Aldatıldım mı Haksız mıyım ?

Sizi uzmek istemem ama arkadasinizla arasindaki iliskinin sadece o 1 haftayla sınırlı kaldigini dusunmuyorum.
eşim biraz umursuz hep laylaylom yaşamış biri sorumluluk alabilecek biri olduğu için güvendim en başında evlenirken eski sevgilisiyle bile arkadaş kalabilecek hiç yaşanmamış gibi yapabilecek biri

işte o kadının utanması olsaydı evli bir erkeğe bu şekilde yaklaşmazdı ve bu bir arkadaş normal kişi değil. Ha birde bunu neden yapardım ? eşim bir daha böyle birşeye cesaret edemesin diye. yoksa tabi ki tek taraflı değil adam da da suç var. Ama bunu yapan yabancı kadın değil arkadaşı

Bir daha kimsenin kocasına bu şekilde yaklaşamaz tedirgin olur en azından.

o an fotoğrafları kendime göndermek aklıma gelmedi bunu düşündüm ama o tarz insanlar o kadar arsız yüzsüz olur ki utanacağını dokunacağını düşünmem mesaj attım sadece birşey diyemedi oda zaten engelledim sonra ama onunla uğraşarak kendimi daha düşüreceğimi düşündüm

gidebilecek cesaret arıyorum aslında korkmamak istiyorum
Canım bak bu senin hayatın ben yorum yazar başka konuya geçerim keza herkes öyle
Hayat senin eşini tanıyan sensin ne yapar tekrar eder mi sen affeder misin ya da onsuz yaşayamaz misin tüm bunlar onemli iyi dusun dogru karar ver
Affetme kararındaysam burnunu çok iyi surttur
Yaptım yakalandim hiç bir şey de olmadı diyemesin
Yaptım dünyanın sonu gibiydi desin bir daha cesaret edemesin

Aldatma.... Burası canımı sıktı. Tekrarlar gibi geliyor. Nitekim boşanmalar da bir kaç defa affedilip tekrar aldatılmayla sonuçlanıyor. Bilemedim,karar sizin.

evet olan bana olur yine ve küçük düştüğümle ailemi huzursuz ettiğimle kalırım

Naparsiniz bilmiyorum ama yakin arkadasinizla bu sekilde konusmalarini yakalamaniz cok kotu ve aşırı guven sarsici bir olay

Kız kasar diye olmamıs bu, kocan adi oldugu ıcın boyle olmus.
Kiz isterse hayat kadınlığı yapar bu kocanın yaptıgı itligi yok etmiyor.

Kıza kasar dıyıp arkasından naptıgı benı ilgilendirmiyor demen degısık olmus.
Kocan senı aldatmıs, kızı hayatından cıkarmıssın kendine saygını kaybetmek ıstemedigini yazmıssın madem ıstedıgın kendine saygı kocanı da kızı cıkardıgın gıbı cıkaracaksın

Sizi uzmek istemem ama arkadasinizla arasindaki iliskinin sadece o 1 haftayla sınırlı kaldigini dusunmuyorum.
Bende katılıyorum bu arkadaşa dusunki ayrılalı bir hafta oldu ve bir hafta da kanı bozuk arkadaşınızla hemen muhabbet edip nasıl o samimiyete gelebiliyor bir hafta da bilmiyorum Allah yar ve yardımcınız olsun ama bu durumu siz yapsaydiniz eşiniz sizi affeder miydi ve bu hayatta bir defa yaşama şansımız var kendinize iyi davranın

aslında gitmek istiyorum ama sanırm psikolojik olarak bir şekilde bastırıldım yada cesaret edemedim henüz 22 yaşındayım ve hayatla ilgili tecrübem çok az ve bu tarz şeyler nasıl denilir bilmiyorum ama tırsak cesaretsiz sanki yapamayacak devam edemeyecekmişim gibi hissettiriyor

Ne yapman gerektiğini söyleyemem. Sadece okurken şunu fark ettim. Diğer sefer kendisi eşyalarını alıp gitmiş ciddi bir boşanma süreci atlatmışsınız o zaman bunu kabul ederken, şimdi etmez diyorsun. Bunun nedeni bence ciddi anlamda kabahatli olduğu ve herkesin bunu öğreneceği psikoloji ile yanaşmayacak. Şuan istememesinin altında bu durumun duyulması yatıyor. Umarım en sağlıklı kararı verirsin

neden cesaret edemediğimi bilmiyorum gidebilirim ama bir şe engel oluyor sanki kalbim sızlıyor kafam karışık korkuyorum cesaret edemiyorum böyle büyük bir şeye sanırım eşimin uyguladığı psikolojik baskı

sordum böyle bir şeyi ben yapsam beni kabul eder miydin diye etmezdim ne diyebilirim hatalıyım özür dilerim o güne dönsem asla yapmazdım birşey ki bir şey de olmadı öyle sadece mesajlaşmayla kalan bir şeydi bi boşluk halindeydim dedi tabi bu bir bahane değil aldatmanın bir katagorisi olmaz

Kocanizda az kasar degilmis.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…