Aldatıldım

Yahu madem kararlısın o zaman sorun ne
Ama senin isteğin ayyy bebeğin küçük yapma, biraz süründür sonra affet dememiz ve senin midesiz midesiz oturmaya devam etmen

Beynini buzluktan çıkarırsan sorunun dışardaki parazitler değil kocan olduğunu göreceksin.

Not; aşağıda teselli meselli yazmışsın
Adam başkasını arzuluyor, nişanlıyken bile böyleymiş. Ahahajkalaşa
Al sana teselli
Hayret içinde okudum mesajı. Böyle kötü olmaya gerek var mı sizce? Üstelik aldatılmış bir kadına bir tekme de ben vurayım tarzında bir yaklaşımla.

size karşı bir hatası yok kadının. terbiyesini, ahlakını da siz yargılayamazsınız. masum demiyorum bakın “size karşı bir yanlışı yok” evlenirken tüm kadınlarla sözleşme yapmıyoruz esimden uzak durun diye. bu vaadi size veren esiniz ve evliliğinize ihanet eden de o. ki dediğim gibi kadın olmasa başkası olacaktı. dikkatinizi ve odağınızı doğru noktaya yoğunlaştırın diye diyorum
evinizin içini bilmiyorum.. sizi aldatan adamla hala evli kalmanız yeterli oldu çıkarım için.
Bana mı yanlışı var 😂 şaka gibi yorum cidden

bak toplum olarak zaten ayıplarız, dışlarız böyle bir insanı. 100 kişiye sorsan yüzü de kadını ayıplar ve kadın hatalıdır. ama evliliğe karşı bir hatası yoktur diyorum ben. yani esim beni aldattıysa gidip o kadına benim esimle ne işin var diye soramam. cünkü onla işi olmaması gereken benim esim. anlatabildim mi? yoksa kadın evet kötü. aradım kadını saydım sövdüm. e dönüp demeyecek mi tamam ben kötüyüm, senin kocanın benle işi ne? ne dicen o zaman? benim basic olarak söylemek istediğim şu “öfkenizi, tepkinizi esinize odaklayın” dısardaki bir kadına enerji harcamayın. bugün buna tepki gösterdiniz belki korkusundan, belki umrusamadığından engelledi esinizi kurtuldunuz. e yarın başka kadınlar olacak. kadın bitmez. önemli olan esinizin sağlam bir durusu olması. benim söylediğim sadece bu.
Yaw tamam, senin başına gelirse kocanin agzina mıçar kadına dokunmazsın... Benim başıma gelse ben o kadına kat kat fazlasını yaparım.

Son düzenleme:
Göz ardı et secenedi vardı ama engel konusunda mesaj atarsanız sevinirim nasıl yapcam bilmiyorum
Merhaba konunun üst kısmında ... Üç noktaya tıklayıp yasakları yönet'e tıklayın. Engelleyeceğiniz kişilerin kullanıcı adını yazarak engelleyin

Yaw tamam, senin başına gelirse kocanin agzina mıçar kadına dokunmasızsın... Benim başıma gelse ben o kadına kat kat fazlasını yaparım.
Kocamın aldatmasından korkuyorum içerikli konu açmış üstelik. İnsanları anlamak çok zor.

Kocamın aldatmasından korkuyorum içerikli konu açmış üstelik. İnsanları anlamak çok zor.
Hani en marjinal bizdik be kuzum 😂 rüyanda kocanın seni yengenle aldattığını görecek kadar kafayı tak ama millete cart curt...diğer kadının saçını başını yolmaz, arabasını parcalamazsa bende bişey bilmiyorum.

Hani en marjinal bizdik be kuzum 😂 rüyanda kocanın seni yengenle aldattığını görecek kadar kafayı tak ama millete cart curt...diğer kadının saçını başını yolmaz, arabasını parcalamazsa bende bişey bilmiyorum.
Konu sahibinin üzerine o kadar gidilmiş ki aynısını yaşasalar kesinlikle ortalığı yıkarlar. Ben de yıkarım. O zaman hak olanı konuşalım 😂

Konu sahibinin üzerine o kadar gidilmiş ki aynısını yaşasalar kesinlikle ortalığı yıkarlar. Ben de yıkarım. O zaman hak olanı konuşalım 😂
Ben önce kocamı kör neşterle deler, sonra kadına geçerim. Böylelerine meydanlarda ibreti alem için vurucaksin kırbacı 😂😂😂

Salak mısın Cemile? Bunu duymaya ihtiyacım olsa avukata mı giderim vekâlet mi veririrm ? Neyse ki senin gibi sığ değilim fikir almakla teselli almak arasındaki farkı biliyorum
Ya lütfen şöyle insanlara cevap vermeyin. Bırakın kendi kendilerine savunsunlar metres haklarını. Her konuda aynı şey oluyor. Aldatılan kadın derdini anlatıyor, öyle bir saldırıyorlarki konusunuda üyeliğinede kapatıp gidiyor zavallı. Küçücük bebeğiyle ihanete uğramış kadına gurursuz, midesiz diye hakaret edenler metreslere toz kondurmuyor nedense.

Ben şahsen kocişkololipopunun bir özrünü kabul edip, adamı koynuna almaya devam edip tek laf etmeyip diğer kadına ağız dolusu küfürler eden, saçını başını yolan kadınlara illet oluyorum. Senin karşına dikilmemiş tek laf dahi etmemiş birini yolabilmen için önce yanındakini halletmen gerekiyor, aksi sinir çıkarma günah keçisi belleme oluyor. Ama bu konuda o durum yok. Affedilen, korunan, kollanan, erkektir yapmış bi hata denilen, kandırdılar ayarttılar aklına girdiler denilen bir kociş yok. Bir anda hayatı tepetaklak olan, elinde bebeği öylece kalan, tehditlere maruz kalan, güçsüz hisseden bir kadın var. Dün bir yuvası vardı, iyi bir kocası. Şimdi o yuva başına çöktü, kocanın içinden deccal çıktı. Çifte standardı yine eleştirin ama bu konu o konu değil.

Ya lütfen şöyle insanlara cevap vermeyin. Bırakın kendi kendilerine savunsunlar metres haklarını. Her konuda aynı şey oluyor. Aldatılan kadın derdini anlatıyor, öyle bir saldırıyorlarki konusunuda üyeliğinede kapatıp gidiyor zavallı. Küçücük bebeğiyle ihanete uğramış kadına gurursuz, midesiz diye hakaret edenler metreslere toz kondurmuyor nedense.

Ben şahsen kocişkololipopunun bir özrünü kabul edip, adamı koynuna almaya devam edip tek laf etmeyip diğer kadına ağız dolusu küfürler eden, saçını başını yolan kadınlara illet oluyorum. Senin karşına dikilmemiş tek laf dahi etmemiş birini yolabilmen için önce yanındakini halletmen gerekiyor, aksi sinir çıkarma günah keçisi belleme oluyor. Ama bu konuda o durum yok. Affedilen, korunan, kollanan, erkektir yapmış bi hata denilen, kandırdılar ayarttılar aklına girdiler denilen bir kociş yok. Bir anda hayatı tepetaklak olan, elinde bebeği öylece kalan, tehditlere maruz kalan, güçsüz hisseden bir kadın var. Dün bir yuvası vardı, iyi bir kocası. Şimdi o yuva başına çöktü, kocanın içinden deccal çıktı. Çifte standardı yine eleştirin ama bu konu o konu değil.
Çok düşündürücü gerçekten.. ürkütücü..Ben ikisi de belasını bulsun istiyorum bunlar metrese melek muamelesi yapma derdinde

Kalp ve vicdan yoksunu insanlar .. birisi yapar birisi savunur işte..
devam edecekseniz de etmeyecekseniz de lütfen destek alın içiniz de çözemezsiniz bir psikolog ile görüşüp sağlıklı karar alırsınız burası artık bazı hesaplar gerçekten normal değil hınçlarını yazanlardan çıkarıyor
Erkek daima karısına karşı sorumlu ama bile bile evli erkekle takılanlar da kadına olmasa da etik olarak bu toplumda en aşağılık ahlaksızlar

devam edecekseniz de etmeyecekseniz de lütfen destek alın içiniz de çözemezsiniz bir psikolog ile görüşüp sağlıklı karar alırsınız burası artık bazı hesaplar gerçekten normal değil hınçlarını yazanlardan çıkarıyor
Erkek daima karısına karşı sorumlu ama bile bile evli erkekle takılanlar da kadına olmasa da etik olarak bu toplumda en aşağılık ahlaksızlar

Burda yapılan yorumlardan bazen fikir bazen destek aldım bazılarıda moralimi aşırı düşürdü. Şu an en çok ihtiyacım olan şey psikolojik destek ama sanırım onu en sona ertelemek zorunda kalacağım çünkü boşanma yeniden bir düzen kurma bu süreç içerisinde mesleki olarak işe devam edebilmek için gerekli şartları sağlamak derken benim için gerçekten zorlayıcı oluyor. Maddi ve manevi anlamda altından kalkmakta zorlanıyorum. Çünkü evlenmeden önce başka bir şehirde yaşadığım için bütün düzenimi bırakıp burada eşimle birlikte bir düzen kurmustim şimdi hiçbir şeyi olmayan bir anne olarak yoluma devam edeceğim.. ama günün sonunda destek almayı ihmal etmeyeceğim

X