Aldatıldım lütfen bir akıl verin

Ah canım içimi döktün

İnanki çok üzüldüm.erkekler malesef kadınları onların yaşadığı duygusal çöküntüleri trawmaları görmezler.beyinleri yukarda değil aşağıda çalışır çünkü.bide üstüne sen hatalı çıkarsın büyütüyosun hiçbişey yok kuruntu yapıyosun,sen cidden kafayı yedin gibi itamlardada bulunurlar genelde.aslında hiçbişey yokmuş gibi gösterirler.profosyonel yalancılar çünkü kendini bile inandırırlar.seni nasıl kötülüyodur sevgilisine ahhhh, diyodur benimle ilgilenmiyo bakımsız yemekten anlamaz bıktım ondan boşancam küçüğün büyümesini bekliyorum yada konuşcam en kısa zamanda gibi karşıyı teselli edici konuşuyodur.cnm 40-50 yaş farkedermi arsız her yaşta arsızdır.utanmazlar.evliymiş rezil et kız.kocasına ulaş madem kanıtında var.oda rezil olsun yanına kalmasın evli bi adamla birliktr olmanın faturasını ödesin huxursuz olsunlar.rezil olsun kadın

Ah ya 15 yaş büyük adamla gencecik yaşta neden evlendiniz? Kaç yıllık evlisiniz?
Çok büyük bir hata biliyorum belki inanmazsınız ama evlenmek zorunda kaldım bilakis. 17 yaşında evlendim onunla eğitim hayatımıda mahvettim. Bana aşık olan biri vardı ben de ailemde onu istemedik çocuk sürekli beni kaçırma peşindeydi. Esimde beni görüp istemeye gelince ailem bunu benim kurtuluşum gibi gösterdi bana ve evlendim sırf aşığımdan kurtulmak için sonrada pişman olduk hem ben hem ailem ama nafile

Boşanmak istiyorum ama deliller le ve aileye onları rezil ederek. 1 ayda geldiğim duruma inanamıyorum resmen bitirdim kendimi böyle devam etmesini istemiyorum
Delillleri bir toplayın umarım yanılıyorsunuzdur
Sonrasında güncelleme yaparsınız nasıl rezil edeceğinizi de düşünürüz kendinizi kaybetmeyin sonuçlara hazırlık ve en önemlisi güçlü olun siz annesiniz

Tamam işte emin olabilirsin.saçma şeylerden tartışma çıkar çünkü siz biliyosunuz ve bu durum onun hoşuna gitmiyo eski rahatlığı kalmadı çünkü bişeylere daha çok dikkat etmek zorunda hesap vermek zorunda.agresifliği o.hangi erkek kendini ele verir yada evet ben yapıyorum der.binde 1.cnm sen artık devametmek istiyosan evliliğine bunlara rağmen umarsız olup görmezden gelicrksin yoksa açık söyliyim verem olursun

Kadında akraba olduğu için aile içinde baya etkiye sebep olur aynı pislik ler ama ikisinin rezilliğini herkes görsun
Oooooo bide akraba inanamıyorum.bu akraba ilişkileride çok popüler oldu esra er... dada çokça izliyorum bizim akrabalar arasındada birini duymuştuk hemde kardeş eşleri.kıyamet kopucak zaten zina ayıp olmaktan çıktı hukukta bile cezası yok malesef.bence olay olur diye kendinizi sindirmeyin baktınki kocan değişmiyo yap rezil olsunlar.emin ol farkedenler vardır susanlar.akrabalar içinde.watsabında ikinizin resmi olsun samimi sarılmış bi şekilde koymasını söyle bakalım tepkisi ne olcak

Aynen kadın hemen affettiğini söylediği için bu durumda, isterse anında dengeyi değiştirebilir. Adam kadının terk edemeyeceğini düşünüyor.
Maalesef 3 çocukta olduğu İçin kadının çaresizliğini kalkan yapmış kendine ama Allah büyük dolanır ayağına bu yaptıkları bir gün

Maalesef 3 çocukta olduğu İçin kadının çaresizliğini kalkan yapmış kendine ama Allah büyük dolanır ayağına bu yaptıkları bir gün
Buna inanıyorum benim eş kişide erkek arkadaşlarına çocuk yapın 1 le yetinmeyink kadın peşinizde olamasın sizden elini ayağını çeksin başını kaldıramasın diye öğütlerdi

Boşan bacım boşan bundan ne köy olur ne kasaba kadının kocasini bul anlat herşeyi adamında donuna kadar al bak senden kıymetlisi oluyomu yok boşamak diyorsan bi ömür onların aşklarını izlersin

En kötü yanı da bu değil mi, güven kayboldu mu bi daha asla geri gelmiyor. Bi kere yakalandığı için varsa da birşey (ki inşallah yoktur) çok temkinli olacaktır. Nasıl takip edersiniz bilmiyorum ama eğer mutlu değilseniz ne olursa olsun devam etmeyin evliliğinize. Sizi mutlu etmeyen bi evlilik neye yararki.

Aldatılmanın acısı zamanla filan geçecek bir şey değil.Bu saatten sonra eşinize asla güvenemeyeceksiniz.Adam ciddi ciddi kadından ayrılmış, ömrünü yolunuza sermiş bile olsa yıllarca güven sorunu yaşarsınız ki adamın öyle bir derdi de yok anlaşılan.Size yalvardı yakardı ama nasıl oldu da siz şart filan koşup tel şifresini istemeden affettiniz?Adamın pişman olduğu filan yok, siz kafasını ağrıtmadan aynı düzende devam etmek istiyor.Yalvaran pişman olan insan böyle davranmaz.Boşanmayacaksanız evliliğinizi teknik bir şey olarak görüp hayatınıza devam ederek ancak ruh sağlığınızı koruyabilirsiniz.Ama bence ayrılıp kendinize yeni bir hayat kurmanın yollarını arayın.Değmez ömür feda ettiğinize.

Üzülerek söylüyorum ki devamı gelir bir çaresi bulun aileye sığınma , sığınma evi vs

biraz radikal olacak ama, boşansam ne olur, boşanmasam ne olur şeklinde; kar - zarar hesabı yapın (sadece parasal olarak değil, her açıdan) ve karlı tarafı seçin. her boşan diyeni de kuru kuruya dinlemeyin.

odaklanacağınız nokta siz ve çocuklar olsun. herifi cezalandırmak olmasın.

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim en azından bi akıl verdiniz yada kendime guvenmem gerektiğini hatırlattınız şimdi bundan sonra bi daha yakalarsam ilk isim boşanma davası aćmak olacak doğru söylüyorsunuz bu şüphe ve mutsuzlukla yaşanmaz Galiba ben ona fazla değer verdim o yüzden tüm bunlar yaşandı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…