Aldatıldım mı Haksız mıyım ?

Sizin bir kaç gün konuşmamanız ayrı kalmanız lazım belki o zaman hatasını anlar. Seviyorsun eşini.. Biraz ayrı kalmanız lazım evi terketmek değilde ailenin yanında bir süre kal. Ki özlesin hatasını anlasın

Esiniz bir daha cesaret eder ama hayat kadınlarına gider ama kendi cevresinden yapar ama telefonunu saklar yapan hep yapar. İlkinde boşanmadiysaniz ömür boyu yapacaktir

ailem başka şehirde bunu yapmak biraz zor burada pek kimsem yok

evet çok aşırı duygularına yenilen bir insanım doğru olanın ne olduğunu biliyorum ama salaklık mı diyeyim ne diyeyim bu duruma bir yanım inanmak istiyor ama güven duygumu yitirdim
Bunu yaşadığı kişi arkadaşın bu çok üzücü. Ben olsam arkadaşlarıma ne gözle bakıyormuş derdim. Ve devam etme kararı aldığımda onu bir daha arkadaşlarımla tanıştırıp, aynı ortama asla sokamazdım.

günlerdir konuşmuyorum aynı evdeyiz ama yüzüne bakmıyorum sürekli ısrarcı yaklaşımları düzeltme çabası var ama bir şeyler yıkılıncakolayca eski haline dönmüyor
Sizinki aldatmanin da ötesinde igrenclik sirtinizdan vurmus. Ayri kaldigi dönemde onla flörtlesti olmayincada size geri döndü. Allah islah etsin.

evet olan bana olur yine ve küçük düştüğümle ailemi huzursuz ettiğimle kalırım
Hayır siz küçük düşmezsiniz ailenizi huzursuz da etmiş olmazsiniz. Ama doğru değil böyle seylerde yapılacak en doğru şey boşanma nafaka tazminar talebi ve ne halleri varsa görsünler demeleri. İnsanin arkadasi bildiğinden kazık yemesi çok daha kötüdür üzüldüm hayırlısı olsun

Bu tarz şeyleri afetsenizde hayatınız boyunca umutamıycaksınız arada bir aklınıza gelicek ve içinizde büyütüp paranoyaklaştıracaksınız her eline telefonu aldıgında bir şey mi oluyor acaba diye kendinizi yiyip bitiriceksiniz eşinizin bu durumu kabul ettiğinizde tekrarlama oranı çok yüksek asla yapmaktak geri durmuycaktır eger bununla yaşayabilcrginizi düşünüyorsanız affedin derim ama öbür türlüsü size zindan dan farksız olucaktır

buna inanmak istiyorum işte zaten tek istediğim bu ama kaygılarım çok eşim çok değişik biri terkedilmeyi hazmedebilecek biri değil öldürmek değil de intikam almak isteyebilir ve henüz 22 yaşındayım insanların bakışı yargılamaları da beni korkutuyorum kısacadı cesaret edemiyorum kendi başıma bir şey yapamayacakmıiım gibi ona bağımlıymışım gibi

Siz bosanmazsiniz onu geçelim. Eşinizin telefonu sifirlamasi hiç mantıklı gelmedi. Sifirlansa bile kanıt bırakmış pek becerikli değil sanırım. Ayrıca bir haftada gözü dışarı kaymış çok hızlıymış. Bilmesek sanki bu anı, ayrılma anını beklemiş derdik.

"sürekli erkeklerle takılam kabaca kaşar denebilecek biri"
"ben hiç bir zaman insanları tercihleriyle yargılayan biri olmadım ve herkesin hayatı kendi tercihi diye baktım"

İlginç.
Eşiniz hakkında ne düşünüyorsunuz peki? Henüz dava bile açılmadan yakın arkadaşınızla sizi aldatması konusunda mesela?

Kocami ayartti denmez ona. Kocasının da gözü dışardaymis ki hiçbir fırsatı kaçırmamis denir. Aldatma mevzularinda erkekleri aklamaya çalışmayın

üstün olması gerektiğini düşünüyor sanırım sadece onun istediği şekilde olabileceğini yada kaybetmek istemiyor yani ben bile artık ne olabileceğini bilmiyorum

iğreniyorum tiksiniyorum salak yerine koyulduğum için öfkeliyim acı çekmesini istiyorum ama o tam tersi bir şeyleri düzeltir gib yaklaşınca hiç olmadığı kadar iyimser sevgiyle yaklaşınca acaba diyorum yapamıyorum

aynı şeyi söyledim hatta eve getireceği erkek arkadaşlarına bile güvenemeyeceğimi ona güvenmediğim için beni bile kötü yola sokabilirsin gibi şeyler söyleyip öfkelendirmeye çalıştım birazcık onuru gururu kırılsın istedim

Siz neden kocanızi aklamaya çalışıyorsunuz? Çok mu seviyorsunuz? Ayrıca madem bu kızla arkadaşsiniz huyu suyu ortada arkadaşlığı bitirrcektiniz. Burda siz hatalisiniz. Kocanız hemen gözü kaymış kocanız hatalı. Arkadaşınız da hemen kocanızla ilişki kurmuş o da hatalı. Burda hata sadece arkadaşta değildir

telefonunu ben sıfırlamıştım telefonunun şifresini değiştirdik sonrada giremedik benim hatamdı yani yedek alındığının oda farkında değildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…