Aldatıldım mı Haksız mıyım ?

iğreniyorum tiksiniyorum salak yerine koyulduğum için öfkeliyim acı çekmesini istiyorum ama o tam tersi bir şeyleri düzeltir gib yaklaşınca hiç olmadığı kadar iyimser sevgiyle yaklaşınca acaba diyorum yapamıyorum

Çoktan yaptığı bir şeyi nasıl düzeltecek ki? Olmuş bitmiş bile. Pişman oldu desen barışırken senden saklamazdı, af dilerdi bu konuda.
İntikam alır vs diye boşanmaktan çekinmenizi anlıyorum belki kişiliği zordur ama konuda eşyalarını aldı gitti diye siz söylemişsiniz. Emin misiniz?

Son düzenleme:
Siz neden kocanızi aklamaya çalışıyorsunuz? Çok mu seviyorsunuz? Ayrıca madem bu kızla arkadaşsiniz huyu suyu ortada arkadaşlığı bitirrcektiniz. Burda siz hatalisiniz. Kocanız hemen gözü kaymış kocanız hatalı. Arkadaşınız da hemen kocanızla ilişki kurmuş o da hatalı. Burda hata sadece arkadaşta değildir
onu aklamaya çalışmıyorum aksine canı yansın mahvolsun istiyorum ve kendim biraz cesaret edebilmeyi istiyorum gidebilecek gücü arıyorum

Çoktan yaptığı bir şeyi nasıl düzeltecek ki? Olmuş bitmiş çoktan. Pişman oldu desen barışırken senden saklamazdı, af dilerdi bu konuda.
İntikam alır vs diye boşanmaktan çekinmenizi anlıyorum belki kişiliği zordur ama konuda eşyalarını aldı gitti diye siz söylemişsiniz. Emin misiniz?
boşanma sürecindeydik ama dava açmamıştık 10gün kadar ayrıydık konuşmadık o süreçte bunu ben yeni tesadüfi şeklde öğrendim saklamasının sebebi sanırım sonsuza dek ortaya çıkmayacağını düşünmesi bana söylemeyerek konuyu kapattığını bir sorun daha çıkmayacağını düşünmş olabilir

Yaşın çok küçük ya. 22 yaş evlilik ve aldatılmak travması için çok küçük. Kimse demedi mi evlilik zor, ağır bir sorumluluk, daha çok erken diye? Ozguvensizlik ve cesaretsizlik biraz burdan kaynaklanıyor. Ayaklarının üstünde duramıyorsun

boşanma sürecindeydik ama dava açmamıştık 10gün kadar ayrıydık konuşmadık o süreçte bunu ben yeni tesadüfi şeklde öğrendim saklamasının sebebi sanırım sonsuza dek ortaya çıkmayacağını düşünmesi bana söylemeyerek konuyu kapattığını bir sorun daha çıkmayacağını düşünmş olabilir

Demek ki pişman değil. Öğrenmeseniz içine sinecekti

buna inanmak istiyorum işte zaten tek istediğim bu ama kaygılarım çok eşim çok değişik biri terkedilmeyi hazmedebilecek biri değil öldürmek değil de intikam almak isteyebilir ve henüz 22 yaşındayım insanların bakışı yargılamaları da beni korkutuyorum kısacadı cesaret edemiyorum kendi başıma bir şey yapamayacakmıiım gibi ona bağımlıymışım gibi
Ailen arkanda durmaz mi? Ah be canım böyle dengesiz insanı cokmu aradın. Hem suçlu hem intikam alicak oyle mi.. mesleğin varmi? Azıcık kendine güvensen aslında

Peki siz o bir hafta ayrilikta aynisini yapsaydiniz esiniz ne tepki verirdi? Eminim hic dusunmeden biterdi ustunede darp edilirdin iyi dusun. Bugun pismanim diyen yarin tekrar aynisini yapar. Ilerisi olmadi diyor kiz arkadasiniz veya herhgi biri bugun gel dede kosa kosa gidecek bir kocaniz var. Ailelere anlatmaniza gerek yok aileler ne yapabilecek Allah askina sizi baristiracaktir

2 yıldır evliyiz bir kaç ay önce aralık ayının son günlerinde eşimle bir tartışma yaşadık ayrılma kararı aldık. eşim tüm eşyalarını toplayıp evden gitti 1 hafta boyunca hiç konuşmadık dava açmasını bekledim açmamıştı 1 hafta sonra beni aradı son eşyalarını almak için eve gideceğini ve konuşmak istediği söyledi gittim uzun bir süre konuştuk ve tekrar denemeye karar verdik barışmıştık. barıştıktan bir ay sonra başka bir şehire taşındık zaten taşınacaktık ama bu olaylardan dolayı ertelemiştik. baika bir şehire taşındık şubat ayında. bugün 28.04.2020 olarak hesaplayınca 3 gün önce eşimin telefonundan bir şey bakıyordum telefonunu sıfırlamak zorunda kalmıştık şifresini unuttuğu için 3 hafta önce falan belkiyedek almışımdır diyerek lifebox uygulamasını kullanıyordu tekrar indirmiş şimdiye kadar bakmamıştımhiç oda bakmamış telefonuna bakınırken oraya girdim ve ayrı olduğumuz dönemin tarihinde bir kaç tane fotoğraf gördüm orasını burasını çekip /çıplak değildi) iç çamaşırları giyip farklı farklı yakın bir arkadaşımız daha fotoğrafı ve bazı kısımlarını ss almış konuşmaların kızın duşa gireceği vs falan dediği. gördüğüm günün sabahına kadar arkadaşımdı konuşuyorduk. kavga ettik büyük birkavga oldu ve baya hırpaladım, savunması o dönemde ayrıydık boşanacaktık sen avukat bile tutup beni gözden çıkarmıştın o günlerin hesabını soramazsın oldu. ben kabul etmedim ve bitti bu evlilik dedim uzunca süre tartıştık ben o arkadaşımıza mesaj attım ve her yerden engelledim. eşim özür diledi hata yaptığını ama o dönemin getirdiği bi salaklık saçmalık olduğunu ama hiç bir şekilde daha ilerisi olmadığını söyledi. özür diledi yalvardı. İçimde onu affedemiyorum günlerdir sadece uyuyorum ağlıyorum. boşanmak istiyorum dediğimde bırakmam seni bunu benden isteyemezsin sen benim canımın yarısısın vs vs diyor. evi terk edecektim o yokken ama yapamadım içime sindiremedim. ama kalmak içime sinmiyor ve güvenemiyorum belkide gidemememin sebebi seviyor olmam. ona çok güvenirdim hemde çok böyle bir şeyi aklımın ucundan geçirmezdim. evi terk edip ailemin evine mi dönmeliyim bilmiyorum özgürlüğümü özledim bu duygu çok canımı yakıyor yanımda uyumasını istemiyorum onu içimde affedemiyorum ama niye gidemediğimi bilmiyorum. kendi memleketime döndüğümde yeni hayat kurmam zor olacğını düşünmüyorum işim hazır kolayca hayat kurabilirim ama bir evliliği böyle nasıl bitirebilirim bilmiyorum. büyük birine danışmak için anneannemle konuştum biz senin her zaman arkandayız dedi dene şans ver seviyorsa daha beteri de olabilirdi gibi eski kafa düşünceleri gibi gelen şeyler söyledi. Ailemle konuşmuyorum çünkü onlar şimdiye kadar beni hep kötü yönde etkileyip kendi çıkarları için yönlendirmeye çalıştı gaza getirilmek istemedim. Yarın eşim evde yokken eşyalarımı toplayıpgitme şansım var yapmalı mıyım denemeli miyim bir süre. (eşim boşanma ile ilgili oturup konuşulabilcek biri değil asla olgun yaklaşmayan benibırakmak istemeyen bu konu açılınca dahi saldırganlaşan biri )
Aldatılmak ağır.. ama katar sizin yaşayacak sizsiniz....

Yaşın çok küçük ya. 22 yaş evlilik ve aldatılmak travması için çok küçük. Kimse demedi mi evlilik zor, ağır bir sorumluluk, daha çok erken diye? Ozguvensizlik ve cesaretsizlik biraz burdan kaynaklanıyor. Ayaklarının üstünde duramıyorsun
işte küçük olmamın getirdiği saçma o aşk sanılan his heyecan arzulama kendine ait bir hayatın olacağını düşünme yanılma yani tamamen şimdiki aklım olsa asla asla evlenmezdim

Ailen arkanda durmaz mi? Ah be canım böyle dengesiz insanı cokmu aradın. Hem suçlu hem intikam alicak oyle mi.. mesleğin varmi? Azıcık kendine güvensen aslında
bu şehre yeni taşındık kendi memleketime geri dönsem işim hazır ailem dışında herkes destek olur ama ailem biraz garipkendi çıkarlarını düşünerek hareket ediyorlar hep bu süreçte bile beni nasıl kullanacaklarını düşünerek akıl verirler

guzel tarafindan bak arkadasim sandigin birinden,es sandigin birinden kurtulacaksin.Hayatindaki parazitleri cikarman icin bir sans eline gecmis.guzel gunler seni bekliyor bence bu evlilik bir sansi haketmiyor.

Boşansaydınız boşandığınız dönemde biriyle birlikte olsaydı sonra tekrar barışıp evlenseydiniz o Zaman o dönemi bana soramazsın demekte haklı olurdu ama bu durumda net aldatılmışsınız.Seven insan sevdiği kişiden ayrılır ayrılmaz başka kollara koşmaz resmen nefes almadan başkasını bulmuş yani

Ayri kalinan zamanda yakin arkadasla beraber olmamistir oncesi vardir onun.guzel tarafindan bak arkadasim sandigin birinden,es sandigin birinden kurtulacaksin.Hayatindaki parazitleri cikarman icin bir sans eline gecmis.guzel gunler seni bekliyor bence bu evlilik bir sansi haketmiyor.
bitirmem ancak şu şekilde olabilecek eşim evde yokken işe gittiğinde eşyalarımı toplayıp haber vermeden kaçıp giderek ve ben buna cesaret edemiyorum yani düşününce mümkün ama o ana geldiğinde korkuyorum cesaret edemiyorum çok ağır şeyler hissettiriyor ve belkide aptalım

X