Aldatıldım mı????

Canım bebek var eşimden önce gitmem mümkün değil. Üstelik kimseyi tanımıyorum doğru dürüst. Gidip insanlara ben bunun eşiyim diye tanıştırıp o soruları sormam şüphe uyandırmaz mıydı? O şekilde değil ama gün içinde gidio direk kadınla konuşsaydım keşke. Bu saatten sonra keşkelerin anlamı yok. Bi ara eşimin iş yerine uğrayacam. Gidip direk kadınla bu mevzuyu konuşsam mı yoksa ağzını mı yoklasam bilmiyorum

Seninle hikayemiz benziyor canım o yüzden kapatamıyorum. Belki benimki de bir haltlar karıştırıyordur. Bakalım inşallah dediğin gibidir

İşyeri arkadaşı olduğuna emin miyiz acaba ? Soyadını bilmemesi tuhaf geldi açıkçası. Ama haklısınız çok ilgileniyor olsa soyadını biliyor olurdu bence de . Yine de tedbiri elden bırakmayın, bir şekilde takip edin eşinizin yaptıklarını derim.

Serpil eski iş yerinden canım. O kadını tanıdığını sanmıyorum.

Çiçek hangi adrese gitmiş? Gönderen kısmı belli mi ? Ben Eşinize inandım. Size yakalanınca bocalamış. Söyleyin bu konuları size sorsun. Kırdığı kişi için ortak karar verin. Nimet nimet konuşulunca takılmıştır. Ondan o ismi söylemiştir.

Evet Eminim canım faceden buldum bilgilerine baktım iş yerinin sitesinde personel bilgileri de var. Facedeki resimlerinde de iş yerinde resimleri var

Ben direk iş yerine gitmiş diye düşündüm şimdi sen sorunca düşünüyorum da teslimat bilgilerine bakmadım bunu nasıl düşünemedim. Kızın adını gördüm sadece delirdim. Ama mesai saatleri içinde kızın kendisine teslimat yapılmış. Evine göndermiş olabilir mi? Ah ne aptal ne acemiyim neden bakmadım

Eşin kırınca çiçek alan biriymiş. Hareketi doğru değil. Bir bayana çiçek yollamamalı. Bunları güzelce anlat. Adres ev ise şüpheli olabilir. İnşallah iştir.
Yanına çağırıp konu büyüdü kusura bakma senden / sizden özenli olmanı beklerim tarzı bir konuşma yeterli idi.

Şimdi hatırladım canım iş adresiydi hatta ordan görüp iş arkadaşı olduğunu anlayıp personel bileğilerine bakmıştım. Bütün konuşmaları yaptım canım hatta gereğinden fazla konuştum ve laçkalaştı artık. Toparlanabilir miyiz artık bilmiyorum

Birincisi siz telefonda çiçek göndermek için bazı sitelere girdiğini görüp bunu kendisine ifade edip eğer gerçekten kendisinin söylediği gibi bir durum varsa ona bu durumu anlatması için bir fırsat vermişsiniz. Ama eşiniz o esnada yalan söyleyip "Yanlışlıkla girmişimdir." Deyip sizi başından savmış. Zaten burda bir kere güven sarsmış bana göre. Ve güven ilişkide en önemli meziyettir.

İkincisi sırf siz şüphelenmeyin diye size de aynı gün çiçek göndermiş, masumane bir olay olsaydı kendisinin anlattığı gibi ne size çiçek gönderir ne de olayı gizlerdi. Burda birazcık size saf yerine koymuş oluyor.

Üçüncüsü evi terkettikten sonra kafanızdaki şüpheleri gideremeden geri dönmüşsünüz. Bu şüpheyle yaşayabileceğinize hiç ihtimal vermiyorum.

Dördüncüsü ben olsam işyerindeki kişilere ulaşır, böyle bir şeyin olup olmadığını sorarım. Bu kadar basit bir çözümü varken neden bunu yapmadınız?

Beşincisi birisi evden gidecekse eşiniz olsun bu kişi. Kovun evden. Şahsen onu bırakmak için siteye"Yanlışlıkla girmişim" demesi yeterli olurdu. Güvenin bittiği yerde asla kalmam.

Süper. Toparlanırsınız bence. Mutluluklar dilerim.

Bu gün sabaha karşı bi deneyeyim canım fark etmesin. Bişey varsa çıkar inşallah. Bildirim filan geliyor mu yoksa başında bekleyip takip mi etmek gerekiyor? Eşimle ortak kullanıyoruz bilgisayarı

Hepsi güzel doğru ama asla asla demeyin bence.

Cnm bide sen yazdinya iş arkadaşları gelen çiçeği görünce sevgilisi gökhan dan geldi zannetmisler diye. Demekki teslimat iş yerine yapildi.

Bu gün sabaha karşı bi deneyeyim canım fark etmesin. Bişey varsa çıkar inşallah. Bildirim filan geliyor mu yoksa başında bekleyip takip mi etmek gerekiyor? Eşimle ortak kullanıyoruz bilgisayarı
Sen şimdi kendi telefonunu bagla bi bilgisayara bakalım bılfırım geliyor mu , brnım bilgisayarın ses sistemi yok ondan dolayı bilemiyorum. Önce kendi telinde dene ki adamınkini bağlarken vakıt kaybı yaşama canım.

Canım yeni iş yerine başlayalı 3 aya yakın oldu ve tanıyıp görüştüğüm kimse Yok kime ulaşıp kimden Bilgi alıcam ki? Sadece kızın numarası var. Onu da ararım diye aldım vazgeçtim. Hala arada arasam mı diyorum. Eşim yalan söyledi bunu biliyorum zerre güvenim de yok. Bunu her fırsatta da söylüyorum eşime. Ellerimi tutup yalvarıyor bana güven tek hatam olmayacak diye. Güvenim Yok ama aldatıldığımdan da emin değilim. Sevgili olsak gözünün yaşına bakmaz terk ederdim. Ama evliyiz ve babalarına çok düşkün çocuklarım var. Somut bi gerekçem olmadan bitirmek istemiyorum çocuklarımdan da sorumluyum. Ha aldatıldığımdan emin olsam çocuklarım var diye de asla katlanmam

Hepsi güzel doğru ama asla asla demeyin bence.
Güvenin bittiği bir ortamdan bahsediyorum ama. Sözlerin güvenilirliğini kaybettiği, şüphenin kol gezdiği bir ortamda ne eşinize karşı sevginizi doya doya yaşarsınız ne de ötesini berisini düşünmeden mutlu olabilirsiniz. Böyle bir birliktelik maalesef olmaz. Olursa sahte durur.

Şöyle düşünün, eğer aldatıldıysanız durum çok fena evet. Ama o durumda elinizde kanıt olmadığı için emin olmak istiyorsunuz, görmek istiyorsunuz. Bekleyeceksiniz.

Peki ya aldatılmadıysanız? Cidden eşiniz bir düşüncelilik yapayım derken her şeyi berbat ettiyse? O zaman eşinizin iyi niyetten yapmaya çalıştığı bir anlık saçma davranış yüzünden ilişkinizi mahvediyor, yıpratıyor olursunuz. Eşinizi asla savunmuyorum, hata etmiş, ama kendinizi yıpratmanıza üzüldüm ben.

Bence bu konuda içinizde kalan bir şey varsa yapın, kızla konuşmak ya da ne bileyim iş yerine gidip görmek gibi, sonra bir karar verin ve kapatın. Eğer emin olana kadar bitirmeyecekseniz yıpratmayın kendinizi de aile hayatınızı da. Umarım gerçekler ortaya çıkar, hayat bir şekilde önünüze kanıt çıkarır işin aslı ne ise.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…