Ayseyle evlenecekti LadyGunievere nasıl kandırdı onu” falan demişlerdi. Ailem de bunu ciddiye alıp esimle konsumustu ama tabii durum öyle değildi. biz esimle 2021de tanıstık zaten. ben o gün rahatsız oldum. biliyorum saçma ve basindan beri zaten bildiğim bi konu ama rahatsız oldum saçma sapan bir sekilde.

Annem de cenaze için Ayse’nin ablasının evine gitmis işte başsağlığına. Kadın anneme cevap bile vermeden çıkmış odadan. Aptal kadın.

esim simdi iş dolayısıyla başka yerde ve pazar günü gelecek ama ben sırf bu durum yüzünden soğuk yapıyorum. Dün gece uyumadan önce görüntülü aradı. O şalışıylrdu ve karanlık bir yerdeydi etrafı göremedim ama saçı falan dağınıktı (genelde zaten hep dağınık saçı eliyle çok oynadığı için) ama içime kurt düştü. etraf da karanlık bir sey göremiyorum. iki saat bahanelerle sohbeti uzatıp ipucu yakalamaya çalıştım. sonra arkadan arkadası gelip çay getiriyim mi sana diye sorunca rahatlayıp kapattım 🥲

2 gün önce aldatılırsan şöyle şöyle yaparım, bebeğime söyle bakarım falan diye senaryo yazıp gece yarısına kadar ağlayarak uyudum. Sabah baş ağrısıyla uyandım.

Hamilelik hormonlarımdan mı oluyor yoksa burda çok mu hikaye okudum yoksa tamamen burada canım sıkıldığı için knedime hayali dünyalar mı yaratmaya başladım anlamıyorum. Ama bu ben değilim ve çok yoruldum. Hala daha gözüm dolarak yazıyorum bunları. Bir de içimden “bir sey olmasa Allah bana bu psikolojiyi vermezdi diyorum” iyice kafayı yiyorum galiba. Esim bu arada arkadasları halısahaya bile çağırdığında benim zorumla giden birisi. “Benim yüzümden bu sıkıcı yere geldin, yalnız bırakamam seni keyfi şeyler için” der hep.

Ayy ne bileyim.. Dertleşmek istedim. Manyak mıyım neyim öfff.

Konuyu öyle bir saptırıyorsunuz ki ayakta alkışlıyorum 👏🏻
Konuda yatma kalkma yok,yemek içki yok. Ortada kadının aradığına dair resmî bir kayıt bile yok ve kadın adamı instagramdan engellemiş.
Arayan adam. Konuları konu bazında değerlendirin üzerine ekleme yapmayın. Ha siz konu sahibinin kocasını ve kadını yatıp kalkarken,yeyip içerken gördüyseniz bilemem

Çok özür dilerim birdahakine size sorarım nasıl yorum yapayım diye:)
Okuduğunuzu saptıran sizsiniz şuanda ama neyse iyi günler:)

Tamam ben konunuzu yorumsuz bir şekilde aşağıya koyuyorum herkes okusun diye. Hiç bahsettiğiniz gibi bir insan mıymışsınız okuyanlar karar versin. Dünden beri ben her konuya girdiğimde sizi görmekten yıldım siz cevap yazmaktan yılmadınız. Kimsenin fikri de değişmedi. Bir yerden sonra ben olsam sıkılır daha cevap vermezdim kimseye. Umarım konu sahibi konudan engeller sizi.

Neyse konunuzu okuyanlar karar versin:
sizin paikolojik sorunlarınız mı var? sizce burda fikir değiştirmeye mi çalışıyoruz? ben fikrimi söylüyorum, herkes gibi. kimsenin fikri de beni ilgilendirmiyor. kimsenin fikri benimkini değiştirmez, benimki de kimseninkini. insanlar düsüncelerini yazıyor. sizin karın ağrınız nedir ben anlamadım tam olarak? bak az biraz düsünsen anlatsın.. bana cevap verme, ben de yazmayayım değil mi? bu kadar mesajımın olması başkalarının bana yanıt vermesi ve bana cevap hakkı doğması. zor bir sey değil bunun çıkarımını yapmak. benim konumu bilen biliyor zaten 😂 sizin gibi kompleksliler haklı çıkmaya uğraşır benim öyle bir çabam yok. konumda bile yazdım “aldatsa bu kadar dert etmem koyarım kapının önüne ama bu psikolojiyle yasamak beni yoruyor” yani psikolojim ve ileride bana yaratacağı sorunlarla ilgili endişem var. aldatılmakla ilgili değil. bu demek değil ki aldatılırsam güle oynaya devam ederim bazıları da bunu anlamış cünkü 🙄 tabii ki acımı, üzüntümü yaşarım. ama beni bin kere aldatmasına izin verip evlendiğim adamın 1001cisinde aldattığında kötü kadınlar hepsi kötü kadın püü kaka yapıp erkeklik taslamam. haydi eyvallah. beni bu kadar görmek istemiyorsanız bana yazmayın. huyum bu cevapsız bırakamıyorum 🥰 öbdüm.

Hafendi susun yeter artık yav. Konuda gelişme var mı konu sahibi naptı diye giriyorum sadece sizi ve vasfiye teyzeyi görüyorum. Sizi polemikten dolayı şikayet edicem belki banlanırsınız da konu rahatlar.

Ayrıca konu sahibi M Mylittleyellowcat online olunca şu ikisini konudan engelle de artık bir gelişme varsa girelim konuya nasıl engelleyeceğinizi bilmiyorsanız özelden anlatırım.

Ayrıca aldatılınca çat diye kocayı kapının önüne koyacak insan aldatılmak konusunda bu kadar paranoyak olmaz kusura bakmayın yaptığınız şovlar hiç geçmedi bana
Pardon da siz kimsiniz de bana sus diyeceksiniz haddinizi bilin. Seni ne ilgilendirir nereye ne yazacağım. Kimseyle polemiğe girdiğim falan yok kim benim mesajıma cevap yazmış ona cevabını veriyorum ama sizin gibi algısı düşük insanlar çok olduğu için tek laftan anlamıyor bazısı. Çok gözüm korktu banlanmaktan eyvah ne yapacam şimdi.

sizin paikolojik sorunlarınız mı var? sizce burda fikir değiştirmeye mi çalışıyoruz? ben fikrimi söylüyorum, herkes gibi. kimsenin fikri de beni ilgilendirmiyor. kimsenin fikri benimkini değiştirmez, benimki de kimseninkini. insanlar düsüncelerini yazıyor. sizin karın ağrınız nedir ben anlamadım tam olarak? bak az biraz düsünsen anlatsın.. bana cevap verme, ben de yazmayayım değil mi? bu kadar mesajımın olması başkalarının bana yanıt vermesi ve bana cevap hakkı doğması. zor bir sey değil bunun çıkarımını yapmak. benim konumu bilen biliyor zaten 😂 sizin gibi kompleksliler haklı çıkmaya uğraşır benim öyle bir çabam yok. konumda bile yazdım “aldatsa bu kadar dert etmem koyarım kapının önüne ama bu psikolojiyle yasamak beni yoruyor” yani psikolojim ve ileride bana yaratacağı sorunlarla ilgili endişem var. aldatılmakla ilgili değil. bu demek değil ki aldatılırsam güle oynaya devam ederim bazıları da bunu anlamış cünkü 🙄 tabii ki acımı, üzüntümü yaşarım. ama beni bin kere aldatmasına izin verip evlendiğim adamın 1001cisinde aldattığında kötü kadınlar hepsi kötü kadın püü kaka yapıp erkeklik taslamam. haydi eyvallah. beni bu kadar görmek istemiyorsanız bana yazmayın. huyum bu cevapsız bırakamıyorum 🥰 öbdüm.
Ya bırak derdi gücü dikkat çekmek sorunlu mudur nedir. Düşünmeyecem ya ben senin gibi düşünmeyecem diyorum anlamıyor. Millet alıntılayıp bir şey yazıyor cevap yazıyorsun geliyor üstüne aşınıp bir daha yazıyor. Alsın aldatan kocası olursa koynuna soksun hayret ya

Hanımlar rica ediyorum polemiğe girmeyin.

Evli adamlarla birlikte olan kadınlara kimse oh iyi yapmış dememiş ki🤷‍♀️ Ahlaklı oldukları da iddia edilmemiş lakin aldatmalarda herkesin tepkisi farklı olur, kimisi gider her ikisine de hesap sorar kimisi sadece eşinin yakasına yapışır, kimisi eşini kadınların ayarttığını söyleyip direkt kadına saldırır ama inanın sizin kadının yakasına yapışmanız hiçbir işe yaramıyor çünkü karşınızdaki ahlaklı olsa zaten evli olduğunu bile bile birlikte olmaz, ahlaksıza ağzınıza geleni de söyleseniz Ya Rabbi şükür diyor.

Arkadaşım haftanın 2-3 günü ailece görüştüğü evinde ağırladığı arkadaşım dediği kadınla bastı eşini, karşı taraf da evliydi onun da çocukları vardı, arkadaşımın çocuklarıyla kadının çocukları birlikte oynuyorlardı, eşi de arkadaşım dediği kadın da arkadaşımın gözünün içine baka baka aldatmışlar, şimdi bu kadını paralasanız ne işe yarayacak?
Arkadaşım yaptı hiiiç bir işe yaramadı, kadın o kadar pişkindi ki sen de kadın olsaydın da kocanı elinde tutsaydın dedi, arkadaşım sinir krizi geçirdi kendini öldürüyordu az kalsın, benim arkadaşımın psikolojisi mahvoldu ama adamla kadın ilişkilerine devam etti, ahlaksıza ne deseniz boş siz yanınızdakini kapı önüne koymadıktan sonra onlar bildiğini okumaya devam ediyor.

Konu sahibinin psikolojisi çok kötüdür kolay değil ama bu adamın kumaşı daha nişanlıyken belliymiş o zamanda aldatmalar yaşanmış belki şimdiki kadın o zamanda vardı çünkü ara ara da olsa görüşülen 15 yıllık arkadaşın evde isminin geçmemesi olağan bir durum değil, eşle tanıştırılmaması da normal değil.

IMG_0059.jpeg

Bazıları evli olduğunu bilmiyor ama. Adam öyle güzel oynuyor ki kadınlar nişanlık gelinlik bakacak duruma geliyorlar. O nedenle ilk tepkiyi evdekine göstermek gerek. Ondan sonra diğer kadınla hesaplaşılmalı. Kadınlara saldırıp evdekiyle barışıp koklaşıp devam etmek çok aşağılık bir durum bana göre. Aldatan koca affediliyorsa diğer kadın da affedilecek. Benim kitabımda yok bunlar. Ben ayrılırım bitiririm.
Katılıyorum bu dediklerinize.

Göz ardı et secenedi vardı ama engel konusunda mesaj atarsanız sevinirim nasıl yapcam bilmiyorum

Yorucu bi gündü bakamadım yorumlara ..empati kurup anlamaya çalışan fikir beyan eden herkese sonsuz teşekkür ederim. Bi arkadaşımın aracılığıyla avukatla görüştüm boşanma konusunda kararim net yarın vekaleti verip ailemin yanına gideceğim .. Eylül ayında çalışmaya başlıyorum o sürece kadar ev bulup kendi düzenimi kurmam lazim .. zaten ev içinde de konuyu o kapatmaya ben uzatmaya eğilimli olduğumuz için huzur yok böyle devam etmeyeceği ortada affeder diyenler olmuş yaptım bile diyemeyen birinin affı mümkün değil .. (dese de bişey değişmez ama en azından bu kadar küçük düşürmez kendini çocuk kandırır gibi davranarak )

Kusura bakmayın iki günde boşanamadığım için .. siz psikoloji nedir bilmiyorsunuz anlaşılan ben kavgami bile bebeğim sesten etkilenecek die içime içime bağırarak yapmak zorunda kalıyorum.. Kadının bana değil bütün kadınlara karşı hatası ayıbı var kadınların yüz karası terbiyesiz ve ahlaksız bunu benim kocamla da yapsa bı başkasının kocasıyla da yapsa ahlak yapısı zayıf olan insana ahlaksız denir bunun söz vermeyle hiç alakası yok
Öfff boşanmaya yüreğim yok demiyorlar da yok bebeğim yok kutsal analık bilmem ne ile vicdan rahatlatıyor bu aldatılan kadınlar

bağım olan insanın bana yaptığı ihaneti bile çocuk var vs diye sineye cekebilecek midem varsa, kadına gidip ağalık taslamaya da gerek yok. ben sadece öfkenizi doğru yere yönlendirin diyorum. bugün ayseyi püskürtürsün yarın fatma gelir. hayatındaki adamda sorun var cünkü.
Yüz kere beğenebilsem bu yorumu

Öfff boşanmaya yüreğim yok demiyorlar da yok bebeğim yok kutsal analık bilmem ne ile vicdan rahatlatıyor bu aldatılan kadınlar
Beyninizi buzluğa mı kaldırdınız? Boşanma sürecinde olduğum yazıyor zaten.. ayrıca ne bu hırsınız yoksa sizde mi birini boşanmasını bekliyorsunuz

Beyninizi buzluğa mı kaldırdınız? Boşanma sürecinde olduğum yazıyor zaten.. ayrıca ne bu hırsınız yoksa sizde mi birini boşanmasını bekliyorsunuz
Yahu madem kararlısın o zaman sorun ne
Ama senin isteğin ayyy bebeğin küçük yapma, biraz süründür sonra affet dememiz ve senin midesiz midesiz oturmaya devam etmen

Beynini buzluktan çıkarırsan sorunun dışardaki parazitler değil kocan olduğunu göreceksin.

Not; aşağıda teselli meselli yazmışsın
Adam başkasını arzuluyor, nişanlıyken bile böyleymiş. Ahahajkalaşa
Al sana teselli

Son düzenleme:
Yahu madem kararlısın o zaman sorun ne
Ama senin isteğin ayyy bebeğin küçük yapma, biraz süründür sonra affet dememiz ve senin midesiz midesiz oturmaya devam etmen
Salak mısın Cemile? Bunu duymaya ihtiyacım olsa avukata mı giderim vekâlet mi veririrm ? Neyse ki senin gibi sığ değilim fikir almakla teselli almak arasındaki farkı biliyorum

X